Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיני-שרשור מתגלגל

Murzilka
שימו לב! השרשור הזה בן 1455 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השיפורים הקוסמטיים נעשו בטעם מצויין. היא נראית ממש טוב עכשיו. אחלה מכונה, תמשיכו להינות.

• אהבתי 1
  • מעניין 1

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המיני מקסימה, למרות שמעט תפחה בדורות האחרונים והתמלאה בבלינג בלינג היא עדיין מקסימה.
לחבר הייתה קבריולט S, באמת רכב מיוחד וכיפי.

עשיתם עבודה טובה עם האוטו, במיוחד בהעלמת הבלינג. תמשיכו להנות.

איך התיבה האוטומטית מתפקדת? האם הבחירה בה הייתה אילוץ/פשרה/או העדפה?

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה סקירה ורכב יפיפה!

הייתי שניה מלרכוש מיני one 2012 לפני כחצי שנה שרגע לפני הבדיקה הבעלים שלה מזג מהעסקה.. בכל מקרה מאז יש בי רצון רציני להחזיק במיני. 

אהבתי מאוד את השיפורים הקוסמטיים שבצעתם ברכב! ממש בטוב טעם. 

בנוגע לענייני תחזוקה וכ׳ו האם ביצעתם תחזוקת מנע כזאת או אחרת מעבר לטיפולים? כי קראתי לפני שכמעט רכשתי אחת שהמנוע נחשב יחסית רגיש בדגם ה-S

מעבר לזה איך הגיר האוטומטי? מתאים לאופי התזזיתי והספורטיבי של הרכב או קצת מסרס אותו?

תמשיכו להנות!

Audi A1 1.4 TFSI Manual | Citroen C4 eHDI | Land Rover Discovery TD5
VW Golf MK4 1.6 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, farkash7 כתב:

המיני מקסימה, למרות שמעט תפחה בדורות האחרונים והתמלאה בבלינג בלינג היא עדיין מקסימה.
לחבר הייתה קבריולט S, באמת רכב מיוחד וכיפי.

עשיתם עבודה טובה עם האוטו, במיוחד בהעלמת הבלינג. תמשיכו להנות.

איך התיבה האוטומטית מתפקדת? האם הבחירה בה הייתה אילוץ/פשרה/או העדפה?

אני יודעת שאני לא אובייקטיבית בעליל, אבל לדעתי, הדור השני של המיני הוא הכי מוצלח מבחינת הפרופורציות. הדור השלישי כבר באמת תפח מעבר לגבולות הטעם הטוב.

גם היצרן הצהיר שהוריד את הדינמיות והקשיחות לטובת נוחות נסיעה ואיכות עדיפים של הרכב, על מנת לפנות לקהל יעד רחב יותר. המספרים מוכיחים שכלכלית זה היה הצעד הנכון. 

נשארו לנו עוד כמה נקודות של ניקל לטפל בהן, אבל העיקר מאחורינו. 

לגבי הגיר, מבחינתי זאת העדפה, בשביל @GhostBuster אילוץ 😁

לפני 8 שעות, shakedi כתב:

אחלה סקירה ורכב יפיפה!

הייתי שניה מלרכוש מיני one 2012 לפני כחצי שנה שרגע לפני הבדיקה הבעלים שלה מזג מהעסקה.. בכל מקרה מאז יש בי רצון רציני להחזיק במיני. 

אהבתי מאוד את השיפורים הקוסמטיים שבצעתם ברכב! ממש בטוב טעם. 

בנוגע לענייני תחזוקה וכ׳ו האם ביצעתם תחזוקת מנע כזאת או אחרת מעבר לטיפולים? כי קראתי לפני שכמעט רכשתי אחת שהמנוע נחשב יחסית רגיש בדגם ה-S

מעבר לזה איך הגיר האוטומטי? מתאים לאופי התזזיתי והספורטיבי של הרכב או קצת מסרס אותו?

תמשיכו להנות!

כמו שכתבתי, רצינו לעשות החלפה יזומה של מותחן ושרשרת הטיימינג, אך נאמר לנו שמוקדם מידי לגעת בהם. מעבר למה שפריטתי, טיפולים שוטפים בלבד בחלפים איכותיים. 

מבחינת הגיר, מתאים מאוד לרכב, אין לנו טענות אליו וגם מבחינת אמינות אין משהו חריג לדאוג ממנו. 

הייתי ממליצה לך לחפש קופר ולא ONE דווקא, פער המחירים כבר לא גדול במיוחד, ה ONE ערומה בצורה מוגזמת. 

לפני כשעה, Asaf-R כתב:

כתיבה מצויינת. 

זו היית את עם השרשור המתגלגל על ה-206? 

תודה רבה, 

אתה כנראה מבלבל אותי עם מיקה, אני זאת עם השרשור של הפונטו ספייס 😇

תודה רבה לכל המפרגנים :) dscf8963.jpg.7aca82d87a898faf9d265400b3ffa5c2.jpg

(צילום: איתי כהן)

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיקור מעולה, נהנתי לקרוא.

לא ברור לי איך שטיפה ידנית הסירה לך את המדבקה, כנראה עבדו בכוח. הכי טוב לשטוף בעצמך אלא אם את מעוניינת בדברים שדורשים קצת יותר מורכבות.

מעבר לזה, השיפורים באמת שנעשו בטעם טוב (אני חבר במועדון סיאט בפייסבוק אז אני בקיא בטעם רע חח) וכיף לראות פוסטים שכאלה מהצד הנשי. כן ירבו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, shachar187 כתב:

לא ברור לי איך שטיפה ידנית הסירה לך את המדבקה, כנראה עבדו בכוח. הכי טוב לשטוף בעצמך אלא אם את מעוניינת בדברים שדורשים קצת יותר מורכבות.

היי, 

קודם כל תודה רבה, בכל מועדון יש אנשים שמשפרים בטעם רע 😆

שטיפה ידנית, אבל עובד שלא נזהר בעבודה עם הגרניק, קירב אותו יותר מידי בזווית מסוימת וזה פגע בפס. 

בעל המכון כמובן גלגל את האחריות על כל העולם ואחותו ושלח אותי לחפש את מי שהדביק את הפסים שהוא ייקח אחריות. מעניין שבמעל 6 שנים שהפסים היו על הרכב, זה הנזק היחיד שהיה להם מעבר לדהייה מהשמש. 

זה קרה מעט אחרי מעבר דירה לאזור המרכז ולא היה לי את כל הציוד הנדרש. היום אני כן משתדלת לשטוף לבד או במקום אחר בסביבה שמצאתי וניתן לסמוך עליו. גם למדתי להזהיר מראש שהפסים מודבקים ויש להיזהר. 

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1455 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...