Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקר פעם שלישית בחודש

dany
שימו לב! השרשור הזה בן 1980 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

גלגל קדמי ימני הורכב לפני שנה בדיוק (תאריך יצור סוף 2017) כחלק מהחלפת זוג.

כל שבועיים אני מגלה ירידת אוויר משמעותית, מ-32PSI ל-22PSI.

פעם ראשונה היה בורג, פעם שנייה לא היה בורג אך הפנצ"רמכר טען שזיהה בריחת אוויר קטנה קרוב לדופן.

היום שוב נדלקה מנורת ביקורת האוויר ושוב הלחץ מתקרב ל-20PSI.

הגאנט שלם, לא עקום (לפחות נראה ככה).

מישהו נתקל בתופעה שכזו?

אשמח להמלצה על פנצריה מקצועית באיזור המרכז.

תודה מראש.

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין אפס, אם בורח אויר מהצמיג או שיש בורג נסתר, או שיש קרע קטן שאוויר בורח ממנו.

בכל מקרה צריך ללכת לפנצ'ריה, לפרק את הגלגל, להכניס לאמבטיה ולראות מאיפה בורח האוויר, ואם ניתן לתקן את זה.

Current: Seat Ateca 2019 1.4T (150HP) DSG7

Previous: VW Polo V 2012 1.4L (85HP) Manual Gear ---> VW Golf VII 2013 1.4T (122HP) DSG7 ---> VW Golf VII 2015 1.4T (150HP) DSG7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרתי, הגלגל כבר פורק פעמיים, הוכנס לאמבטיה, בפעם השנייה לא הצלחתי לראות בוודאות את הבריחה אך הפנצרמכר טען שיש חור קטנטנן.

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרתי, הגלגל כבר פורק פעמיים, הוכנס לאמבטיה, בפעם השנייה לא הצלחתי לראות בוודאות את הבריחה אך הפנצרמכר טען שיש חור קטנטנן.

אתה לא הצלחת- זה דבר אחד.

אם הוא הצליח- שיראה לך מה שהוא רואה. אין פה קסמים. תנפח PSI גבוהה וכשהוא מראה לך מאיפה יש חור תצלם וידאו עם הסמארטפון שלך. ככה תוכל לעשות פוקוס/זום ולאתר זאת ביתר קלות.

ואם באמת יש חור בדופן/קרוב לדופן ולא מצליחים לתקן אותו אז כנראה שהצמיג עשה את שלו. עם זאת יש בת"א את אורן זייתוני שעד כמה שאני יודע הוא מקצועי ואדיב. גש ותבדוק את הצמיג. וקח בחשבון מראש שיכול להיות שמערכת היחסים בינך ובין הצמיג הסתיימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מוכן להחליף את הצמיגים באים יש צורך,

הרושם שלי הוא שכל צמיג שיגיע ל-95% מהפנצ"רמכרים יוחלף כי פשוט מרוויחים על זה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נכון, מה נסגר עם אנשים שהפכו להיות כאלה סמרטוטים, תגיע לפנצריה שמכבדת את עצמה ותדרוש שירות מקצועי. פעמיים תוך חודש הגעתי לתקן פאנצר ולא דחפו לי גלגל חדש, כשהחלפתי גלגלים התיעצתי איתם עם שווה לקחת קוד צמיד W במקום V והם בלי להיתבלבל אמרו שזה מיותר ומייקר את הצמיג, פשוט צריך למצא מקום אמין ומקצועי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח להמלצה על פנצריה מקצועית באיזור המרכז.

צמיגי מוריס בית עובד,

בקש את אסף/גילי והם יתנו לך שירות מעולה, מנסיון של 10 שנים איתם.

https://www.carsforum.co.il/cars/%D7%9E%D7%93%D7%A8%D7%99%D7%9A-%D7%A2%D7%A1%D7%A7%D7%99%D7%9D/1702/%D7%A6%D7%9E%D7%99%D7%92%D7%99-%D7%9E%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%A1-%D7%91%D7%99%D7%AA-%D7%A2%D7%95%D7%91%D7%93

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר את אסף וגילי,

הבעיה שאחד מהם לא נמצא המקום נהיה כמו כל פנצריה אחרת.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו גרים כרגע באיזור מלא בנייה וכנראה שאני מצליח לאסוף את כל הברגים מהכביש,

אז גם היום הוצאנו בורג מהצמיג וגילינו שהוא גמור מבפנים,

תודה רבה לגילי מבית עובד!38a5ea8e023e64e28b9f9729b747f044.jpg

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי פשוט עלית על כמה דברים בו זמנית, הפאנצר מאכר שם בגיגית וברגע שגילה חור, עצר, תיקן את החור וסלאמאת, כשבפועל היו עוד 2 שהיה צריך לתקן.

מקצוען אמיתי היה שם בגיגית גם אחרי התיקון ועולה על החורים. או שאני טועה וכל יום יומיים תפסת משהו.

בכל אופן ממליץ לך לחנות במקום אחר.

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1980 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...