Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב עד 15K-20K ספורטיבי-משפחתי.

דראג רייסר
שימו לב! השרשור הזה בן 6985 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

על איזה אוטו אתם מציאים שהוא גם ספורטיבי וגם משפחתי, ידני, 1400-1600 סמ"ק.

אמינות ובטיחות חשובים מאוד, מהיר ומרווח, בעיקר עד 15K אולי 20K.

מה אתם אומרים???

תודה מראש.

מנוע גדול... סוסים דוהרים... שואג כמו אריה... ומהיר כמו ברדלס...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא תחשוב על זה קצת ותסדר לנו לפי סדר העדיפויות שלך מה הדרישות שלך ואנחנו ננסה לכוון אותך.

ד"א, מה זה משפחתי בשבילך? יש 4 דלתות או שצריך להסיע X אנשים?

תוציא מהמשוואה את הבטיחות כי אף רכב משנתון הנ"ל לא יהיה בטוח (אולי רק הפולו היתה הראשונה מאובזרת יותר בתחום הבטיחותי).

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי, אם כבר אז 5 אנשים (בגודל רגיל(לא קטן לא גדול)), אוקי ובוא נוציא את הבטיחות, אבל האמינות והמהירות נשארים, רכב שלא זולל דלק וחזק, יש משהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי, אם כבר אז 5 אנשים (בגודל רגיל(לא קטן לא גדול)), אוקי ובוא נוציא את הבטיחות, אבל האמינות והמהירות נשארים, רכב שלא זולל דלק וחזק, יש משהו?

לא זולל דלק וגם חזק? נו באמת... זה נראה לך הגיוני?

ב-20K אולי תמצא הונדה סיוויק מהמודלים הישנים. היא תהיה מהירה יחסית, אבל האמינות (למרות שזו הונדה) אינה צפויה, מכיוון שמדובר ברכב ישן...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי, עם כל הכבוד (ובאמת יש) עד עכשיו לא עזרתם:roll: .אולי תוכלו לתת לי דגמי מכוניות בוא נגיד בשנים 93-95, אם הדרישות שביקשת, אם יש משהו בשנים 97+-, אז אני אשמח לשמוע.

תודה:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי, עם כל הכבוד (ובאמת יש) עד עכשיו לא עזרתם:roll: .אולי תוכלו לתת לי דגמי מכוניות בוא נגיד בשנים 93-95, אם הדרישות שביקשת, אם יש משהו בשנים 97+-, אז אני אשמח לשמוע.

מה זה רכב חזק בשבילך ? תן דוגמא לרכב חזק שנסעת עליו והוא בגבולות התקציב שלך כמשומש.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה רכב חזק בשבילך ? תן דוגמא לרכב חזק שנסעת עליו והוא בגבולות התקציב שלך כמשומש.

איציק

אני זה ששואל? אני לא יודע אז אני שואל?

אם אתה שואל אז חשבתי על במוו 316 שנים 87-89, סיאט איביזה 94-95, פגו' 306 94-95.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה... כזה חזק :)

אז אם האמינות לא מטרידה אותך, תחפש לאנצ'יה תמא טורבו 1993 (לא 1992 ומטה, מערכת הזרקה קקה)

הן נמכרות באיזור ה 20 ... הן מ-א-ו-ד מהירות (טורבו .. 205 כ"ס... הרבה יותר מהיר מכל מה שנסעת עד היום בערך פי 3)

נוחות בצורה מטורפת

5 אנשים נכנסים ללא בעיה + מקום לרגלים + נוחות עליאית

רק שתדע - שזו חתונה :) זתומרת יהיה קשה למכור את האוטו , וסביר להניח שתצטרך קצת להשקיע לאט לאט אח"כ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על במוו 316 שנים 87-89.

אתה סותר את עצמך ל-316 יש מנוע 1.8 רק ב-89 יש מנוע 1.6 ובכל מקרה מאד יקר להחזיק את הרכב.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד (ובאמת יש) הדרישות שלך מנותקות מהמציאות !!!

תתעורר חמוד ותחזיר את הסרט שלך לבלוקבסטר ...

ב-20 אלף בקושי תשיג קיה שומה או קקה פרייד. אין דבר כזה אמין + ספורטיבי + מהיר + חסכוני בדלק + שנתון 97. רכבים מפנקים כמו התמה יהיו מצויינים אבל הם ישחטו אותך בתיקונים וטיפולים (סתם דוגמא, הלך הטורבו, התיקון יעלה כמו חצי מערך הרכב).

הרכבים שהזכרת ממש לא חזקים או מתנהגים, אולי ה-306 תהיה מתקשרת יותר אבל עם ה-BMW לא תצליח לעשות שום דבר כי המנוע פשוט חלש מדיי לאוטו.

אני הייתי הולך על ה-306, למרות שהיא לא אמינה (בדגמים הפשוטים הבלוקים פשוט נרקבים), לפחות היא מרווחת ומתנהגת. ה-BMW תגמור אותך בתיקונים ואין לה שום יתרונות ובשביל לקנות אחת תצטרך לרדת בשנתון חזק כלפי מטה. האיביזה טיפה צפופה מדיי לחמישה אנשים.

אם אתה לא מחפש התנהגות (אלא רק מהירות) אז הייתי מחפש קורולה 93-94 ידנית. רכב סופר אמין, מאוד חזק בגיר ידני, מאובזר סביר ויש שפע חלקים בשוק (וגם המוסך המרכזי מקצועי ולא קורע במחירים). האימפרזה דור ראשון (גרנד ליאונה) ידנית גם תתאים (ותוכל להרוויח שנתון טיפה יותר גבוה מהקורולה) אבל יש לה מנוע הרבה יותר עצל וחלש מהקורולה.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני זה ששואל? אני לא יודע אז אני שואל?

אם אתה שואל אז חשבתי על במוו 316 שנים 87-89, סיאט איביזה 94-95, פגו' 306 94-95.

-הקלה-

זה בשבילך רכב חזק ??!

כבר חשבתי שאתה באמת מחפש משהו רציני... כנראה שאתה יותר בכיוון של משהו "זריז" מאשר "חזק".

בתור התחלה אני רואה שכבר אתה מודע לזה שרכב מודל 97+ שהוא משפחתי+ספורטיבי+נוח+זול לאחזקה+מכין קפה בבוקר בתקציב שלך - לא יהיה.

כדאי שתחפש את אחת האופציות הנ"ל, רק כדאי שתשאיר (הרבה) כסף לאחזקה בצד.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי!

עגלה עם 2 ספסלים, וסוס ערבי שימשוך אותה. הערבים האלו בהחלט יודעים לבצע את העבודה

שים לב

מקום ל5 אנשים - יש

אמינות - סוס ערבי הכי אמין. יש.

לא זולל דלק - אפילו לא ליטר ל100 ק"מ!!!

חזק - ואאי אתה לא יודע כמה.

בקשר למהירות.... יש כמה דעות לגבי זה. אבל בכביש עירוני לא תהייה לו בעייה :)

זה הכי קרוב למושלמות אצלך. תהנה! (אם אתה רוצה יש מוסך מורשה לסוס ערבי בטייבה, הם זולים אגב) :)

בברכה.

אסף :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6985 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...