Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התפשרתי על חלום (שרשור מתחשמל)

oryo
שימו לב! השרשור הזה בן 387 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למה החלטת שלא השתמשתי..? כמובן שקיבלתי (1000 מיילים זה מה שנותנים היום)

מה שטסלה קוראים לו ״1000 מיילים״ זה בפועל 400 קילוואט שעה. במודל 3 אפשר להגיע, עם רגל קלה על הדושה, לסביבות 4 מייל לקילוואט שעה, כך שבפועל זה יותר מרחק. כשאני קניתי עוד אי אפשר היה להשתמש בהפניה למודל 3, אבל אחרי שקניתי מישהו השתמש בקוד שלי בזמן שהיה מבצע של ״5000 מיילים״ (2000 קוט״ש) ועדיין נותרו לי יותר ממחציתם. לא נורא, בינואר נעשה טיול למיזורי :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 167
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תתחדש.

חבר שעזב את ארה"ב לניו זילנד מכר לא מזמן את הטסלה שלו. הוא מאוד נהנה ממנה והמליץ עליה בחום (עבר אליה ממיאטה שלא רצה להחליף הרבה שנים כי פשוט אהב אותה. אין לו בעיה של כסף ויכול להרשות לעצמו איזה הרכב שירצה).

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר ההגעה הביתה, הרכב נלקח לדיטיילר שם הוחלף הציפוי שהתקנתי עצמאית בדילרשיפ, ב xpel לכל החזית שאמור להגן על עבודת הצבע ממפגעי הדרך.

בנוסף, היות והרכב הוא חלון אחד גדול, הושחר כל הצד האחורי וקצת מקדימה לצידי הנהג.

כרגע אני בעיצומו של תהליך ה chrome & pillar delete. הצלחתי כבר לפקשש את הפילארס ואצטרך לעשות שם עבודה מחדש, אבל הכרום נעלם לבנתיים סבבה.

בנוסף מחקתי את הפיאנו בלאק המזעזע מהקבינה, הוא הוחלף בשחור מאט שהרבה יותר מתאים לרכב וגם לא צובר לכלוך באותו קצב.

עוד בקנה: מגן מסך נגד טביעות אצבע, מטען אלחוטי לפלאפונים, תאורת צד, זכרון לסנטרי\דאשקאם וצביעת הגלגלים.

בצד הטכני - הרכב עבר עדכון תוכנה והתווספו מלא פיצ'רים חדשים, חלק מהם:

1. המיאוץ ירד מ3.2 שניות לאזור ה3 שניות כך שסוף סוף אוכל להשתלב בכביש המהיר בלי לחשוש...!

2. הרכב מכין עצמו בבוקר לעזיבה לעבודה (מקרר\מחמם עצמו בהתאם לטמפ' בחוץ).

3. תצוגת הרדאר עם טווח גדול יותר, אתה יכול לראות מה קורה היקפית מסביבך, אין יותר שטחים מתים - רבאק, אתה רואה מה קורה בשטחים המתים של מי שלידך...

4. הרכב לא רק מעט אלא גם עוצר רגנטבית, דוושת הברקס כמעט לא בשימוש יותר.

5. הוסיפו פרופיל "איזי אקסס", אותו אתה מקנפג עבור יציאה \כניסה לרכב. כמובן שזה קיים כבר בתעשייה, אבל זה אחד הדברים המגניבים בטסלה - הם מוסיפים פיצ'רים on the fly והיות והחומרה ככ וורסטילית התכנה יכולה לעשות המון.. (ממתין שיוסיפו סטרים ממצלמת הצד בעת איתות)

יש עוד הרבה מחשבות אבל אשמור אותן לכשאצבור יותר וותק עם הרכב

מצ"ב תמונות מהתהליך6e283df433a5cfa81259382b1a54cf19.jpg2ac2f182472aee7e0390fc8a32f28fa5.jpg8ef10d9980c40c9f4d8a21eb3afce3ad.jpgfa3e0a98edbe0190ac29444106462f87.jpga20ac335a2eda91195d936b6fe209493.jpgdfa96988256e3efcb2b9f631976958d5.jpgf3838f6a3d978d592a03decf1a3263ee.jpg

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרופיל Easy Entry לא חדש, זה היה קיים ברכב כשקניתי אותו בספטמבר 2018. לגבי השתלבות בכביש מהיר - פה במסצ׳וסטס יש מחלפים עם נתיבי האצה כל כך קצרים שקשה לי להאמין איך הסתדרתי קודם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע. המיאטה נשארת? :o

Sent from my Pixel 3a using Tapatalk

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המיאטה למכירה, ממתינה בסבלנות לבעלים הבאים.

מבקש עליה בערך 90 אש"ח, מישהו מעוניין...? XD

מצ"ב מצב מתקדם יותר של ההשחרהfddb9fbbd1b742bf5c77cb0c5624132b.jpg92345a91895753e810bb227368f15a25.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

^^נתונים מעולים כנראה. כמו שאני זוכר את אור מהארץ- היא בטוח שמורה טוב טוב.

לדעתי המחיר הוא בהמרה ישירה מסביבת המחיר שלה שם- לשקלים.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש הרכב מדהים.

אבל זה שיש גארז׳ לא אומר שצריך להשתמש בו :wink:

לצבוע קורות מרכב של טסלה חדשה בעצמך ולהשחיר פלסטיקה פנימית, מה עבר לך בראש? :-D נראה לי שאילן מאסק השפיע עליך יותר מדי עם עדיף היצירתיות שלו.

לגופו של עניין, אני דווקא העדפתי את הפלסטיקה בצבע שחור פסנתר, כעת הפלסטיקה נראית פשוטה מדי (איך עשית את זה דרך אגב?). הצעה שלי- אולי להדביק עור על הפלסטיקה הזאת.

לגבי קורות הרכב השחורות התוצאה יפה בתמונות, חוץ מנקודת החיבור בחלק האחורי של קורת הרכב של הצבע השחור עם הצבע הלבן, שבה הקו השחור מתעגל והיה עדיף לדעתי שיהיה ישר ומקביל לחריץ שמעליו (איך עשית גם את זה והגעת לתוצאה כזאת טובה לפחות בתמונות, האם פשוט צבעת עם מרסס צבע? אין חשש שהצבע יירד?)

ולמה הכוונה שהשחרת את החלק האחורי של החלון וצדי הנהג, הגג מגיע מושחר גם ככה לפי תמונות שראיתי לא? ואיך עשית גם את זה, אם אפשר לדעת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אוהב את טסלה, אני חושב שיצרניות הרכבים הסטנדרטים יעשו/ עושות רכבים חשמליים הרבה יותר טוב מטסלה.

והם כבר עושים רכבים חשמליים מצויינים בפחות מהמחיר של הטסלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טסלה דיי התחילה את התחום של התקשורת בין נהג לרכב ומובילה על כולם בכמה שנים.

וזה בלי קשר ליכולות הטכנולוגיות שנצברו.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצבוע קורות מרכב של טסלה חדשה בעצמך ולהשחיר פלסטיקה פנימית, מה עבר לך בראש?

עבר לי בראש שהרכב ייראה הרבה יותר טוב ככה, אז ביצעתי, והוא אכן נראה הרבה, הרבה יותר טוב ככה (לדעתי, כמובן, לא באמת משנה מה אנשים זרים חושבים - למרות שאנקדוטלית כל מי שראה במציאות התלהב).

בכל אופן הלוואי והיה מגיע כך מהמפעל במקום כל הכרום המיותר הזה, או לפחות היו מציעים את זה בתשלום.

לגבי ההשחרה והxpel, כאמור - הלכתי לדיטיילר. הרכב מגיע מושחר חלקית, אבל היות ויש תינוקת והיות ואני גר במקום עם המון שמש, הלכתי על האקסטרה.

פנים הרכב נראה מצוין, משמעותית יותר טוב מהפיאנו בלאק. עור יהיה מאוד לא קשור לרכב, מה ששקלתי זה עץ (כמו הטרים העליון) אבל חשבתי שזה יהיה יותר מדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אוהב את טסלה, אני חושב שיצרניות הרכבים הסטנדרטים יעשו/ עושות רכבים חשמליים הרבה יותר טוב מטסלה.

אתה זכאי לדעתך כמובן, אבל מתוך סקרנות - על אילו רכבים לדוגמא אתה מדבר?

ועל אילו טסלות נהגת שלא אהבת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והם כבר עושים רכבים חשמליים מצויינים בפחות מהמחיר של הטסלה.

אשמח אם תפנה אותי לרכב טוב מהטסלה (ביצועים וריינג׳) במחיר של המודל 3 לונג ריינג׳ או stealth performance.

הייתי בסירה של לחפש רכב חשמלי, אף רכב בשוק היום לא נטען במהירות של הטסלה, לא נותן לך את רמת האבזור של טסלה ובטח שלא את הביצועים.

אני אישית כבעלים של אחת יכול להגיד לך שהחברה עצמה היא פח אשפה מבחינת שירות לקוחות, החברה לא מאורגנת והכל נעשה בהפרדה מוחלטת בין מחלקות. סיוט להתנהל מולם אם משהו לא בסדר אבל אני אגלה לך סוד, 20 שניות אחרי הנסיעה הראשונה שלי ברכב אני לא רואה את עצמי חוזר לרכב רגיל, יותר מזה אנחנו חושבים על להחליף לאישתי את הרכב למודל X. לא כי אני פאנאט של טסלה אלא כי אני פשוט אוהב את המוצר ואת מה שאתה מקבל בכסף.

Tesla Model 3 AWD stealth Performance

Lexus GX460 Luxury

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 387 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...