Jump to content

real_athlete

 • הודעות

  150
 • כאן מאז:

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של real_athlete

נהג צעיר

נהג צעיר (3/14)

1

מוניטין

 1. תודה, אני מהצפון הלכתי לבורג המפרץ (הרבה המליצו) ולא מצאתי משהו שמתאים. היה נראה לי בגלל שזה חלק שאמור להיות נפוץ וקשור לרכבים יהיה ניתן / הגיוני למצוא אותו במשהו שיותר מתמחה בדברים לכלי רכב.
 2. אני מאוד מקווה שהוא הסתדר מאז הפוסט שלו מ-2019 😀 בכל מקרה אני עם מקרה דומה ומבדיקה שלי חנויות חלפים לא מחזיקות את הברגים האלה. בגלל זה רציתי לבדוק איך הוא הסתדר בסוף אולי יש לו כיוון מאיפה להשיג.
 3. כנראה שהייתי במצב שהאתר היה מותאם לסלולר ובגלל זה לא הייתה אפשרות להוסיף תמונה. בכל מקרה מוסיף תמונות של השמן שיש לי.
 4. היי, לא מכיר מקומות במרכז לפי "מידרג" מחיר ממוצע של תיקון מסרק הגה הוא 1190 ש"ח. מתי ההגה מרעיש?
 5. היי חברים אשמח לעזרתכם דייהטסו סיריון 08 כנראה נזילה של שמן גיר מצינור קולר גיר. אני אלך יותר מאוחר לבדוק את מצב השמן גיר ויש לי מספר שאלות ברשותכם: 1) הבדיקה של השמן גיר היא במצב שהרכב מונע, להשאיר אותו מונע להעביר הילוך מ-P ואז ל-L ולבדוק (זה לפי ספר הרכב). 2) בספר הרכב רשום לגיר הידני אם יש חוסר למלא לבד אבל בגיר האוטומט להגיע למוסך היבואן. אני מניח שלא אמורה להיות בעיה להשלים לבד, האם ההשלמה היא דרך איפה שהמדיד? (הוא בקוטר די קטן אבל הבאתי משפך קטן ואליו אני אעביר את הנוזל ממשפך יותר גדול) בנוסף האם אפשר למלא שמן כאשר המנוע עובד או שעדיף לכבות אותו, והאם אפשר לבצע את הבדיקה ישר אחר או שכדאי לבצע שוב נסיעה? 3) אין לי מאיפה לרכוש היום שמן (אם מישהו מכיר מקום בחיפה/קריות שפתוח היום או בכלל אני אשמח), האם יהיה בסדר להשלים את השמן שב*תמונה? לפי ספר הרכב השמן הוא DEXRON II או III ולפי התיאור של השמן הוא DEXRON III (או לפחות עומד בדרישות של Ford ו-C4 ל-DEXRON III). תודה מראש ושבוע נעים! * אני לא מוצא אפשרות להוסיף תמונות אז מצרף קישורים לתמונות של השמן גיר: https://bit.ly/2zoSGFT https://bit.ly/2RAMan5
 6. שלום חברים אשמח להמלצה עבור צמיגים, מעדיף לשם משהו יחסית איכותי. אם יש גם המלצה איפה להתקין באזור חיפה זה יהיה מעולה
 7. היי חברים גמר חתימה טובה לכולם! דייהטסו סיריון 2008 אתמול במהלך לחיצה יחסית חזקה על הברקס שמעתי רעש מתכתי מצד שמאל שפסק אחרי הפסקת הלחיצה. במידה ולא לוחצים חזק על הברקס אין את הרעש. מניח שמדובר בדיסקיות. רציתי לדעת האם יש המלצה לדיסקיות וצלחות לרכב (במידה וצריך להחליף גם את הצלחות) ומה אמור להיות המחיר. אם יש המלצה למוסך אמין באזור חיפה אני אשמח.
 8. שלום לכולם, רכב מיקרה 2011 אוט' לפני כמה חודשים היה כבה אם לא לוחצים ישר על הגז בזמן שמתנעים אותו (אם האוטו על הילוך סרק עובד כרגיל) לאחר ביקור במוסך אומר שכנראה הבעיה במצערת עשה לה ניקוי והבעיה בפועל לא נפתרה. אמר כי יחפש מצערת מפירוק ובינתיים המשיכו לנסוע על הרכב במצב הזה. אתמול במהלך הנסיעה עצרו עם הרכב ברמוז ולאחר מכן בזמן שהאוטו מונע האוטו לא הגיב ללחיצה על הגז (לאחר מכן נראה שהמשיך לנסוע כרגיל אבל לא רצו לקחת סיכון עם הרכב). היום הרכב הגיע למוסך מורשה ושם נאמר כי הממיר קטליטי ותיבת הילוכים לא תקינים ועדיף לנסות לסחוב עם האוטו כמה שאפשר ולא משתלם לתקן. זה הסיפור בגדול יש לי כמה שאלות: * הרכב נקנה לפני כ-שנה יש מצב שהתקלות האלה היו כבר במעמד הרכישה (האוטו עבר במכון בדיקה ולא התגלו התקלות האלה) בפועל הרכב נסע בצורה תקינה עד לפני כמה חודשים. * מה לדעתכם כדאי לעשות ? האם לתקן את הממיר ולסחוב עם התיבה ? לתקן את שניהם ? לוותר על הרכב ? אשמח לדעתכם תודה ואחלה שבוע !
 9. מעדכן שבמוסך אמרו כי הצינור של השמן גיר משוחרר ומשם הנזילה, הצינור חוזק (נמסר שהצינור עצמו במצב טוב), מילאו שמן גיר ושיש בעיה במסרק הגה (נראה שרק מבדיקה של "משחק" עם ההגה) וטוענים שזה לא משהו שדחוף לתקן ("תבוא לפני הטסט").
 10. תודה רבה ! לא יודע עד כמה הידע שלי (כמו שאפשר לראות בפוסט עצמו) באמת שווה משהו מבחינת תיקון כל שהוא אם יש לך זמן אני אשמח, כרגע אני אנסה מוסך שמופיע במידרג לפחות בנוגע לנזילה בשביל שהמצב לא יהיה יותר חמור. עדכונים בהמשך
 11. תודה מאור, אמתין לראות אם יש המלצות בנוגע למוסך בחיפה
 12. שלום לכולם, 2 הבעיות שנתקלתי בהן כנראה לא קשורות אחת לשניה ואפרט. * לפעמים כאשר אני מסובב את ההגה אני שומע כמו "טיק" לא מכיוון ההגה עצמו יותר מכיוון אזור הגלגלים (לא יכול לכוון בדיוק לצערי את מיקום הרעש). * גיליתי נזילה באזור התחתון בצד הפנימי של חזית הרכב (מצטער אם ההסבר לא ברור לא בקיא במונחים) ניקיתי שם קצת לפני נסיעה ואחרי נסיעה בדקתי שוב ונראה ששוב יש נוזל במקום (לא הצלחתי לזהות את מקור המסילה) לא נראה שחסרים מים או שמן מנוע הנוזל עצמו הוא כנראה שמן (צבע חום בהיר) וכנראה הנזילה איפה שממוקם המאורר (כנראה). רציתי לדעת אם יש משהו שאני יכול לבדוק בעצמי ואם יש המלצה על מוסך אמין באזור חיפה (בינתיים לצערי לא מצליח למצוא) תודה ומתנצל על החפירה
 13. שלום לכולם, ניסאן מיקרה 2011 עברה בסביבות ה-185,000 אין היסטורית טיפולים. מעוניין לבצע טיפול גדול / יישור קו (כמובן שאין גם את ספר הרכב ). מצאתי טבלת טיפולים ומעוניין לבצע כמובן את כל מה שצריך (הרכב שייך לנהגת צעירה) אני לא מצליח למצוא פירוט של סוגי השמנים וכדומה... האם יש מקור שאפשר לראות בו את הנתונים ? בנוסף האם יש מוסך מומלץ בחיפה והסביבה ? תודה לכולם !
×
×
 • תוכן חדש...