Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גשם מסיר הגנה לרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 1514 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הגיוני שהגשם אצלנו בארץ כל כך נורא שהוא מסיר אוטם צבע ווקס? שמתי על הרכב turtle wax ceramic wax 2 שכבות ואחרי שבוע של גשמים הוא נפגע באופן קשה שהוא דוחה מים מאוד לאט ולא חלק ומבריק כמו ששמתי אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אולי המשטח לא היה מספיק נקי לפניי?

מדובר בחומר חדש, לא ראיתי מבחני עמידות שלו, ככה שקשה להגיד אם זו בדרך כלל ההתנהגות או שמדובר בהשמה לא אידיאלית.

אני משתמש ב- Meguiar's Hybrid ceramic wax ומאוד מרוצה מהעמידות שלו. החזיק את שתי הסופות האחרונות ולא מראה סימנים של היחלשות (לפחות לא שאני שם לב אליהם).

כיום Skoda Fabia 2016,1.2

בעבר Fiat 500 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט כן,

שיש גשמים רצופים וחזקים כפי שחווינו לאחרונה - הם שוחקים את האוטם צבע, את הוקס הם מסירים בקלות.

הגשם עושה נזקים לצבע, במקומות שהרכב עבר אצלי צביעה, רואים אפילו שחיקה על הלכה. (לכה דקה)

על כמה וכמה אוטם צבע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בחומר חדש, לא ראיתי מבחני עמידות שלו, ככה שקשה להגיד אם זו בדרך כלל ההתנהגות או שמדובר בהשמה לא אידיאלית.

אני משתמש ב- Meguiar's Hybrid ceramic wax ומאוד מרוצה מהעמידות שלו. החזיק את שתי הסופות האחרונות ולא מראה סימנים של היחלשות (לפחות לא שאני שם לב אליהם).

שטפתי עשיתי פלסטלינה וiron remover ואז פוליש בינוני ושמתי שכבה ועוד שכבה אחרי 24 שעות .

ומבחני עמידות שלו הוא בין החזקים שיש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט כן,

שיש גשמים רצופים וחזקים כפי שחווינו לאחרונה - הם שוחקים את האוטם צבע, את הוקס הם מסירים בקלות.

הגשם עושה נזקים לצבע, במקומות שהרכב עבר אצלי צביעה, רואים אפילו שחיקה על הלכה. (לכה דקה)

על כמה וכמה אוטם צבע.

ממה זה נובע ? אז בעצם אין בשביל מה לאטום את הרכב בחורף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוודאי שכדאי ליישם אוטם צבע, זה מגן ממפגעים שונים ומקל על הניקיון.

לא כל שנה יש חורף קשה כמו שחווינו בתקופה האחרונה, בדרך כלל החורפים בארץ הם קלים.

יש מקרים יותר גרועים כמו ברד בגודל של אבנים שעשה לעשרות רכבים נזקים שעלו הרבה כסף לתיקון. (לפני כמה שנים)

תשתדל ליישם אוטם צבע איכותי ולא ווקס רגיל שלא שורד כמה שבועות גם בקיץ. עדיף שהאוטם ייפגע ולא שכבת הלכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ceramic spray ממש לא ווקס רגיל , הוא בין הכי חזקים בעולם

אני לא מצליח למצוא ביקורת מאדם שלא עושה פרסומת על המוצר - בכל הסרטונים/כתבות שקראתי על המוצר, זה תמיד פרסומת ולא באמת ביקורת.

אני לא אומר שהמוצר לא טוב או לא עמיד, אני רק אומר שאין עוד ביקורות איכותיות, הרוב זה פרסומת במסווה ביקורת.

*תיקון*

חיפשתי ביקורות, ווואללה יש המון חדשות שנראות רציניות. חוזר בי, עמידות המוצר צריכה להיות באמת ברמה גבוהה מאוד.

עריכה אחרונה על ידי sagig

כיום Skoda Fabia 2016,1.2

בעבר Fiat 500 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש עליו חוו"ד טוב ברשת, איפה קנית?

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקום ספריי שלא ממש עובד ומחזיק תשיג לך באותו המחיר את McKee's 37 MK37-260 ותשכח לשנה מבעיות

קצת מקורות על הספריי הזה

https://www.theartofcleanliness.com/automotive/review-mckees-37-sio2-paint-coating-new-formula/

https://www.autogeekonline.net/forum/auto-detailing-101-a/121660-mckees-37-mk37-200-paint-coating-vs-regular-coating.html

https://www.autogeek.net/nano-paint-sealant.html

עריכה אחרונה על ידי kobi_g

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי אחרי שבועיים שלושה משטיפה טוטאלית שכללה ווקס אוטם יחסית חזק bilt hamber speed wax ומעליו koch chemie wax protector, אחרי הגשמים שהיו זה נראה כאילו לא עשיתי הרבה, הגשם שיורד מלוכלך בבוץ וחול ורואים את זה אחרי כל גשם.

גם על השמשות יש ציפוי וגם הוא נחלש בגלל הגשם, חזר לעצמו רק אחרי ניקוי השמשה.

בחו"ל בגרמניה ואוסטריה לדוגמא הרכבים נשארו נקיים ונוצצים במשך שבוע של גשמים, בארץ אחרי יומיים גשם - זוועה.

הציפוי הקרמי מחזיק יותר טוב אבל גם שם הדחיית מים נעלמת כל עוד הרכב מלוכלך, אחרי שטיפה זה יחזור למצבו הרגיל.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

כן, כי באירופה אין אבק כמו שיש אצלנו, והתכיפות של הגשם כל כך רבה שאין הצטברות של לכלוך שנהיה בוץ כשיורד הגשם. מצד שני, אני לא בטוח שאתה רוצה להתמודד עם נזקי המלח שמפזרים בחורף, כנגד הקרח \ שלג. יש לי אח שגר באוסטריה ואחרי כל נסיעה על כביש שפיזרו עליו מלח בלילה, את המאזדה 3 שלו הוא צריך לשטוף גם מלמטה, לא רק מלמעלה. ואת המרקורי 64 הקלאסית שלו הוא בכלל לא מוציא בתנאים כאלה. :shock:

בפירוש הגשמים האחרונים (שבוע שעבר) היו מספיק אגרסיביים להוריד מיגונים כלשהם. בשבת הצלחתי למצוא מספיק זמן לשטיפה מהירה + שכבה של סונקס BSD, וכבר בגשם של תחילת השבוע (שלא הוריד את המיגון) ראיתי את ההבדל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן המלח שם ידוע כמאכל את תחתית הרכב וגם מעל, רכבים שחונים לידי בראשון לציון אצל אנשים שגרים ליד הים מראים יפה את הנזק לדוגמא.

האמת שלפני כמה שנים על רכב קודם שהיה, ה FUSSO החזיק ממש טוב עד כדי כך שלא ירד לאחר שטיפה עם כימיקלים חזקים ממנו, וגם בגשמים חזקים ובוץ לאחר נקיון רגיל הכל חזר לקדמותו כאילו הרכב מוגן לחלוטין.

אין מנוס מלשטוף שוב.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...

בפירוש הגשמים האחרונים (שבוע שעבר) היו מספיק אגרסיביים להוריד מיגונים כלשהם. בשבת הצלחתי למצוא מספיק זמן לשטיפה מהירה + שכבה של סונקס BSD, וכבר בגשם של תחילת השבוע (שלא הוריד את המיגון) ראיתי את ההבדל.

...ועדיין מחזיק. ירדתי לפני כשעה לזרוק זבל ואני רואה שירד גשם קל. עברתי דרך האוטו:

20200115_213525.jpg 20200115_213600.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1514 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...