Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן שליטה בטסט -אני בבעיה..

Juk
שימו לב! השרשור הזה בן 6988 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שמע אדי אתה פשוט צריך להתרכז כשאתה עושה את הקו הישר אם תסתכל לצדדים אתה תאבד שיווי משקל...תסתכל ישר שמור על גב זקוף וידיים ישרות...ואל תדאג יהיה בסדר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מה היה היום, או שהפנמתי את מה שאמרתם או שזה פשוט עיניין של זמן רכיבה..

אבל היום הצלחתי לעשות את זה..

לא מושלם אומנם, אפילו לא קרוב למושלם.. אבל זה התחיל להסתדר לי.

המורה שלי אמר שעוד שיעור - שניים הוא כבר יתן לי לרכב לבד ונצא לשיעורים כפולים להתאמן במשרד הרישוי. :-)

תודה לכולם :-)

hope for the best, expect the worse.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מה היה היום, או שהפנמתי את מה שאמרתם או שזה פשוט עיניין של זמן רכיבה..

המורה שלי אמר שעוד שיעור - שניים הוא כבר יתן לי לרכב לבד ונצא לשיעורים כפולים להתאמן במשרד הרישוי. :-)

כל הכבוד... :)

בהצלחה עם השיעורים והכי חשוב בטסט כמובן!

-tPR:ReDesign

-"We Do Better at 45°"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק רוצה לחדד משהו שאמרו פה

אצלי הדבר שהכי עזר זה פשוט להירגע

שחרר את הכתפיים שחרר את הגוף שב על האופנוע כמה שיותר רגוע ותתמקד בנקודה וזה כבר יבוא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאני אומר לכל אחת......מותק לאט לאט בסוף הכל יכנס:-D:smilecolr:biglaugh::multi::loco::drinking::onfire::shock2:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום עברתי טסט ראשון ב"ה,והרישיון כבר לא מוגבל :twisted:

בכל מקרה ,עצתי היא בכלל לא להשתמש בגז בקו הישר ,אלא אך ורק משחק עם הקלאץ'.

ככה אני עשיתי בטסט וגם בשיעורים וזה הרבה יותר נוח לדעתי....כדאי לך לנסות ככה.

בהצלחה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6988 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...