Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

|עוף בגריל| טכנולוגיה.

el presidente
שימו לב! השרשור הזה בן 6960 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ספיישלי לאזרח :

קודם כל כאן :

http://www.televizia.net/sound/WW.mp3

ואח"כ כאן :

http://www.wonderwoman-online.com/index2.html

:lol:

Y Y Y דמעות ההתרגשות שעלו עכשיו לאזרח... :cry:

את הפתיח של האיים האבודים האזרח שמע אולי 10 פעמים, מתוך ציפייה שבסוף יתחיל "רואים 6 6" או לפחות איזה שידור חוזר של "זהו זה".

אגב.. איפה אלפרד?

:cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ל---א נכון!! ראית וונדר-וומן בגלל לינדה קרטר? :multi:

לא בגלל העלילה המורכבת ולחימתה העיקשת (אחחח... איך שאני אהבתי אותה מתעקשת :yum: :yum: ... ובכל הכוח... כן.. כן.. תתעקשי לינדה.. תתעקשי...) ברשעים?

:biglaugh::biglaugh:

אחחח.. לינדה אהובתנו... הגעגועים... :roll:

אוייי לינדה לינדה ....כפי שתכונה מעתה "לינדה המתעקשת".....ההיית או חלמתי חלום (כנראה שחלמתי ובגלל זה הכל רטוב פה?):?:beerchug::smilecolr:biglaugh::onfire:

אגב שמעתי שרוצים להפיק סרט חדש על וונדר וומן ומחפשים מישהי......לדעתי....אנגלינה גולי במדי אשת הפלא:ladysman::mm_yeah: :mm_yeah: :mm_yeah::wave:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קוראת את כל ארבעת הדפים עמוסי התגובות האלו ולא מפסיקה לחייך...:D

איזה כיף לכם, אני מקווה שגם אני אזכה להשתעשע עם חבריי באיזה פורום על הנוסטלגיה... (מי יודע אם עד אז כבר יהיו פורומי טלפתיה שכאלה שבלחיצת כפתור על הרקה השמאלית אתה מתחבר למוחם של חברייך;) )

אני רק חושבת אם הווה שלי אמור להיות העבר שלי בעוד כמה שנים טובות...אז מה יהיה העתיד?

מפחידד....

ואני חשבתי שאני ב:

cars forum...:p

ואגב...גם אניבדעה של אנג'לינה..למרות שקיבלנו ממנה את המיטב בסדרת סרטי טומב ריידר אני חושבת שכל עוד הכל מנופח ועומד היא תמיד תמשוך אלייה את כל תשומת הלב...

"הסיבה שאנשים מפגינים נגד לבישת מעילי פרווה ולא נגד מעילי עור היא שהרבה יותר קל להציק לנשים זקנות מאשר לרוכבי אופנועים" :twisted:

http://public.fotki.com/HaDaRuSh//

מעוניינת לקנות טרקטורון מסוג: warrior. כל מי שיכול לעזור שישאיר לי בבקשה הודעה פרטית..תודה:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב...

הגיע הזמן שגם אני יביע מה שהשרשור הזה עושה לי...

אני קורא פה את ההודעות..., עובר על התמונות..., הכתבות...

קיבינימט..., כל הילדות שלי בשרשור הזה!! :)

תענוג...

הילדות של פעם זו לא הילדות של היום...

וכן.., גם ה"לינדה קרטר" של פעם... זו לא הלינדה קרטר של היום...

תודה לנשיא שפתח לנו צוהר להתרפק קצת על תקופות עברו בה חיינו ללא דאגות.., בין אם במגרש...

מול ה"שחור-לבן", על העצים..., או סתם דופקים בגולות...

תענוג...

-tPR:ReDesign

-"We Do Better at 45°"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב שמעתי שרוצים להפיק סרט חדש על וונדר וומן ומחפשים מישהי......לדעתי....אנגלינה גולי במדי אשת הפלא:ladysman::mm_yeah: :mm_yeah: :mm_yeah::wave:

אבל כמו שאומר השיר של Hue & Cry:

...Looking For Linda

:bigcry:

לינדה קרטר הייתה רק אחת. השכל שלי אומר "תודה" בעוד אזור החלציים שלי מבכה את העובדה הזו (וגם שלא נולדתי אי שם כדי להיות רב-שגל-סווינגר פול-טיים-ג'וב בסבנטיז העליזות).

בגרסא הישראלית ניתן לבחון את יעל גולדמן. יש דימיון.

שיערך החום, עינייך הירוקות, לחייך בגוון תפוח וגופך הארוך והרזה... לאכול אותך לארוחת בוקר, 10, צהרים, ערב ומאנצ'יז של לילה :yum:

post-29-1089822590.jpg

עברתי לכתובת חדשה

(יותר מדי בעיות בהתחברות-משתמש).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נרגעתי עד שמצאתי אותו ,המקורי.

...ואולי יש כאן מישהוא עם פוטנציאל להחלפת הסימלון.

בכל מקרה אנגלית לא למדתי אצל סקוטרמן.

ישי

SCOOTER MAN-1.JPG

SCOOTER MAN-2.JPG

SCOOTER MAN-3.JPG

" בוא ניסע, ניתן למחלה לעבוד, נחזור עם מיכל ריק " . בגעגוע לישראל ז"ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניאקים. כל היחידה הזאת מניאקים.

לא יכלתי להתאפק והקשבתי למנגינה של האיים האבודים ועכשיו אני לא אשן בלילה.

הסדרה הזו כל כך הפחידה אותי. בטח אם הייתי רואה אותה היום זה לא היה עושה לי כלום, אבל רק לשמוע את המנגינה עכשיו עושה לי צמרמורות.

טוב, נו, כל אחד והסרטים שלו.

ומה לגבי זכרונות מוטוריים? חוץ מזה שאצלנו כל יום שישי תמיד היו לפחות שני שכנים בחניה של הבניין מתעסקים עם הגרוטאה, מוכר האבטיחים עם ריקשה על בסיס BSA (או אולי טריומף), ועוד זכרון מאוד מאוד חזק של השוטרים שעומדים בתחנת האוטובוס בדרך הנצחון (היום נקראת כביש משה דיין ביד אליהו) עם מכמונת רדאר ומכשיר קשר, והשוטר שעומד בהמשך הכביש לכיוון גבעתייים ועוצר את הנהגים במקום. כל הילדים של השכונה היו יושבים ועושים הימורים מי נוסע מהר ואת מי יעצרו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפחות הספקתי לטעום את הגיל של הבית ספר היסודי שהיינו משחקים פוגים ועוד כל מיני משחקי רחוב כאלה

אחחחח....התקופות ההם...איך באמת הנשיא לא הזכיר את הפוגים של "פעם"...

:lol::roflmao:

פחד לחשוב אתה כבר רואה את זה כהיסטוריה...

:shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6960 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...