Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אאוטלנדר פרימיום 2017 7 מקומות

Tiida
שימו לב! השרשור הזה בן 1355 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• שבועיים מאוחר יותר ...

ישבתי בסורנטו.. די מציק לי ענין סף הטענה בתא המטען, הוא גבוה, וגם אין עומק בתא המטען כך שהרבה מתבזבז (אולי אפשר לעקור את 2 הכסאות ולהעמיק את תא המטען, גם ככה אין לי שימוש בדרך כלל ב2 הכסאות, מקסימום אחבר שוב במקרה הצורך)

גם שדה הראיה לנהג די מוגבל וחסרה תחושת שליטה על הנעשה מסביב

אלא שבעצם אני עושה חשבון כזה:

בכל מקרה אין לי צורך ב7 מקומות אלא בתא מטען גדול (מאוד)

האם אני לא עושה שטות בקניית רכב גבוה בן 3-4 כאשר ניתן לרכוש רכב סטיישן עם תא מטען גדול מאוד בהרבה פחות או בשנתון גבוה ועדכני יותר?

חיפשתי למשל סופרב סטיישן.. לא מצאתי בכלל, אין כזה בשוק יד 2 בארץ..?

או אוקטביה סטיישן עדכני וצעיר, מצאתי רק בטווח מחירים 75-90K ולא אטרקטיביים במיוחד (רמות גימור, ק"מ, שנתון) 

מה לגבי הגיר..?

יש סטיישן גדול (ממש) שיכול לתת מענה טוב?

תקציב 110-120 בערך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1355 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...