Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניסאן מיקרה או מיצובישי ספייס סטאר

Mig2
שימו לב! השרשור הזה בן 1406 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני טוען שאם כולנו היינו חושבים אותו דבר. כולם היו קונים את אותו הרכב. אין תחליף להתרשמות אישית.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן זה נכון כמובן, אבל אלו שתי מכוניות בממדים קרובים, שתיהן "אסיאתיות" במובהק ולא מתיימרות להתחרות בסופר מיני אירופאיות, שתיהן מיוצרות במדינות עולם שלישי, שתיהן עם מנוע 3 צילינדרים בנפח 1.2 עם 80 כ"ס, שתיהן עם תיבה רציפה של אותו יצרן. 

ההבדלים בדקויות, כמובן שיכול להיות שמישהו יתרשם מאחת מהן יותר מאשר מהשניה אבל הבדל מהותי אין שם.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, Buki כתב:

הן נוסעות בדיוק אותו דבר 😀

קודם כל תודה רבה על התשובות

לםי מה שהבנתי אמרת שלמיקרה ולמיצובישי יש את אותו המנוע.

אני הבנתי שלמיצובישי יש רעשי מנוע שממש מפריעים..מה שחא שמעתי על המיקרה.. זה אומר שלמיקרה יש את אותם רעשי מנוע?

ומנגד שמעתי שהגיר של המיקרה בעייתי ויש שנתונים שהגיר עושה בעיות אך לא שמעתי בעיות על הגיר של המיצובישי זה אומר שהגיר של הספייס סטאר  גם עושה בעיות?

אשמח אם תעשה לי סדר חחחחח

עריכה אחרונה על ידי Mig2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרכבים הללו יש גיר רציף, כיוון שהם זולים הם לא מבודדים היטב ויש רעש בזמן האצה/עומס.

יש תלונות לגבי הגיר של מיקרה/ גוק, בספייס סטאר לא נשמעו בעיות.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, yulianx כתב:

לרכבים הללו יש גיר רציף, כיוון שהם זולים הם לא מבודדים היטב ויש רעש בזמן האצה/עומס.

יש תלונות לגבי הגיר של מיקרה/ גוק, בספייס סטאר לא נשמעו בעיות.

אבל איך יכול להיות שלמיקרה יש בעיות בגיר ולספייס סטאר אין כשלשניהם יש גיר רציף של אותו יצרן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, Mig2 כתב:

לםי מה שהבנתי אמרת שלמיקרה ולמיצובישי יש את אותו המנוע.

לא אותו מנוע.

המנועים דומים, אותו מבנה, אותו נפח, אותו הספק, אותה טכנוליגיה. אבל זה לא אותו מנוע 1 ל 1 בשתיהן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Mig2 כתב:

אבל איך יכול להיות שלמיקרה יש בעיות בגיר ולספייס סטאר אין כשלשניהם יש גיר רציף של אותו יצרן

הגיר יצא לשוק באיזור 2009,הבעיות בגיר במיקרה היו בשנתונים בעיקר 2011-2012 שזה היה הדגם החדש של המיקרה היצרן תיקן את הבעיה אבל לא בוצע ריקול,בשנים אילו הספייסטאר לא היתה קיימת,לאחר השיפור האמינות זהה.

גם בגירים רציפים של הונדה יש בעיות והם משפרים כל הזמן וגם בגירים אוטומטים יש בעיות כך שכל רכב יש לו את המחלות שלו.

הגירים הרציפים של טויוטה והונדה שונים קצת בקונספט.

אני למשל נוסע עם מיקרה 2011 עם גיר חדש מ 2014 שבו פתרו את הבעיה.

משנת 2013 עברו לשמן ns-3 במקום ns-2 והבנתי שהוא שמן טוב יותר ולגיר המותאם לשמן זה.

יש לי קורולה 2018 וגם שם יש גיר רציף אבל תיכנתו אותו לדמות החלפת הילוכים.

טויוטה נוטה להכניס מיכלולים עם אמינות גבוהה לקורולה.

בגדול היפנים נוטים לעבוד עם גיר רציף שהוא גיר פשוט עם מעט חלקים ולכן אמור להיות אמין יותר והאירופאים נוטים לעבוד עם הגיר הרובוטי שבו יש הרבה יותר חלקים.

הגיר הרציף הזה קיים במיקרה,ספייסטאר,סוזוקי סוויפט,סוזוקי ספלאש,שברולט ספארק,ניסאן ג'וק,ניסאן נוט,מיצובישי אטראז',ניסאן אלמרה (ורסה),רכבים אמריקאים ועוד.

עריכה אחרונה על ידי levy
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, levy כתב:

הגיר יצא לשוק באיזור 2009,הבעיות בגיר במיקרה היו בשנתונים בעיקר 2011-2012 שזה היה הדגם החדש של המיקרה היצרן תיקן את הבעיה אבל לא בוצע ריקול,בשנים אילו הספייסטאר לא היתה קיימת,לאחר השיפור האמינות זהה.

גם בגירים רציפים של הונדה יש בעיות והם משפרים כל הזמן וגם בגירים אוטומטים יש בעיות כך שכל רכב יש לו את המחלות שלו.

משנת 2013 עברו לשמן ns-3 במקום ns-2 והבנתי שהוא שמן טוב יותר ולגיר המותאם לשמן זה.

בגדול היפנים נוטים לעבוד עם גיר רציף שהוא גיר פשוט עם מעט חלקים ולכן אמור להיות אמין יותר והאירופאים נוטים לעבוד עם הגיר הרובוטי שבו יש הרבה יותר חלקים.

הגיר הרציף הזה קיים במיקרה,ספייסטאר,סוזוקי סוויפט,סוזוקי ספלאש,שברולט ספארק,ניסאן ג'וק,ניסאן נוט,מיצובישי אטראז',ניסאן אלמרה (ורסה),רכבים אמריקאים ועוד.

תודה רבה .

תוכל לתת לי דעה אישית על המיקרה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שמכיר את ההונדות יחסית מקרוב (עובד אצל היבואן) כבודו מוכן להגיד איזה בעיות שמעת על הגיר הרציף של הונדה?
אני במקום פותח השרשור מתפשר על המודל ומוצא יאריס או ג׳אז היברידיות ומתקדם מבחינת הרכב ואיכותו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, asafasraf כתב:

בתור אחד שמכיר את ההונדות יחסית מקרוב (עובד אצל היבואן) כבודו מוכן להגיד איזה בעיות שמעת על הגיר הרציף של הונדה?
אני במקום פותח השרשור מתפשר על המודל ומוצא יאריס או ג׳אז היברידיות ומתקדם מבחינת הרכב ואיכותו.

אני לא ארחיב על הבעיות בגיר הרציף של הונדה ועם איזה בעיות הונדה מתמודדת היום.

בגדול הונדה וטויוטה רכבים טובים.

כדי לקנות יאריס או הונדה הוא יצטרך להוסיף אלפי שקלים ואם ירצה להישאר באותו תקציב הוא יצטרך לרדת בשנתון שהמשמעות היא רכבים עם הרבה יותר קילומטראז' ודגמים ישנים יותר שזה אומר רכבים עם תקלות עתידיות רבות יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי לוקח מיקרה בגרסה האוטומטית. ולו רק בגלל אמינות הגיר. בנוסף יש לה גם מחלה עם המיסבים שהולכים שזה לא תיקון יקר אבל מעצבן.

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא ארחיב על הבעיות בגיר הרציף של הונדה ועם איזה בעיות הונדה מתמודדת היום.

בגדול הונדה וטויוטה רכבים טובים.

כדי לקנות יאריס או הונדה הוא יצטרך להוסיף אלפי שקלים ואם ירצה להישאר באותו תקציב הוא יצטרך לרדת בשנתון שהמשמעות היא רכבים עם הרבה יותר קילומטראז' ודגמים ישנים יותר שזה אומר רכבים עם תקלות עתידיות רבות יותר.

זרקת משהו לאויר, צריך לגבות אותו בנתנונים כמה גירעם רציפים אתה מכיר שהוחלפו בהונדה בארץ?
ד״א בתקציב של 28000 ₪ הוא יכול למצוא ג׳אז היברידית 2011-2012 (עם קצת מיקוח) ולקבל רכב יותר איכותי מהמיקרה והספייס סטאר.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, asafasraf כתב:

זרקת משהו לאויר, צריך לגבות אותו בנתנונים כמה גירעם רציפים אתה מכיר שהוחלפו בהונדה בארץ?
ד״א בתקציב של 28000 ₪ הוא יכול למצוא ג׳אז היברידית 2011-2012 (עם קצת מיקוח) ולקבל רכב יותר איכותי מהמיקרה והספייס סטאר.

אני הייתי מתרחק מהיברידי שנוסע 9 שנים על הכביש,רכב היברידי הרבה יותר מורכב מרכב לא היברידי.

לא יודע אם יצא לך לעשות חישובי אמינות,אבל באמינות יש קשר ישיר בין כמות החלקים לרמת האמינות,ככל שהמוצר מורכב יותר הוא נוטה לאמינות נמוכה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגיזרת המיני יש לך את קיה פיקנטו, היא שקטה יותר מהספייס עם התנהגות כביש עדיפה, בעיר היא פחות נוחה עקב קשיחות מתלים.

יש גם את יונדאי i10, הסלון נעים יותר עקב שילוב שני צבעים, מושבים עם תמיכת צד עדיפה, איזון טוב בין נוחות להתנהגות.

הבעיה שבתקציב שלך זה בעיקר מנוע 1.0 ולא 1.2.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1406 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...