Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אאוטלנדר פרימיום 2017 7 מקומות

Tiida
שימו לב! השרשור הזה בן 1396 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שוקל לרכוש את הרכב הנ"ל

פרימיום (בשביל בלימה אוטונומית שקיימת רק ברמת גימור זו, למיטב הבנתי)

ראיתי הצעות כאלו עם קילומטראז' 35-50K

סביב ה125K ש"ח (האם המחיר ריאלי ומתאים לרכב הזה במצב שמור?)

האם יש לרכב מחלות ידועות?

האם נכונה השמועה שהוא קצת חסר כוח? השימוש שלי כולל העמסה של ציוד על הרכב ואני רגיל לתאוצות טובות (בניסאן טידה 2008.. תתפלאו..)

האם יש עדיפות לסטוק מסוים שכדאי לבדוק? (מועדי עליה לכביש מסוימים בעלי אבזור מעט שונה וכד')

לאיזו צריכת דלק עלי לצפות בנסיעה משולבת?

ובכלל, האם הרכב מומלץ כרכב למשפחה עם 2-3 ילדים + ציוד עבודה די משמעותי

מה שחשוב לי בעיקר הוא מרחב פנים ותא מטען גדול מאוד (הבנתי שבאאוטלנדר יש כ750 ליטר בקיפול שורה שלישית לפני חישוב גובה מעל קו החלונות, זה נשמע לי מצוין, היום אני עם טידה בעלת כ500 ליטר + שימוש במושב פנימי אחד לציוד נוסף)

(ומחשבה כפרנית קטנה, האם יש רכב דומה שיתן לי יותר?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הילדים מספיק גדולים (בלי כסאות) זו בחירה טובה מאד. זה לא מנוע עצל זה פשוט התנהגות הגיר הרציף. אין מחלות ידועות . הבלימה האוטונומית לפעמים בולמת בלי סיבה אבל זה בקטנה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נניח אחד עם כסא, שני עם בוסטר, שלישי ללא, יהיה צפוף? יש נתון רשמי של רוחב השורה השניה נטו?

הלחצת עם ה'בלימה אוטונומית בולמת בלי סיבה'.. מה הסיפור? זה יכול לגרום לתאונה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המושב האחורי צפוף אפילו צפוף מאוד.

הרכב מאיץ כמו דוד ביטן במרתון הכינרת. זה לא שהוא לא זז, אבל זריז הוא ממש לא.

כששורת המושבים השלישית מקופלת תא המטען מכובד מאוד.

לרכב יש רקורד אמינות טוב.

Sent from my iPhone using Tapatalk

• מעניין 1
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרכב מאחוריך שומר מרחק תקין לא תתרחש תאונה אבל זה בהחלט מבהיל. חפש על זה פה בפורום.

אולי יצא עדכון תוכנה לבלימה האוטונומית.

אם שני ילדים בבוסטר אז תוודא שהילד השלישי צנום. שיאכל פחות. תעשה מדידה ברכב עם הכסאות .

באיזה שהוא שלב , בשנים הללו, נכנס גם מזגן למושב אחורי באוטלנדר. תוודא שיש כזה מזגן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככל שזכור לי מזגן אחורי החל מ 2018, זה לא באמת מאוד משמעותי כמות האוויר שיוצאת משם.
בלי קשר שהמזגן בסדר גמור ואפילו מוד בקרת האקלים עובד ממש יפה.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן.. אני רואה שאין פתחי מיזוג לשורה השניה.. מבאס

(אפשרי להוסיף דבר כזה..?)

ולמה זה לא משמעותי? נראה לי חשוב לפיזור מהיר של המיזוג ברכב חם, והשורה השלישית - מגיע לשם משהו מפתחי מזגן קדמיים בלבד..?

אז מה היה לנו?

בעד:

תא מטען גדול

7 מקומות (לא בהכרח נחוץ לי)

מערכות בטיחות

נגד:

מנוע לא חזק

ללא פתחי מיזוג אחוריים

שורה שניה קצת צפופה

צריכת דלק לא חסכונית במיוחד

יש רכב אחר בתקציב דומה (110-125K) שיתן מענה טוב יותר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תצטרך להתפשר על משהו מהדרישות.

סתם זורק פה סיטרואן גראנד/פיקאסו בנזין אקסלוסיב.

מאיץ יפה , מזגן פצצה , מרווח יחסית ,אבזור בטיחות לא רע  אבל צרפתי עם מספר מחלות שניתן לרפא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם חשוב לך שיהיו פתחי מיזוג גם לנוסעים מאחורה, אולי תסתכל על מודל 2018 ברמת אבזור אינטנס ( מאובזרת יפה מאוד, גם בטיחותית).
משהו כזה:
https://www.yad2.co.il/s/c/tmdf4l
( אין לי קשר למודעה , סתם דוגמה אקראית).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא היא יחסית חסכונית ביחס למנוע והגודל

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 16.6.2020 בשעה 03:38, Tiida כתב:

שוקל לרכוש את הרכב הנ"ל

פרימיום (בשביל בלימה אוטונומית שקיימת רק ברמת גימור זו, למיטב הבנתי)

ראיתי הצעות כאלו עם קילומטראז' 35-50K

סביב ה125K ש"ח (האם המחיר ריאלי ומתאים לרכב הזה במצב שמור?)

האם יש לרכב מחלות ידועות?

האם נכונה השמועה שהוא קצת חסר כוח? השימוש שלי כולל העמסה של ציוד על הרכב ואני רגיל לתאוצות טובות (בניסאן טידה 2008.. תתפלאו..)

האם יש עדיפות לסטוק מסוים שכדאי לבדוק? (מועדי עליה לכביש מסוימים בעלי אבזור מעט שונה וכד')

לאיזו צריכת דלק עלי לצפות בנסיעה משולבת?

ובכלל, האם הרכב מומלץ כרכב למשפחה עם 2-3 ילדים + ציוד עבודה די משמעותי

מה שחשוב לי בעיקר הוא מרחב פנים ותא מטען גדול מאוד (הבנתי שבאאוטלנדר יש כ750 ליטר בקיפול שורה שלישית לפני חישוב גובה מעל קו החלונות, זה נשמע לי מצוין, היום אני עם טידה בעלת כ500 ליטר + שימוש במושב פנימי אחד לציוד נוסף)

הרכב מוכר בשוק והוא מאוד מתאים למשפחה והוא אמין מבחינת ביצועים, אם יש לך תקציב יותר גבוה אולי הייתי מנסה לבדוק גם את הסורנטו. לדעתי הוא יותר טוב מבחינה בטיחותית, אבזור וכדומה אבל תצטרך לחרוג מהתקציב. מה שכן הייתי מתחיל את החיפושים בטרייד מוביל במקומך כי הם די סבבה מבחינת רכבים עם קמז' נמוך יחסית לשוק. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 16.6.2020 בשעה 03:38, Tiida כתב:

למה לא תיקח ניסאן אקסטרייל דיזל?

באופן מסורתי בדיזל יש יותר ביצועים ויותר חיסכון

ככלל אם יש  הרבה ציוד עדיף לך רכב מסחרי בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באקסטרייל תא מטען יחסית לא גדול

מסחרי יהיה גדול מידי ולא מתאים לשימוש השני - משפחתי..

בתאריך 17.6.2020 בשעה 18:11, showndamty כתב:

הרכב מוכר בשוק והוא מאוד מתאים למשפחה והוא אמין מבחינת ביצועים, אם יש לך תקציב יותר גבוה אולי הייתי מנסה לבדוק גם את הסורנטו. לדעתי הוא יותר טוב מבחינה בטיחותית, אבזור וכדומה אבל תצטרך לחרוג מהתקציב. מה שכן הייתי מתחיל את החיפושים בטרייד מוביל במקומך כי הם די סבבה מבחינת רכבים עם קמז' נמוך יחסית לשוק. 

אכן אני מוצא את עצמי פוזל (שוב) לעבר הסורנטו.. (2016 בכ130K)

השאלה אם רכב בן 4 שנים זה לא קצת זקן מידי בהנחה ואני מתכנן להחזיק אותו לפחות 5 שנים

כמובן שהוא צורך יותר דלק..

וקצת יותר מגושם בחניה

בטיחות? אני חושב שאין לו בלימה אוטונומית ב2016.. מה שיש באאוטלנדר 2017 פרימיום..

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 16.6.2020 בשעה 18:19, vladclar כתב:

אם חשוב לך שיהיו פתחי מיזוג גם לנוסעים מאחורה, אולי תסתכל על מודל 2018 ברמת אבזור אינטנס ( מאובזרת יפה מאוד, גם בטיחותית).
משהו כזה:
https://www.yad2.co.il/s/c/tmdf4l
( אין לי קשר למודעה , סתם דוגמה אקראית).

רק לקראת סוף 2018 התווסף המיזוג לשורה השנייה 

https://wheel.co.il/בארץ-מיצובישי-אאוטלנדר-המחודש-2018/

הרכבים מתחילת 2018 ללא המיזוג

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הצעות לסורנטו 2016 עם ק"מ לא רע (פחות מ50K) בסביבות 115-120K ש"ח

בעד הסורנטו:
מרווח יותר

תא מטען גדול יותר

מזגן לשורה שניה (ושלישית! למרות שזה פחות קריטי עבורי)

פנסים רגילים ולא לד (זה יתרון מבחינתי, אין לי עניין בטכנולוגיה יקרה בחזית הרכב שתעלה לי הרבה במקרה של מכה)

בעד האאוטלנדר:

שנתון צעיר יותר (2017 ואפילו 2018)

קטן יותר חיצונית (חניה..)

בלימה אוטונומית

רמת גימור גבוהה יותר בתקציב נתון

קצת יותר חסכוני

מדדתי את תא המטען של האאוטלנדר, עומק 90, רוחב בין 100 ל120, גובה לא מדדתי

למישהו יש מושג מדויק לגבי מידות פנימיות של תא המטען בסורנטו? עומק / רוחב - גובה? (עד קו משענות הראש של השורה השניה)

אני מנסה לדייק את ההבדלים בתא המטען, זה חלק עיקרי וחשוב עבורי (בניסאן טידה שיש לי היום יש עומק 80, רוחב 95-130, גובה 65 שזה גורם לי להרהר כמה כבר אני מרויח עם אאוטלנדר.. (ואני יודע שאפשר להעמיס עוד גובה ברכב גבוה))

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1396 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...