Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בורג קליפר נשבר - אלטו 13

itaiwas17
שימו לב! השרשור הזה בן 1175 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פירקתי את הברקסים הקדמיים ברכב (סוזוקי אלטו 2013) למטרת ניקוי וגירוז. כאשר הרכבתי אותם בחזרה , בעת החיזוק הבורג נשבר. חצי נחמה הבורג שנשבר לא נתקע בפנים. מה עושים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

0. קונים ידית מומנט ועובדים איתה, לפחות עד שתלמד את הרגש הדרוש ביד.

1. ציין מהיכן אתה בארץ, צלם את הבורג ותמדוד אותו עם קליבר, כדי שמישהו יוכל להשאיל לך אחד היום,

או שתמתין למחר ותקנה אחד חדש.

עריכה אחרונה על ידי asafasaf

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה!

אני מראשון לציון , קליבר לצערי אין לי. אורך הבורג 2.2ס"מ(1ס"מ החלק ללא ההברגה) על הראש שלו רשום 10.9 , קוטר 8מ"מ. תמונה מצורפת.

אם יש למישהו הצעות איפה אולי אצליח למצוא עוד היום אחד כזה או שיש לו למכור לי אחד אשמח לשמוע.IMG_20190609_175155.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...
בתאריך 6/9/2019 בשעה 19:53, itaiwas17 כתב:

תודה!

אני מראשון לציון , קליבר לצערי אין לי. אורך הבורג 2.2ס"מ(1ס"מ החלק ללא ההברגה) על הראש שלו רשום 10.9 , קוטר 8מ"מ. תמונה מצורפת.

אם יש למישהו הצעות איפה אולי אצליח למצוא עוד היום אחד כזה או שיש לו למכור לי אחד אשמח לשמוע.IMG_20190609_175155.jpg

היי, איך הסתדרת בסוף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, ABSULUTT כתב:

כיף לך שלא נשבר בפנים. תריץ טלפונים לחנויות חלפים תן להם את המידות.

אני מאוד מקווה שהוא הסתדר מאז הפוסט שלו מ-2019 😀 בכל מקרה אני עם מקרה דומה ומבדיקה שלי חנויות חלפים לא מחזיקות את הברגים האלה. בגלל זה רציתי לבדוק איך הוא הסתדר בסוף אולי יש לו כיוון מאיפה להשיג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנן חנויות המתמחות בברגים.

לדוגמא

גלבורג בראשון.

כל תבריג בת"א.

ניגש עם בורג לדוגמא, מידות, ומקבל בורג מתאים.

בהצלחה.

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, AmitGo כתב:

ישנן חנויות המתמחות בברגים.

לדוגמא

גלבורג בראשון.

כל תבריג בת"א.

ניגש עם בורג לדוגמא, מידות, ומקבל בורג מתאים.

בהצלחה.

תודה, אני מהצפון הלכתי לבורג המפרץ (הרבה המליצו) ולא מצאתי משהו שמתאים. היה נראה לי בגלל שזה חלק שאמור להיות נפוץ וקשור לרכבים יהיה ניתן / הגיוני למצוא אותו במשהו שיותר מתמחה בדברים לכלי רכב. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1175 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...