Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיתון כלכלי ? מישהו מרגיש משהו ?

stum
שימו לב! השרשור הזה בן 1075 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 2.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

השאלה הזו מכוונת בגלל עניין משפחתי. צריך לברר איזה סוג של משרה הבחור מחפש. מצד אחד תואר שני בהנדסה, אבל לא מדמ"ח. מצד שני 7-8 שנות ניסיון.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיעשה תואר (שני) הומני כמו יבגני שלנו.

עריכה אחרונה על ידי David32
  • מצחיק 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, maxcher כתב:

תואר הוא בסוף לא רק המתמטיקה והתכנות שאתה רוכש בדרך (על שניהם רוב אנשי התכנה בפורום מעידים ,כולל אותך נראה לי, שלומדים קמצוץ ממה שאתה פוגש בעבודה), הוא אמור גם לעצב אותך פרסונלית, להקנות לך מגוון כלי חשיבה ופתרון בעיות, עבודה בצוות (סוג של) ועוד.

מתמטיקה ותוכנה אני לגמרי איתך, גם לא יעזור לי שהבנאדם תיכנת כל התואר בפיית'ון אם אני לא משתמש בפיית'ון. זה נחמד, אבל זה לא מה שיגרום לי לקחת אותו.

אני גם לא מאמין שהתואר מעצב אותך פרסונלית, אולי רק מלטש מה שהיה שם, מגוון כלי חשיבה ופתרון בעיות - מסכים שזה אמור להיות חלק מהתואר, אני בעיקר ראיתי את זה לא קורה.

עבודה בצוות, הייתי מספיק באקדמיה כדי לראות איך עבודה בצוות שם קורית, היא בעיקר נופלת על איש אחד שעושה הכל, או מישהו שעושה הרבה קוד לא רלוונטי או לא עובד ונעלם רגע לפני ההגשה.

אני בד"כ מצאתי את עצמי בצד הזה שעושה הכל 🤷‍♂️

ציטוט

אם אתה בא בלי תואר - כדאי שיהיה לך תיק עבודות מרשים או ניסיון, אבל אם יש לך אחד מהם, אתה לא תבוא למשרת ג׳וניור, הלא כן?

כמובן שאם יש לך ניסיון לא תבוא לג'וניור.

אבל אתה בהחלט יכול לבוא עם תיק עבודות מרשים שהוא לא ניסיון.

סתם לדוגמה לקחו אצלנו בחור לפני צבא, כי התיק עבודות שלו כלל כל מיני דברים ש-Apple עשתה ב-iTunes, אבל בלי להשתמש ב-iTunes עצמה (אלא רק ב-DLLים, דרייברים ו-Services שלהם, הפעלה מסודרת של פונקציות שונות בדיוק לפי הסדר שצריך).

הוא ישב ועשה את זה בזמנו החופשי, לא נחשב כניסיון בשום קטגוריה, אבל הוכיח יכולות RE יפות מאוד.

אגב סימן שהצורת גיוס הזו עבדה, למרות שלא היה לו רקע בולט במיוחד במדמ"ח (כאמור לפני צבא, לא עשה B.Sc מדמ"ח בזמן התיכון וכו'), גייסו אותו ליחידה שעוסקת הרבה ב-RE.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3
  • רעיון טוב! 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מחשבה על MBA. שיהיה בבית. אבל בינתיים זה רק בגדר מחשבה.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, sperial כתב:

השאלה הזו מכוונת בגלל עניין משפחתי. צריך לברר איזה סוג של משרה הבחור מחפש. מצד אחד תואר שני בהנדסה, אבל לא מדמ"ח. מצד שני 7-8 שנות ניסיון.

אני אמנם גייסתי לא מעט, אבל בתחום של מדמ"ח, אז לא יכול לעזור כל כך.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחור עוסק בתוכנה כבר 7-8 שנים, ושם הוא רואה את מקומו. מכל מקום,  זה עדיין לא אקטואלי, מדובר על עוד מספר קטן של חודשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, sperial כתב:

יש מחשבה על MBA. שיהיה בבית. אבל בינתיים זה רק בגדר מחשבה.

איפה הוא רואה את עצמו עוד X שנים? הוא רוצה לנהל? הוא רוצה להתפתח ל"רוחב"?

לעשות לשם העשייה זה נחמד והכל, אני לא פוסל את הרעיון. אבל אולי זה לא הכלי הנכון למשימה (אם יש כזו).

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

שילך ללמוד משהו שיכניס אותו לתחום האירועים, בדגש על חתונות. שאר המקצועות זה לעבודות ביטוח לאומי.

• מצחיק 2
  • מעניין 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע הוא ממאכזבי טרנספורטר. בהלכי ביטול טקס חתונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, sperial כתב:

הבחור עוסק בתוכנה כבר 7-8 שנים, ושם הוא רואה את מקומו. מכל מקום,  זה עדיין לא אקטואלי, מדובר על עוד מספר קטן של חודשים.

אם הוא עוסק בתוכנה, אבל התואר לא קשור לתוכנה, אז למה המחשבה על תואר שני?

כלומר האם התואר השני נועד לסמן V באיזה משבצת? הוא כלי למימוש מטרה? הוא בשביל הכיף? העניין? האתגר?

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, sperial כתב:

כרגע הוא ממאכזבי טרנספורטר. בהלכי ביטול טקס חתונה.

זה הכל באשמתך!

מה עם תואר במנהל עסקים?

נחשב יחסית לא קשה,מעניין ואולי יפתח אפשרות להתקדם למשרות ניהוליות בעתיד.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אם הוא עוסק בתוכנה, אבל התואר לא קשור לתוכנה, אז למה המחשבה על תואר שני?

כלומר האם התואר השני נועד לסמן V באיזה משבצת? הוא כלי למימוש מטרה? הוא בשביל הכיף? העניין? האתגר?

הזכאות לתואר קיימת, התעודה מתעכבת בגלל הקורונה. נלמד במקביל לעבודה בהיקף מלא. הוא בתחום הבקרה, כך שהוא משיק לעולם המחשוב. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...