Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקלה במוח גיר אוטומאטי - סוזוקי SX4 (גיר רציף)

מוישה ש
שימו לב! השרשור הזה בן 1354 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברים. אני לא יודע איך ומאיפה להתחיל. שמעתי בפורום המלצות ודעות על מוסכי גירים שונים, ביקרתי ושמעתי מהם חוו"ד מכאן ועד להודעה חדשה (דיאגנוזות שונות ומחירים שונים עד למחיר של 5000 ₪ ) אבל גם שמעתי את ההמלצה ללכת ל "יניב גירים" מאזור התעשייה סגולה בפ"ת. הגעתי בגלל תקלת חום יתר במוח גיר אוטומטי של הסוזוקי קרוסאובר שלי.

האיש מקצועי ברמות. ישר והגון. יצא מגדרו לאיתור ותיקון התקלה הספציפית בלי למרוח ולהוסיף תקלות דמיוניות שלא קיימות. איבחן את התקלה וטיפל בה ביסודיות עד לרמה של פירוק ושטיפה בלחץ של סולונואידים. ממש מקצוען. אגב המחיר שלו היה הנמוך מכולם. אוסיף ואומר שמזמן לא נתקלתי באיש מוסך ישר וברמה מקצועית כמוהו. ממליץ עליו בחום לכל מי שנקלע לבעיות בגיר אוטומטי. (אין לי טובת הנאה מהפרגון, פשוט האיש הרשים אותי ברמות)

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקלה היתה נורת אזהרת חום תיבת הילוכים נדלקה.
עשיתי "ריסט" וחזרה שוב. התברר שהשמן והאגן היו מלאים בבוצה (שמן שרוף וסמיך) המסנן הפנימי היה סתום. הוחלף מסנן, נוקו הסולונואידים שנסתמו ונתקעו בגלל הבוץ, הוחלף חיישן לחץ שמן, נשטף ומולא כ 5 קילו שמן. זהו. בינתיים האוטו מגיב יותר טוב ונקווה שהבעיה נפתרה. הטיפול היה מקצועני ונקודתי בלי טריקים ושטיקים של סיבות דמיוניות. [emoji106]

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1354 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...