Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה כזה יקר לשכור רכב?

diller
שימו לב! השרשור הזה בן 1605 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

2600 ש״ח לחודש זה פחות ממאה ש״ח ליום, אבל העיקר לכתוב ״ישראל״...

להתבכיין זה נחמד מדי פעם, אבל לא כ-ל הזמן.

אני חושב שהמחיר המינימלי ביותר שראיתי להשכרה ליום זה 90 ש"ח, שכן בחודש זה יוצא 2,600-2,700

וגם המחיר הזה ידפקו לך את הרכב המינימלי ביותר, פיאט 500 או I10 ישנה שנסעו עליה 100 אנשים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחפש לשכור רכב לתקופה של חודש (מעבר בין רכבים עד שאמצא רכב שמתאים לי) ורכב הכי פשוט כגון אלטו בקטגוריה a לתקופה של חודש עולה מינימום 2600-2500. לא נוסע הרבה וגג 50. קילומטר ליום. תחבורה ציבורית לא באה בחשבון כיוון שאין תחבורה ציבורית באזור שלי טהיא תאריך לי את הדרך משמעותית.
אם אתה לא נוסע הרבה יש מצב שתגלה שבמקום 2600 לרכב ועוד 500-600 לדלק/חניה/קנסות/השתתפות עצמית חו"ח כבר שווה לך לשקול התניידות במונית.

זה כמובן תלוי מקום ותוואי אבל אם בחלק מהימים אינך נוסע אתה מגיע לכ 130 שח ליום למוניות.

רכב שיתופי קצת יותר זול

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי בבאדג'ט-יצאו הכי זולים.

בקשר לתגובות שחלקן טענו שאני מגזים וזה מחיר סביר.. אזי אני תוהה האם אין לכם תלונה כלשהי על מחירי הרכב הגבוהים, הנדלן ובכלל יוקר המחייה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי תלונה. השכרת גולף קאר חשמלי בגני יהושע לשעה אחת - 250 ש"ח. במחיר הזה אשפר לשכור רכב לסופשבוע.

לגולף קאר אין כמעט עלויות תפעול, ביטוח, רישוי וכו'.

זה נראה לי מחיר לא סביר.

אבל 2500 ש"ח לרכב לחודש, זה איכשהו סביר. זה אגב בערך מה שמשלמים על רכב ליסינג כל חודש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהמחיר המינימלי ביותר שראיתי להשכרה ליום זה 90 ש"ח, שכן בחודש זה יוצא 2,600-2,700

וגם המחיר הזה ידפקו לך את הרכב המינימלי ביותר, פיאט 500 או I10 ישנה שנסעו עליה 100 אנשים

צודק. זה לגמרי מחיר של מרצדס E. פיאט 500 צריכה לעלות גג 30 ש״ח ליום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחודש זה גבולי, אבל אם עתותיך בידיך קנה רכב ביד 2 בין 500-2000 שח שיש לו מעט טסט ותמכור אותו אחכ. ביטוח חובה ותעביר את הצד ג שלך גם באופן זמני לרכב הזה.

אני מכרתי xc90 וולבו, ורכשתי לבינתיים וולוו 940 סטיישן. מפה לשם כל כך נהניתי עד שנשארתי אתו כמעט שנה....

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי גם לרכוש רכב כזה בסביבות ה10 אלפים אבל להתחיל להתעסק עכשיו עם ביטוח וסביר להניח יישור קו וכיו'ב.

בבאדג'ט נותנים לי מיקרה עם 50 אלף ק''מ ל30 יום ב2182. נשמע לי סביר לעומת מה שמצאתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מת על הקשקשת הקנטרנית הזו.

"רוצים לעשות עליך רווח". לא, כי אתה בטח פילנטרופ ואוהב לעבוד בחינם. חוץ מזה, כמו שכבר נכתב, אז תקים בסטה של השכרת רכב בעצמך, בטוח תהיה מיליונר, לא?

בשביל שיהיה מעניין, בדקתי עכשיו ברנטאלקארס כמה יעלה לי חודש השכרה בהלסינקי, רכב הכי זול שיש. יצא אופל קורסה. כמה עולה? 2400 ש"ח... וזה לפני ביטוח ביטול השתתפות עצמית ושאר ירקות.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקנה לנד קרוזר - זה סוג של פלא.

אתה קונה אותו בX שקלים מעל המחירון ומוכר אותו בX+Y שקלים מעל המחירון שנה אחרי - אתה נוסע ומרוויח.

או לפחות לא מפסיד כמעט כלום ויעלה לך פחות מלשכור רכב לחודש וגם תהנה מאחלה רכב.

:-P

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי גם לרכוש רכב כזה בסביבות ה10 אלפים אבל להתחיל להתעסק עכשיו עם ביטוח וסביר להניח יישור קו וכיו'ב.

מהסיבה הזו אני כל פעם רוכש מהמכונאי שלי, הוא רוכש רכבים עם תקלות בזול ואז מיישר קו ונותן לי אחריות, ובדרך כלל גם טסט ארוך.

בעוד כשבוע אחותי מסיימת את החופשה הנוכחית ואני כנראה אפרסם את הקניה הנוכחית למכירה. (יונדאי אלנטרה 06)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שווה כאב ראש?

כשמדובר לתקופות קצרות עם ראש שקט - 90 ש"ח ליום זה ממש מחיר טוב. האלטרנטיבה של תחבורה ציבורית במקרה שלך נחותה משמעותית.

אם מה שמעניין אותך זה המחיר הכלכלי, שלאורך זמן יש לזה משמעות מצטברת, אז רכב ישן, עם סיכוי לכאב ראש, אולי יהיה כדאי יותר. אולי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי בבאדג'ט-יצאו הכי זולים.

בקשר לתגובות שחלקן טענו שאני מגזים וזה מחיר סביר.. אזי אני תוהה האם אין לכם תלונה כלשהי על מחירי הרכב הגבוהים, הנדלן ובכלל יוקר המחייה.

תפסיק לשגל את הדעת.

אנחנו לא נכנסים לקיטורידא על יוקר המחייה. זה פורום רכב.

או שאתה יודע להראות שהתמחיר גבוה, בהתחשב בכלל העלויות של הפעלת חברה להשכרת רכב, או שאתה סתם מקטר על זה שאתה לא מקבל מוצר שאתה רוצה במחיר שבא לך לשלם.

דרכים להראות יוקר יחסי:

1. תחשיב רווחיות כולל

2. השוואה לכלכלות אחרות, בקיזוז הבדלים.

3. להראות שהחברות מרוויחות רווחים גבוהים, מהדוחות הכספיים שלהם

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1605 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...