Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אפליקציית Yamgo מציקה

sperial
שימו לב! השרשור הזה בן 2020 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בשבוע - שבועיים האחרונים אשתי ואני זוכים ליקיצה רועשת כמעט כל בוקר בשעה 4:30 - כאשר אפליקציית Yango (שירות מוניות , משהו רוסי דמוי Gett) מנסה להתקין עצמה על הטלפון שלה. מעולם לא ביקשה התקנה כזו, אבל כל בוקר מחדש מתעוררים עם הצליל ומסך פרסומת, המוביל לפלייסטור, מופיע על המסך. לא מצאתי דרך להפסיק את הניסיונות.

רבותי הידענים - איך נפטרים מהצרה הזו?

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפוס מכשיר להגדרות היצרן.

א. איזה מכשיר זה?

ב. איך הצלחתם להתקין כזאת רוגלה? סקרן לדעת.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני מצליח להבין את התיאור שלך, Yango לא קשורה לעניין. אלא אפליקציה אחרת כלשהי שדוחפת לך פרסומות. כרגע הפרסומות הן של יאנגו, אולי בעתיד הן יהיו של משהו אחר.

חפש אפליקציות שהתקנתם לאחרונה ותסיר אותן.

אם לא עובד, תעבור על האפליצקיות שמותקנות ותבטל את ההרשאה להתראות לאפליקציות שאתה לא רואה צורך לתת להן גישה כזאת.

למיטב זכרוני, אתם שניכם עם שאומי, נכון? אם כן, יכול להיות שזו הסיבה. קראתי כבר בכמה מקומות שהם מתחילים/יתחילו לדחוף פרסומת ברמת מערכת ההפעלה ואין באמת מה לעשות כדי למנוע את זה. חוץ מלבטל גישה להתראות, אבל אז צריך לראות איך זה משפיע על אפליקציות אחרות.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שיומי, אלא נוקיה 8 (אנדרואיד נקי). ולא מדובר בהתראות אלא בתפיסת כל המסך על ידי הפרסומת, וכאשר היא נסגרת מתקבל הדף שלה בפלייסטור.

המוזר הוא שאשתי לא יודעת להתקין אפליקציות (חוסר עניין מוחלט) ולא עשתה זאת, לפחות לא במודע. אבל אני אכבור על הפליקציות שלה ואנסה להעיף מה שלא רלוונטי. הבעיה באיפוס המכשיר הוא המנגנון של גוגל שמחזיר את כל ההתקנות אחרי האיפוס.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם חלון שתופס את כל המסך נחשב להתראה. זה לא מוגבל לאייקונים בשורת ההתראות.

יש איזשהו סנכרון בין המכשירים שלכם? אותו חשבון גוגל אולי? זה יכול להסביר את העובדה שזה קורה אצל שניכם בו זמנית.

תנסה לתפוס את הפרסומת ולהעלות צילום מסך, זה יוכל לעזור להבין את הבעיה.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קורה באף מכשיר אחר בבית. רק הנוקיה.

כנראה שצילום מסך יעלה מחר ב-4:30 בבוקר (אם לא אמצע משהו קודם, ואני די פסימי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי את ההודעה הראשונה שלך שוב ונפל לי האסימון.

חשבתי שההתראה מתקבלת בשני הטלפונים שלכם (כתבת שאתה ואשתך מקבלים השקמה). ועכשיו ראיתי שכתבת שהאפליקציה מנסה להתקין את עצמה על הטלפון *שלה*.

החיבור של זה לאמירה שלך שהיא לא מתקינה אפליקציות מובילה אותי לחשוב שהיא כנראה לחצה YES באיזה חלון קופץ או אישרה באתר אינטרנט לשלוח לה התראות בלי לחשוב על זה יותר מדי. זו שיטה שהופכת יותר ויותר פופולרית בחודשים-שנה האחרונה ושהרבה אנשים (כולל אותי) נפלו בה.

אם זו אפליקציה, תמחק אותה כמובן.

אם אלה התראות מהדפדפן, צריך לאפס את ההרשאה. ואז כמובן לבדוק שלא הותקנה איזו אפליקציה זדונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי.

אבל התברר שהמקור הוא אחר - ל-playstore היתה רשימה ארוכה של אפליקציות בהמתנה (כולל אפליקציות שנשארו מלפני שני מכשירים), ומשום מה ניסה להתקין אותן. איך היאנגו הגיעה לרשימה - לגוגל ולפוטין פתרונים. מכן מקום, מחקתי את כל הרשימה, אני מקוה שהעניין ישתתק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...