Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צבע מתקלף ברכב חדש

ROEI-A
שימו לב! השרשור הזה בן 1897 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא כל כך הבנתי.

אם לפני מסירה הרכב עבר פגיעה של עד 5% ירידת ערך, היבואן לא מחויב להודיע ללקוח ואינו מחויב להוריד במחיר שלקח?

כן, היבואן לא מחויב לדווח על פגיעות קטנות לרכב עד 3.5%, מלבד שזה לצבע בלבד. (לא כיפופים)

אבל מחובתו לבצע תיקון איכותי במוסכי ההסדר שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתבונן היטב על החלק הזה של הרכב, האם אתה שם לב לשוני בגוון של הצבע, נזילות צבע, עובי צבע שונה מזה שיש על החלק הזה מצד השני של הרכב? שים לב לפינות. אני רואה שיש שם כיפוף בחלק הפנימי של הכנף. האם יש כזה גם בצד השני?

אם הכל נראה אותנטי, כנראה שזה פגם יצור. הנה דוגמא למישהו מחול עם בעיה דומה.

https://www.ioniqforum.com/forum/7-hyundai-ioniq-general-discussion/22402-2017-rust.html#/topics/22402?page=1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתבונן היטב על החלק הזה של הרכב, האם אתה שם לב לשוני בגוון של הצבע, נזילות צבע, עובי צבע שונה מזה שיש על החלק הזה מצד השני של הרכב? שים לב לפינות. אני רואה שיש שם כיפוף בחלק הפנימי של הכנף. האם יש כזה גם בצד השני?

https://www.ioniqforum.com/forum/7-hyundai-ioniq-general-discussion/22402-2017-rust.html#/topics/22402?page=1

לא ראיתי הבדל גוונים. בדקתי טוב בשמש ביום של המסירה.

לא שולל אופציה שעשו תיקון מושלם כמעט לרמה שאי אפשר לראות בעין.

בדרך כלל אני כן מצליח לראות אל רכבים אזורים שבהם עשו תיקון צבע אבל פה לא ראיתי שום הבדל בברק של הצבא או השתקפות עליו בשמש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם מה שצריך לעשות זה לא פשוט למדוד עובי הצבע בכל האזור הזה, להשוות לצד השני ולשאר הכנף?

ליצרן הרי יש מפרט מה עובי הצבע המקסימלי של הרכב בכל אזור ואזור.

בתאריך 23.5.2021 בשעה 22:04, Shab00 כתב:

(פורד פיאסטהאוטו מצוין אבל למי שתכנן את בקרת האקלים בו מחכה מקום שמור בגהנום.

מדויק לחלוטין. 😂🤣.

עריכה: תודה על 6 שנות שירות פיאסטה יקרה. היי שלום!..... ולא להתראות🤪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסתכלתי שוב, הכיפוף קיים גם בצד השני אז כנראה שככה החלק אמור להיות.

אין שם נזילות צבע זה פשוט היה רטוב וכנראה שבגלל שהצבע התרומם אז נכנס משהו מתחתיו.

אם היה נזילות של צביעה כבר הייתי רואה את זה ביום של המסירה, בדקתי את האוטו טוב מכל נקודה אפשרית.

בכל מקרה אני אגש למוסך המרכזי של היבואן בשבוע הבא ואני מקווה שאקבל טיפול בבעיה בלי התנערות מאחריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, היבואן לא מחויב לדווח על פגיעות קטנות לרכב עד 3.5%, מלבד שזה לצבע בלבד. (לא כיפופים)

אבל מחובתו לבצע תיקון איכותי במוסכי ההסדר שלהם.

אם הוא לא מחויב לדווח אבל מחויב לתקן? איך זה הגיוני? אם אף אחד לא ידע (בגלל אי הדיווח) אז למה לו לתקן?

Daihatsu YRV 01' 86 HP << Sold

KIA Cerato 08' LX 122 HP

Chevrolet Cruz 13' LT Wagon 141 HP 1.8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיוב לתקן כי הוא מוכר לך רכב במצב חדש (0 ק"מ).

לא היית רוצה לקבל רכב עם מכה/שריטה, לכן החוק אומר עד 3.5% על היבואן לתקן את המכה בשביל למסור רכב במצב חדש.

אל תשכח, רכבים עוברים הרבה עד שמגיעים ליום המסירה.

בדרך ללקוח יכול לקרות הרבה דברים קטנים, ולכן עלול להיווצר נזק קטן לרכב והם מחויבים לתקן.

Volkswagen Polo GTI 2020 - White

Skoda Fabia 2015 - Style, White & Black (sold)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי ממהר לקבוע נחרצות שהיה תיקן שלא דווח.

האזור הוא קרוב לגלגל. ייתכן שקפצה אבן שפצעה את הצבע, ומשם התחילה להתפתח חלודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1897 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...