Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לא קונה! על מה אתם פוסלים מכונית?

RK
שימו לב! השרשור הזה בן 1367 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יכול להבין.

לי אישית נהיה רע מעשן של טבק. ולנסוע באוטו מסריח מסיגריות, גם אם האוטו עצמו מושלם, זה שקול ללשים כפית ח#א בקילו דבש

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, עדי-אל כתב:

רכב בצבע אדום

עכשיו מובן למה פסלת את הפרארי ההיא...

(וכמובן שאני קופץ כי יש לי רכב אדום 😊)

עריכה אחרונה על ידי method
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב ללא סיוע בלימת חרום (בלימה אוטונומית). בפעם האחרונה שהייתי צריך ולא היה לי הבנתי שזה נכון שבזמן חרום אין לחיצה חזקה מספיק על הבלם.

• רעיון טוב! 2

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה לא לוחץ מספעק חזק על הבלמים בבלימת חרום על תסמוך על מערכת אוטונומית שתעשה את זה במקומך, תתאמן באיזה מגרש חניה נטוש. אתה צריך להיות מסוגל ללחוץ מספיק חזק שמערכת ה-ABS תכנס לפעולה. מערכות אוטונומיות מהדור הנוכחי נועדו לסייע לנהג ולא להחליף אותו.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, traka64 כתב:

רכב עם סטארט@סטופ  שלא ניתן לנתק אותו לפי רצון הנהג (כמו שברולט טראוולס או הדגמים האחרונים של הקרוז)

אכן מקומם! 

לפני 10 שעות, עדי-אל כתב:

רכב בצבע אדום

מי קונה רכב בצבע אדום?!

מי קונה רכב בצבע שחור?!? 

עמלק

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהניסיון שלי עם רכב שחור מזה שנה וקצת:

חסרונות: מתחמם מאוד בקיץ, לכלוך בולט, קשה לנקות ברמה מספקת, עלול לשדר ערסיות לאנשים מסוימים.

יתרונות: אלגנטי (לטעמי), קל לעשות תיקונים עצמאית, חם מדי לחתולים לשבת על האוטו בקיץ 🤣

האם הייתי קונה רכב שחור נוסף? בפירוש לא!

הרכב האדום האחרון שהיה לי (או יותר נכון לאבא) היה לפני המון שנים, אפילו לא זוכר איך זה היה 😵

במוו 316 שנת 88, או פולקסווגן גולף 1.6 שנת 89 . לא זוכר מי מהם היה האחרון.

עריכה אחרונה על ידי ramik33
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, lanosforce כתב:

אכן מקומם! 

מי קונה רכב בצבע אדום?!

מי קונה רכב בצבע שחור?!? 

עמלק

בסדיר היה לי על הנגמ"ש פאנל אדום שחור.

• מצחיק 2

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 15.7.2020 בשעה 10:19, dorsht כתב:

רובוטי חד מצמדי או גיר רציף.

גם על ביצועים מאכזבים בבינעירוני אפסול רכב, על סמך נסיעת מבחן.

רוב הנסיעות שלי מחוץ לעיר וחשוב לי שהרכב יתמודד בצורה טובה עם תאוצות ביניים ועקיפות.

נוחות כמובן זה גם משהו שאפשר לפסול עליו.

יבואן שלא מתאמץ לדאוג לי לנסיעת מבחן - גם סיבה מבחינתי לא לקנות.

היה יבואן שלא הצליח להגיע איתי להסכמה לגביי נסיעת מבחן בשום צורה שהתאימה לי (והצעתי יותר מפתרון אחד או שניים). 

מוסיף עוד כמה:

בקרת שיוט. אעדיף רכב עם בקרת שיוט אדפטיבית.

מערכת מקורית (ולא בהתקנה מקומית) עם שליטה מההגה. המקרה היחיד שאסכים להחליף מערכת זה לטובת פרויקט הגברה וגם אז למשהו איכותי.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, Night Driver כתב:

בסדיר היה לי על הנגמ"ש פאנל אדום שחור.

גם לי. 

אבל נגמ"ש אצלי למרות שאפשר לדרוס איתו את הרכבים של השכנים - פסול. למה? כי המחיצה של המנוע בתא הנהג וזה חם! קיבינמט זה חם! 

וזה שאפשר לראות רק ישר וימינה לא מדאיג אותי - להביט שמאלה זה לחלשים. 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ושכחץ שהריפוד לא עומד בדרישות וההגה לא נוח. אבל, היי, זה אוטומטי! וכמובן, תמיד תהיה לך זכות קדימה*.

*צריך לחפש בארכיון את מבחן הדרך שפוסם ב"אוטו" או "טורבו" בקיץ 1982. ההערות זכורות לי מאותה תקופה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטו לא נוח - בעיקר בגלל כסא אבל גם כזה שקשיח ללא סיבה או תמורה. 

מכוניות עם גיר רציף או רובוטי חד מצמדי, דו מצמדי במכוניות רגילות מהשורה. 

מכוניות שאני לא מתחבר למראה שלהן. 

מכוניות שמרגישות סתמיות , זולות ויקרות' או שפשוט לא התחברתי אליהן. 

מכוניות עם בעיות אמינות שנראה שאין להם פתרון וודאי. 

לא פוסל אף מותג בעקרון אבל יש מותגים שאני לא רואה את עצמי קונה בכל מקרה.

מכוניות מתחת לסף אבזור מסוים. 

עריכה אחרונה על ידי yoav911gt2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאז שאני הורה, רכב ללא 6 כריות אוויר לפחות הוא דיל ברייקר מוחלט, אלא אם מדובר ב4 כריות שבהם יש הגנת וילון לנוסעים מאחור.

עברתי לסקייטבורד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, yoav911gt2 כתב:

אוטו לא נוח - בעיקר בגלל כסא אבל גם כזה שקשיח ללא סיבה או תמורה. 

כנ"ל, ולכן בגלל זה לעולם לא אקנה טויוטה יאריס.

טרם נתקלתי ברכב שהיה לי כ"כ לא נוח כמו יאריס 2017.  

שום תנוחה או כיוון שניסיתי לא עזר. הדבר היחיד שעזר זה להחליף לרכב ליסינג אחר (רנו קליאו במקרה שלי).

• רעיון טוב! 1
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לא אקנה בחיים. מוכן לסבול קוריאני ,מוכן לסבול יפני ואפילו סיני. אבל ,וזה אבל גדול , לא מוכן לסבול רכב שעובר טריליון מתיחות פנים אבל בסיס מכאני נשאר זה 20 שנה. כאילו ,לשלם על רכב שהוא כביכול דגם עכשיוי אבל למעשה גיר/שלדה /מנוע לא השתנו . משהו כמו קורולה , או ניסן , או אפילו שותפי שלדת גולף.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

• מעניין 1

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1367 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...