Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוזניות מבטלות רעשים איכותיות Sony vs Bose

bobi
שימו לב! השרשור הזה בן 1387 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אכן יש לי מתאם BT, זה פשוט עובד פצצה.

זה של חברה קנדית, אחלה מוצר

https://www.amazon.com/Wireless-Bluetooth-Adapter-QuietComfort-Headphones/dp/B01MTQGY69

יש גם סינים בחצי כסף, העדפתי שלא...

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

On 28.2.2020 at 10:58, Liviur said:

מחזק שהדגם השלישי משמעותית מאוד טוב יותר מהראשון והשני כנראה גם כולל את הsounds canceling הכי ״נעים״ (קשה להסביר, קל להרגיש) בסאונד לדעתי הן עדיין קצת מתחת לסנהייזר hd2 השווית אבל לtransparent של האיירפודס? בזה האיירפודס פרו פשוט ליגה אחרת לדעתי. לגבי האיטום של האיירפודס פרו לעומת on ear זה הרבה יותר קרוב ממה שאנשים מדמיינים. זה לא 100 מושלם - אבל אני עולה ויורד על רציפים וסאבווי בניו יורק וזה אש ואני לא צריך להגביר מעבר לווליום נמוך לבינוני כדי להמשיך לשמוע פודקאסטים. גם העובדה שהם בתוך האוזן אבל כוללים vents וזה לא יושב על הראש זה הבדל רציני באיכות חיים לעומת on ear לטווח ארוך. בסופו של יום אין מוצר מושלם. אם רוצים on ear מודרניות - הסוני כנראה הכי טובות אם רוצים משהו שהוא סט אחד שיספק להכל (ורוב מי שאני מכיר שיש לו גם וגם פשוט זנח את הon ear בגלל הנוחות של להסתובב עם משהו פיצי שעושה הכל מעולה - האיירפודס פרו ללא תחרות. את האנקר שמעתי גם באייר וגם הפרו לא ברמה של האיירפודס פרו והפרו משמעותית פחות נוחות ויושבות בגלל הצורה ובגלל איך שהן בנויות הן יותר עלולןת ליפול ושומעים את ה״בומים״ של הצעדים שזה משהו שאני לא סובל בin ear אטומות ופתרו בפרו.

אתה מתכוון ל-Over Ear ולא On Ear.

On Ear בגדול זה חרא.

ולגבי ה-Vents אתה מתכוון שה-AirPods Pro הן Open Back, שזה אכן יתרון גדול למי שזה מפריע לו.

איזה הבדלים למעט ה-Open Back וה-ANC מצאת בין האיירפודס פרו לאנקר?

שוב יש לי קצת בעיות שמיעה אבל האיכות נשמעה לי מאוד דומה, אבל ה-Sound Signature שונה קצת, אני גם לא אהבתי את הצורה של ה-Pro, מעדיף קשים.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתם לי חשק.

כבר כמה חודשים אני שוקל לקנות אוזניות קלילות (כבודן של ה qc35 במקומן מונח, אבל לפעמים זה קצת מסורבל מדיי).

לא היו לי הרבה דרישות. סהכ אני לא אודיופיל ואיכות שמע ממוצעת לחלוטין מספיקה לי. היה חשוב לי שאיכות השיחה והשמע תהיה טובה. טעינה עם usb-c עדיפה.

היה חשוב לי ש יהיו דומות ל airpod ולא ל airpod pro. בצעירותי אהבתי את האוזניות עם הסיליקון, היום ממש קשה לי איתן.

אז התחלתי לחפש... ומצאתי את ה Huawei FreeBuds 3 שכרגע נמכרות ב 500 שח ב ksp.

הן היו ראש בראש עם ה airpod (לא חובב אפל, אבל גם לא שונא אותם במיוחד) אבל בגלל שבוואווי יש anc - משהו שלא ראיתי בשום אוזניות אחרות בסגנון (הן הרי לא סגורות עם סיליקון) ובונוס של טעינת usb-c + wireless

היום בפעם הראשונה הלכתי איתן לעבודה ו:

- אין מה לצפות לביטול רעשים ברמת ה qc35 (או כל אוזניה אחרת שאטומה יותר) - אבל זה בהחלט מספיק עבורי לנסיעה באוטובוסים + שהייה במשרד. יש עדיין מעט רעשי רקע באוטובוס, אבל יש הפחתה משמעותית בעוצמה שלהם. אני בדרכ נמצא על חצי מהעוצמה, אם אני מגביר לאיזור האדום באנדרואיד, זה עושה עבודה עוד יותר טובה.

- איכות השמע לטעמי מעולה, אבל שוב לא ציפיתי ליותר מדיי

- הן נוחות למדיי, לא הפריע לי להיות איתן כמה שעות טובות בעבודה (ויש לי בעיה של נוחות עם אוזניות, זו הסיבה שקניתי את ה qc35).

- איכות השיחה דיי טובה, גם שומעים מעולה וגם הצד השני אמר שהוא שומע אותי מעולה (גם בתנאי משרד וגם בחוץ)

- אפשר לשחק עם ה anc ולהתאים לפי מספר רמות (זמין דרך אפליקציה)

- המינוס היחידי שמצאתי הוא שאין מספיק פקודות באמצעות לחיצה על האוזניות. אפשר רק להתאים 2 פעולות (אחת לכל צד). כלומר אם רוצים להפעיל anc, להעביר שיר קדימה ולבצע pause/start אי אפשר. רק שתיים מהרשימה (כן יש אפשרות לנתק/לענות לשיחה מכל אוזניה)

את ה qc35 אני ממשיך לקחת איתי בתיק, אבל כרגע הן עושות עבודה מעולה ו ה anc לאוזניות מהסוג הזה דיי מרשים.

כרגע יש הנחה של 27%  ב ksp, יוצא 500 שח (יותר זול מכל אתר אחר שמצאתי) ולטעמי הן נותנות תמורה מעולה לכסף.

ממליץ למי שמחפש זוג דומה ויכול למתוח את התקציב.

מצאתי את ההשוואה הזו מאוד שימושית:

https://youtu.be/jnn8aeS8lrg

שוב, מעולם לא ניסיתי את ה airpods למינהם (או כל זוג tws אחר), אבל זו מרגישה קניה מעולה עבורי.

עריכה אחרונה על ידי yaniv572
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

On 8.3.2020 at 09:22, m3x7r3m3 said:

אתה מתכוון ל-Over Ear ולא On Ear.

On Ear בגדול זה חרא.

ולגבי ה-Vents אתה מתכוון שה-AirPods Pro הן Open Back, שזה אכן יתרון גדול למי שזה מפריע לו.

איזה הבדלים למעט ה-Open Back וה-ANC מצאת בין האיירפודס פרו לאנקר?

שוב יש לי קצת בעיות שמיעה אבל האיכות נשמעה לי מאוד דומה, אבל ה-Sound Signature שונה קצת, אני גם לא אהבתי את הצורה של ה-Pro, מעדיף קשים.

צודק לגמרי - התכוונתי לover ear , אכן on ear זה לא טוב.

לגבי הvents - זה לא open back לגמרי - יש להם מערכת vents קטנה שמאפשרת ספציפית שחרור של הלחץ. זה בדיוק הקו אמצע שמשנה.

זה והANC אלו הבדלים עצומים בפני עצמם , הדבר הנוסף הוא מעבר מבאס למיד טוב יותר לטעמי..

שאר הדברים קשורים לשבב של אפל שמוטמע בפנים שנותן חיבור מהיר משמעותית מbluetooth רגיל לאוזניות ומעבר בין מכשירים סופר נח (רק אם אתה משתמש רק במוצרי אפל - במקרה שלי - אייפון , אייפד , אפל טיוי ומק ... אז בגדול - הכל) והיי סירי בלי לגעת באוזניות.

יש לציין שלא ניסיתי לדבר איתם - אני לא יודע מה המצב שם.

(ושוב - אני מת על מוצרים של אנקר - איכות מעולה , value for money מעולה ושירות לקוחות מעולה בארה״ב. בערך כל מה שאני צריך במסביב כמו מטענים , כבלים , מתאמים וכו - אנקר תיהיה החברה הראשונה שאני בודק וכנראה קונה ויש לי לדעתי עשרות מוצרים שלהם מסתובבים בבית)

יניב - אני בדיוק כמוך לגבי סיליקון - לא מסוגל לסבול את זה יותר ולכן לא משתמש בin ear אטומות כבר שנים - האיירפודס פרו שינו לי חזרה את הדעה על אלו. ממליץ לך לנסות.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1 hour ago, Liviur said:

יניב - אני בדיוק כמוך לגבי סיליקון - לא מסוגל לסבול את זה יותר ולכן לא משתמש בin ear אטומות כבר שנים - האיירפודס פרו שינו לי חזרה את הדעה על אלו. ממליץ לך לנסות.

בעקרון רכשתי כבר את הוואווי, עד עכשיו דיי מרוצה (עבור 500 שח זו אחלה קניה!)

אם זה היה במחיר מלא של 750+- הייתי אולי מוכן לשים את האקסטרה 300 שח בשביל האיירפוד פרו (אם הייתי בודק והייתי מרוצה), אבל נכון לעכשיו עוד זוג אוזניות יכול לעורר קצת קיטור אצל האישה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2 hours ago, Liviur said:

צודק לגמרי - התכוונתי לover ear , אכן on ear זה לא טוב.

לגבי הvents - זה לא open back לגמרי - יש להם מערכת vents קטנה שמאפשרת ספציפית שחרור של הלחץ. זה בדיוק הקו אמצע שמשנה.

זה והANC אלו הבדלים עצומים בפני עצמם , הדבר הנוסף הוא מעבר מבאס למיד טוב יותר לטעמי..

שאר הדברים קשורים לשבב של אפל שמוטמע בפנים שנותן חיבור מהיר משמעותית מbluetooth רגיל לאוזניות ומעבר בין מכשירים סופר נח (רק אם אתה משתמש רק במוצרי אפל - במקרה שלי - אייפון , אייפד , אפל טיוי ומק ... אז בגדול - הכל) והיי סירי בלי לגעת באוזניות.

יש לציין שלא ניסיתי לדבר איתם - אני לא יודע מה המצב שם.

(ושוב - אני מת על מוצרים של אנקר - איכות מעולה , value for money מעולה ושירות לקוחות מעולה בארה״ב. בערך כל מה שאני צריך במסביב כמו מטענים , כבלים , מתאמים וכו - אנקר תיהיה החברה הראשונה שאני בודק וכנראה קונה ויש לי לדעתי עשרות מוצרים שלהם מסתובבים בבית)

ANC בפני עצמו הוא כמובן הבדל עצום

המעבר מבאס למיד כנראה קשור ל-Sound Signature

אין אצלי מוצרים של אפל ככה שהשבב והתאימות היא לא רלוונטית בעליל

ההבדלים במחיר כן, 1200 שקל מול 390 ששילמתי על האנקר, אפילו לא שליש מחיר.

אפילו ה-Latency של AirPods Pro על אנדרואיד יותר גבוהים (לא משמעותית, 150 במקום 100 מילי שניות)

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש להם 2 דגמים:

https://www.soundcore.com/products/variant/liberty-air-2/A3910011

https://www.soundcore.com/products/variant/liberty-2-pro/A3909011

שניהם עם נויז קנסלינג.

יצא לי לנסות את שניהם - הפרו לדעתי לא שווים את ה50 דולר הפרש.

לגבי המחירים , קשה לי לשים בפרופורציות את המחיר בארץ.

פה קניתי את האיירפודס פרו עם כמה הנחות שהיה לי ויצא לי 200 דולר אחרי הכל. (הוספתי 20 דולר לאפל קר פלוס - אפילו אם כל מה שאני אעשה זה אחליף סוללות אחרי שנתיים - זה משתלם לי)

את האיירפודס הקודמות (שקניתי ב150) מכרתי ב90 דולר. אז ... 

עריכה אחרונה על ידי Liviur

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליביו, איך הליברטי אייר? מבחינת נוחות, איכות סאונד, קישוריות וכו? 

רוב הביקורות שקראתי עליהן נראות מהללות בקטע לא סביר, ואני תמיד סקפטי כשהכל נראה ורוד מדי...

עריכה: איזה כיף שבפורום החדש אפשר לעשות ctrl+enter לשליחה של הודעה ?

וואי וגם מלא אימוג'ים חדשים.

אחלה מייקאובר.

עריכה אחרונה על ידי Talgaz

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא אהבתי את הסיליקון שנכנס לאוזן ולדעתי עם השליטה עליהן זה לא שילוב טוב - חוץ מהפרט הקטן הזה - לדעתי לא רעות למחיר.

חיסרון / יתרון - זה שהן דיי אטומות בכלליות לרעש ואין להן (או אני לא הצלחתי למצא בשימוש של כמה דקות) מצב transparancy - שאני משתמש בו כל הזמן באיירפודס פרו הרגילות (זה המצב שמכניס בצורה שקופה כמעט לגמרי רעש מבחוץ - ברמה שלא צריך להוריד אוזניות כדי לדבר עם אנשים בווליום רגיל לגמרי).

הסאונד יחסית לחיקויים הזולים טוב , אבל לא ברמה כאמור של האיירפודס פרו שלדעתי מגיעים כבר קרוב למדי לאוזניות מלאות.

לדעתי צריך לנסות - אבל מי שמחפש אוזניות שאני באמת מאמין שיחזיקו מעמד , noise caneling ועם סוללה ארוכה - זו לדעתי אופציה לא רעה - למי שאין אייפון.

למי שיש - הייתי ממליץ להשקיע יותר - כי הפיצ׳רים של הh1 משמעותיים (paring , היי סירי , זיהוי אוזניות וכו)

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 9.3.2020 בשעה 21:17, bobi כתב:

על איזה אנקר עם ביטול רעשים אקטיבי אתם מדברים?

אם זה עולה רק 400₪, זה אחלה וואליו פור מאני.

אין להם, זה מה שכתבתי, עיקר ההבדלים בין האנקר ל-AirPods Pro זה הצ'יפ של אפל (רלוונטי רק למי שמחזיק במכשירי אפל כמו אייפון ואייפד וכו') וה-ANC שיש באיירפודס ואין באנקר.

ולאור ההודעה של ליביו למטה אוסיף גם שאין להם מצב שקוף (כלומר אתה עם האוזניות אבל שומע את הסביבה כאילו אתה בלי אוזניות)

בתאריך 9.3.2020 בשעה 23:43, Liviur כתב:

יש להם 2 דגמים:

https://www.soundcore.com/products/variant/liberty-air-2/A3910011

https://www.soundcore.com/products/variant/liberty-2-pro/A3909011

שניהם עם נויז קנסלינג.

יצא לי לנסות את שניהם - הפרו לדעתי לא שווים את ה50 דולר הפרש.

לגבי המחירים , קשה לי לשים בפרופורציות את המחיר בארץ.

פה קניתי את האיירפודס פרו עם כמה הנחות שהיה לי ויצא לי 200 דולר אחרי הכל. (הוספתי 20 דולר לאפל קר פלוס - אפילו אם כל מה שאני אעשה זה אחליף סוללות אחרי שנתיים - זה משתלם לי)

את האיירפודס הקודמות (שקניתי ב150) מכרתי ב90 דולר. אז ... 

לשני הדגמים אין ANC

למעשה לאנקר נכון להיום אין אוזניות שהן True Wireless וגם מכילות ANC

ה-Noise Cancellation שהם מתייחסים אליו הוא מפחית רעשי רקע בשיחה (מה שהצד השני שומע ממך) ולא ANC כמו שאנחנו מתכוונים

בתאריך 10.3.2020 בשעה 11:22, Talgaz כתב:

ליביו, איך הליברטי אייר? מבחינת נוחות, איכות סאונד, קישוריות וכו? 

רוב הביקורות שקראתי עליהן נראות מהללות בקטע לא סביר, ואני תמיד סקפטי כשהכל נראה ורוד מדי...

עריכה: איזה כיף שבפורום החדש אפשר לעשות ctrl+enter לשליחה של הודעה ?

וואי וגם מלא אימוג'ים חדשים.

אחלה מייקאובר.

לי יש ליברטי אייר 2 (לא פרו) שאני משתמש בהן באופן קבוע

מבחינת נוחות - טוב מאוד למי שמסתדר עם סיליקון (יש 5 גדלים, שזה מצוין למציאת הסיליקון הכי נוח לך)

קישוריות - מול אנדרואיד פצצה, בלוטות' 5, עובד כל אוזניה בנפרד (ליברטי אייר 1 רק הימנית יכולה לעבוד לבד), aptX, ובלי aptX LL ה-Latency מצוין.

איכות סאונד מצוינת, יש הרבה אקולזיירים Preset.

הביקורות מהללות כי הן אוזניות מצוינות (מבחינה אובייקטיבית) במחיר שובר שוק לחלוטין

אפשר לראות את הביקורת של Rtings עליהן

לפני 20 שעות, Liviur כתב:

אני לא אהבתי את הסיליקון שנכנס לאוזן ולדעתי עם השליטה עליהן זה לא שילוב טוב - חוץ מהפרט הקטן הזה - לדעתי לא רעות למחיר.

חיסרון / יתרון - זה שהן דיי אטומות בכלליות לרעש ואין להן (או אני לא הצלחתי למצא בשימוש של כמה דקות) מצב transparancy - שאני משתמש בו כל הזמן באיירפודס פרו הרגילות (זה המצב שמכניס בצורה שקופה כמעט לגמרי רעש מבחוץ - ברמה שלא צריך להוריד אוזניות כדי לדבר עם אנשים בווליום רגיל לגמרי).

הסאונד יחסית לחיקויים הזולים טוב , אבל לא ברמה כאמור של האיירפודס פרו שלדעתי מגיעים כבר קרוב למדי לאוזניות מלאות.

לדעתי צריך לנסות - אבל מי שמחפש אוזניות שאני באמת מאמין שיחזיקו מעמד , noise caneling ועם סוללה ארוכה - זו לדעתי אופציה לא רעה - למי שאין אייפון.

למי שיש - הייתי ממליץ להשקיע יותר - כי הפיצ׳רים של הh1 משמעותיים (paring , היי סירי , זיהוי אוזניות וכו)

אין מצב Transparency, למרות שכל החומרה קיימת אז אולי מתישהו בעתיד יעשו כזה בעדכון קושחה

אני לא חושב שיש ממש הבדל באיכות הסאונד בינן ובין האיירפודס פרו, אבל כאמור, יש לי אישור מהרופא על בעיות שמיעה.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

היי . מקפיץ עקב רצון לקנות אוזניות אלחוטיות- 

מחפש אוזניות אלחוטיות טובות ואמינות בעיקר לשיחות

חשבתי על air pods pro או beats pro.. ראיתי הרבה המלצות כאן בשרשור האינפורמטיבי הזה על האייר פודס פרו.. השאלה האם הם עדיפות גם על Powerbeats pro?

או על האוזניות המעולות של סוני?

הבנתי שאחת הבעיות העיקריות עם האירפודס פרו, שהם קטנות מאוד ומאוד קל לאבד אותם, לו זו אף זו, אם תאבד אוזניה אחת, האוזניה השניה כמעט ולא תעבוד לך. היא פשוט לא תתפקד כמו שצריך בלי אחותה התאומה - הסוללה תתקצר משמעותית , לא תוכל לראות יותר על הצג אחוזי סוללה, והרבה פעמים זה לא יתחבר בכלל לטלפון.

עריכה אחרונה על ידי Bob Ross
לפני 16 שעות, Transporter כתב:

אתה לא מקבל שום זרע בפה אני לא יודע מה אתה עושה עם המקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, m3x7r3m3 כתב:

הם יחוברו לאייפון?

היי. כן לאייפון 7

לפני 16 שעות, Transporter כתב:

אתה לא מקבל שום זרע בפה אני לא יודע מה אתה עושה עם המקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחכה לאחד האייפוניסטים, אבל לדעתי ה-AirPods Pro הם הכי מוצלחות, בתנאי שאתה בסדר עם המחיר שלהן

• רעיון טוב! 1

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...