Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קליאו 2017 זוללת דלק.

Felony
שימו לב! השרשור הזה בן 1481 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, לצערי רק ביום ראשון יצא לי להגיע למוסך אז אני מברר כאן בינתיים,

ישלי קליאו 2017 נסע 78 אלף, בזמן האחרון צריכת הדלק שלה מאודדד עלת, לסיבוב ה 27-20 ל 100 ק''מ..

לא יוצא עשן או משהו מיוחד לא עושה רעשים נוסעת רגיל, מרגיש שקצת איבדה מהכוח שלה והצריכת דלק נהיית מטורפת(אין נזילה)

יש למישהו מושג מה זה יכול להיות? שאקבל קצת כיוון בסכומים ומה כנראה הבעיה עצמה.

תודה ענקית לעוזרים :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריכה כזאת היא מטורפת וחייבת בדיקה של מוסך.

תתחיל בלבדוק שהסנן דלק לא סתום , הפילטר אוויר נקי , יש אוויר בצמיגים , כיוון פרונט , חיישן חמצן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצתים בלויים ומסנן אוויר סתום למשל יכולים להעלות את צריכת הדלק פלאים ברכב הזה.

שים לב שקיימים בשוק מצתים לרכב הזה "מקוריים" מזוייפים! עדיף לרכוש ממוסכי היבואן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתאר לעצמי שהשאלה דבילית אבל אשאל בכל מקרה - כשאתה אומר שהצריכה הייתה 20-27 ל100 קמ, זה לפי מחשב או לפי משאבה? אם לפי מחשב, האם גם בתדלוק הורגשה צריכה כזאת?

כי המחשב לא תמיד מדייק, ואם שתי דקות אתה תתן הרבה גז זה יראה צריכה דומה, אבל לפי משאבה הכל יהיה תקין.

Ford Fiesta 2014 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, iEminem כתב:

אני מתאר לעצמי שהשאלה דבילית אבל אשאל בכל מקרה - כשאתה אומר שהצריכה הייתה 20-27 ל100 קמ, זה לפי מחשב או לפי משאבה? אם לפי מחשב, האם גם בתדלוק הורגשה צריכה כזאת?

כי המחשב לא תמיד מדייק, ואם שתי דקות אתה תתן הרבה גז זה יראה צריכה דומה, אבל לפי משאבה הכל יהיה תקין.

חשבתי להתעלם מהמחשב ואז קלטתי שנסיעה של 20 דק אכלה לי חצי מיכל גם אם הייתי שובר את הדוושה לא אמורה להיות צריכה פסיכית כזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, Doron_Z כתב:

ועכשיו הצריכה הסתדרה אחרי הטיפול?

נשמע מאוד חריג מה שאתה מתאר, חייבת להיות סיבה ברורה לתופעה הזאת.

עכשיו נראה יותר טוב, לא נסעתי הרבה אבל מרגיש שהסתדר, גם חזר הכח...

אני חושב כבר להחליף את הרכב אני באמת לא מבין מה הסיפור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, Doron_Z כתב:

הרכב עשה לך עוד בעיות? 

אם זו התקלה היחידה אז לא בטוח ששווה לך להחליף, אתה מציע תרופה שהרבה יותר יקרה מהבעיה כמו שדונאלד אומר. 

ואללה לא אין בכלל בעיות איתה כבר שנה אצלי, בהתחשב בעובדה שזה רכב ליסינג היא עלת על כל הציפיות שלי.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגניב. וגם הליסינג אולי מסביר את הבעיה של הדלק שהיתה לך... עם רמת הטיפולים והתחזוקה שלהם יש מצב שמשהו שם הוזנח ורק אחרי שלקחת את הרכב לטיפול זה הסתדר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, Doron_Z כתב:

מגניב. וגם הליסינג אולי מסביר את הבעיה של הדלק שהיתה לך... עם רמת הטיפולים והתחזוקה שלהם יש מצב שמשהו שם הוזנח ורק אחרי שלקחת את הרכב לטיפול זה הסתדר. 

כע שמע לקחתי אותה למורשה, אומרת לי הפקידה אין  היסטורית טיפולים אין כלום... 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1481 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...