Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוזניות מבטלות רעשים איכותיות Sony vs Bose

bobi
שימו לב! השרשור הזה בן 1409 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

Just now, m3x7r3m3 כתב:

תחכה לאחד האייפוניסטים, אבל לדעתי ה-AirPods Pro הם הכי מוצלחות, בתנאי שאתה בסדר עם המחיר שלהן

הבנתי, תודה. ואיך הם מחזיקות לך באוזן בזמן תנועה?

לפני 16 שעות, Transporter כתב:

אתה לא מקבל שום זרע בפה אני לא יודע מה אתה עושה עם המקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי אייפון ולכן אין לי AirPods Pro וגם לא הייתי מוכן להוציא מעל לאלפיה בשביל ANC ומצב שקיפות.

אני כן התנסיתי בהן אצל קולגה עם אייפון, החזיקו בסדר גמור, למרות שהן מגיעות עם 3 מתאמי אוזניים וה-Anker SoundCore Liberty Air 2 שלי הגיעו עם 5 מתאמים, עדיין הרגישו יציבות במקום.

אבל לא ניסיתי לרוץ איתן או משהו, בהליכה הן נשארו במקום

• אהבתי 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי גם איירפודס וגם איירפודס פרו. האמת, אהבתי יותר את הרגילות. הן ישבו יותר טוב באוזן שלי ולא גרמו לכאבי אוזניים. את הפרו הבאתי לאשתי, והיא אהבה אותן יותר מהרגילות. זה די אינדיוידואלי. בשביל מצבי ANC כבדים יש לי את הבוס QC35.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, Bob Ross כתב:

הבנתי שאחת הבעיות העיקריות עם האירפודס פרו, שהם קטנות מאוד ומאוד קל לאבד אותם, לו זו אף זו, אם תאבד אוזניה אחת, האוזניה השניה כמעט ולא תעבוד לך. היא פשוט לא תתפקד כמו שצריך בלי אחותה התאומה - הסוללה תתקצר משמעותית , לא תוכל לראות יותר על הצג אחוזי סוללה, והרבה פעמים זה לא יתחבר בכלל לטלפון.

בערך שום דבר ממה שכתבת פה לגבי האוזניה השניה לא נכון.

החיי סוללה זהים , היא תעבוד בסדר גמור ותוכל לראות את אחוז הסוללה על הצג (שמציג ימין , שמאל או שתיהן אם הן קרובות באחוזים)

בנוסף אתה יכול ללכת לאפל סטור ולהשלים אונייה בלי בעיה - לוקח 10 שניות לסנכרן.

בנוסף בעיית האיבוד קיימת בכל true wireless.

לפני 6 שעות, Bob Ross כתב:

הבנתי, תודה. ואיך הם מחזיקות לך באוזן בזמן תנועה?

ממש אחלה. יותר טוב משמעותית מרוב האוזניות מהסוג הנ״ל.

הפעם היחידה שנפלה לי אחת זה שנרדמתי (חזק) על הספה אבל זה כבר סיפור אחר ...

(זה כולל ריצה היסטרית לאוטובוס בימי שלום :))

• מעניין 1

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

לאחר שימוש אינטנסיבי מאוד ב-Airpods Pro אני נאלץ לעשות תיקון לביקורת הראשונית שלי. ה-Pro לא מגרדות את ה-Sony מבחינת סאונד ובידוד רעשים והיתרון היחיד שלהן הוא בגודל ובדיסקרטיות. מי שלא מחפש אוזניות סופר קומפקטיות שיקנה את ה-Bose או את ה-Sony. 

בסעיף הנוחות ל-Sony יש יתרון בכך שהן לא מפעילות לחץ על תעלת האוזן, אבל מחממות את האוזניים. ה-Pro לא מחממות את האוזניים אך כן מפעילות לחץ על תעלת האוזן. בשורה התחתונה זה תיקו pick your poison. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...