Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה כזה יקר לשכור רכב?

diller
שימו לב! השרשור הזה בן 1605 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחפש לשכור רכב לתקופה של חודש (מעבר בין רכבים עד שאמצא רכב שמתאים לי) ורכב הכי פשוט כגון אלטו בקטגוריה a לתקופה של חודש עולה מינימום 2600-2500. לא נוסע הרבה וגג 50. קילומטר ליום. תחבורה ציבורית לא באה בחשבון כיוון שאין תחבורה ציבורית באזור שלי טהיא תאריך לי את הדרך משמעותית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכמה, לדעת החברים המלומדים, זה צריך להיות? 30 שקל ליום? אולי בכלל 15?

אם זה כזה ביזנס טוב, לדעתכם, אולי תקימו חברת השכרת רכב? בטח תעשו מיליונים.

(עם ישראל זה משהו, אלופי העולם בספירת כסף של אחרים.)

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרי דלק אני משלם.. ביטוח עולה גרושים לרכב כזה שאני בספק אם יש לו מקיף בכלל.. אגרת רישוי ופחת הם מינוריים וגם הטיפולים אני לא צריך לומר מתאר לעצמי נעשים אצל מאכרים.. מספיק להסתכח על הצמיגים הזולים שיש לי ברכב השכור כרגע. 90 של ליום זה מוגזם. רכב פשוט צריך לעלות גג 60 של לדעתי אחרי רווח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרי דלק אני משלם.. ביטוח עולה גרושים לרכב כזה שאני בספק אם יש לו מקיף בכלל.. אגרת רישוי ופחת הם מינוריים וגם הטיפולים אני לא צריך לומר מתאר לעצמי נעשים אצל מאכרים.. מספיק להסתכח על הצמיגים הזולים שיש לי ברכב השכור כרגע. 90 של ליום זה מוגזם. רכב פשוט צריך לעלות גג 60 של לדעתי אחרי רווח

ביטוח חובה צריך? צריך. זה לא ממש משנה אם זה אלטו או פרארי.

ביטוח צד ג׳ צריך? גם צריך ושוב מחיר הרכב לא רלונטי.

ירידת ערך יש? יש. כלל האצבע הוא שרכב מאבד מחצית מערכו בשלוש השנים הראשונות, על אחת כמה וכמה רכב מהשכרה. אלטו אוטומטית חדשה עולה 64 אלף ש״ח. אלטו אוטומטית בת שלוש שנים עולה 35 אלף ורכב מהשכרה עוד פחות. חשבון פשוט מראה שרק על ירידת ערך צריך לשלם 26 ש״ח ליום וזה בהנחה שהרכב מושכר 365 ימים בשנה.

תחזוקה צריך? צריך. גם אם עושים את המינימום שבמינימום, זה לא בחינם.

כמו שאמרו לך, אם אתה חושב שתוכל להשכיר רכב ב-60 ש״ח ליום ולהרויח, לך על זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסכמתי איתך עד שהתחלת עם ה"פירוט עלויות" הישראלי הזה. יושבים מולי כאלה לפחות 3 ביום

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביטוח חובה צריך? צריך. זה לא ממש משנה אם זה אלטו או פרארי.

ביטוח צד ג׳ צריך? גם צריך ושוב מחיר הרכב לא רלונטי.

ירידת ערך יש? יש. כלל האצבע הוא שרכב מאבד מחצית מערכו בשלוש השנים הראשונות, על אחת כמה וכמה רכב מהשכרה. אלטו אוטומטית חדשה עולה 64 אלף ש״ח. אלטו אוטומטית בת שלוש שנים עולה 35 אלף ורכב מהשכרה עוד פחות. חשבון פשוט מראה שרק על ירידת ערך צריך לשלם 26 ש״ח ליום וזה בהנחה שהרכב מושכר 365 ימים בשנה.

תחזוקה צריך? צריך. גם אם עושים את המינימום שבמינימום, זה לא בחינם.

כמו שאמרו לך, אם אתה חושב שתוכל להשכיר רכב ב-60 ש״ח ליום ולהרויח, לך על זה.

שכחת ארנונה לעסקים ,דמי שילוט ,משכורות לעובדים ובטח גם אני שכחתי עוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה הזיה

ברור שאין ביטוח מקיף/ג' כי חברת ההשכרה לוקחת את הסיכוי/סיכון הזה וזה לא חינם כי תאונות קורות ונדרש לטפל ברכבים שלהם ושל צד' ג

טיפולים אצל מאכרים? שטויות , הרכבים באחריות ולכן נדרש לטפל במוסכים מורשים של משרד התחבורה , החברות הגדולות מחזיקות רשת מוסכים ומערך לוגיסטי שלם בשביל זה.

חוץ מזה , כיוון שכל ההכנסה של החברה זה הרכב , אז גם צריך לממן את העסק עצמו וכל מה שקשור בתפעול שלו (סניפים,עובדים,מנהלה,מערך שירות וכו) , זה לא בהתנדבות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא קח דף, קח עט, או קח אקסל - ותעשה לעצמך רשימת עליות, בלי להגיד זניח, כי זה לא זניח.

מחירי ביטוח להשכרה הם גבוהים יותר מפרטי, תבדוק במחשבון ביטוח חובה בעצמך.

ירידת ערך, יש איזה אלפייה בחודש, אפילו באלטו.

אחזקה ובלאי, ברכב השכרה שנוסע כל הזמן, 40-50 אלף ק"מ בשנה - לפחות 500 ש"ח בחודש.

ועל כל זה תעמיס עלויות עסק.

ואל תשכח שצריך להרוויח.

מה יצא?

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתאר לעצמי שמעבר לעלויות הביטוח הרגילות, המחיר גם כולל את הסיכון הלא נמוך שהרכב יושבת מכל סיבה שהיא ויהווה אובדן הכנסה פוטנציאלית לחברה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתאר לעצמי שמעבר לעלויות הביטוח הרגילות, המחיר גם כולל את הסיכון הלא נמוך שהרכב יושבת מכל סיבה שהיא ויהווה אובדן הכנסה פוטנציאלית לחברה.

הוא גם לא מושכר כל יום - לזה בדיוק התכוונתי בעלויות עסק.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1605 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...