Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת צמיגים 215/45r16 לסקודה פאביה

or6699
שימו לב! השרשור הזה בן 2046 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סקודה פאביה 2015 עלתה לכביש ב 26/06/15 (3.3 שנים) ועברה 43,300 ק"מ.

מעוניין להחליף צמיגים לפני החורף הקרב ובא, אלו כמה דמגים שאני שוקל:

• Toyo Proxes CF2
  • Goodyear EfficientGrip Performance
  • Dunlop SP Sport Maxx הסט הנוכחי, די מרוצה ממנו. (קיבלתי הצעה 2000 שח רבעייה)
  • ContiPremiumContact 2
  • Falken ZE914

אלו הצעות מחיפוש ביד 2, חשוב לי אחיזה, מרחק בלימה, וצריכת דלק.

נוסע פעמיים בחודש מאזור השרון לצפון בכל עונות השנה (סטודנט).

אודה לעזרתכם בנושא, אשמח אם יש לכם הצעות טובות יותר.

WhatsApp Image 2016-10-23 at 13.10.50(3).jpeg

Volkswagen Polo GTI 2020 - White

Skoda Fabia 2015 - Style, White & Black (sold)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

כרגע יש לך צמיגים יחסית ספורטיביים

https://www.dunlop.eu/en_gb/consumer/tires/sp_sport_maxx.SPTMAXX.html

מה שאתה עושה עכשיו - משווה אותם לצמיגי נוחות. זה אומר אחיזה פחות טובה, אבל אורך החיים, נוחות וצריכת דלק יותר טובים.

אם אין לך בעיה עם הפשרה הזאת, תקנה GOODYEAR או CONTINENTAL מהרשימה שלך.

אבל אם אתה לא מוכן להתפשר, ולמען האמת, אינך נוסע הרבה (אין שחיקה מהירה, וצמיגים ספורטיביים מחזיקים אצלך 3 שנים+), תשקול שוב צמיגים בעלי אחיזה גבוהה.

זה יכול להיות אותו הדגם המקורי או כמעט במחיר זהה MICHELIN PILOT SPORT 3, שלדעתי עדיפים על הדנלופ.

https://tires.yad2.co.il/tire-service?tire=4749&cs=1&diameter=6&aspectRatio=11&width=19

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש ארגיש בשוני בין ה Goodyear EfficientGrip Performance לבין הדנלופ?

לפי יד 2 האחיזה של הגודייר טובה יותר מהדנלופ, קשה לי להבין.

מה לגביי ה Toyo Proxes CF2 לא כדאי לשקול אותו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצמיגים יבשים, יש בסוליה של הצמיג כמה קילופים קטנים (לא בדופן)

התמונה לא מעכשיו, אעלה תמונה מאוחר יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה אוהב לתקוף פניות, כן תרגיש בהבדל, כי אלה צמיגים למטרות שונות. אם הנסיעה רגועה, לא תרגיש הבדלים באחיזה.

אם גם בהמשך תיסע פחות מ 15 אלף קילומטרים בשנה, תוכל ליהנות מצמיגים ספורטיביים, בלי לגמור אותם מהר, כמו במקרה של הצמיגים הנוכחים. אני, למשל, שנוסע 35 אלף קילומטרים בשנה, לא אקנה צמיגים ספורטיביים אלא צמיגי נוחות כמה שיותר עמידים לשחיקה ( כמו goodyear efficient grip perfomance ).

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני החלפתי לא מזמן 4 מישלן אנרג'י בני 3 שהתייבשו, כל סיבוב חד הייתי שומע סימפוניה של חריקות. זה קורה לצמיגים עם נסועה נמוכה.

אם הצמיג אוחז טוב לא מן הנמנע שאפשר למשוך עוד שנה בשקט. אבל כמובן שאבחון על גבי המקלדת הוא לא רציני, ונדרשת חוות הדעת שלך או תמונות באיכות גבוהה.

במחיר הזה של הדנלופ (אבל תקפיד שלא ידחפו את ה- spfm800!) הייתי קונה אותו או את המישלין פיילוט ספורט.

עריכה אחרונה על ידי פריג'י
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני החלפתי לא מזמן 4 מישלן אנרג'י בני 3 שהתייבשו, כל סיבוב חד הייתי שומע סימפוניה של חריקות. זה קורה לצמיגים עם נסועה נמוכה.

אם הצמיג אוחז טוב לא מן הנמנע שאפשר למשוך עוד שנה בשקט. אבל כמובן שאבחון על גבי המקלדת הוא לא רציני, ונדרשת חוות הדעת שלך או תמונות באיכות גבוהה.

במחיר הזה של הדנלופ (אבל תקפיד שלא ידחפו את ה- spfm800!) הייתי קונה אותו או את המישלין פיילוט ספורט.

אוחז טוב, אבל יבש מדיי גם ראיתי חריץ שלא נמצא על הסוליה של הצמיג (איפה שאין יותר מדי צמיג)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רואה סיבה להחליף בדחיפות. האחורי יש לו עוד הרבה בשר, ואני לא רואה סימני יובש.

הקדמיים שחוקים יותר, אבל עוד לא הגיעו לסימן - עוד חודשיים -שלושה אפשר לנסוע.

החתך שאתה רואה ( זה לא סדק של יובש ) מחפץ חד שעלית עליו - זה יכול לקרות יומיים אחרי שתחליף את הצמיגים. כל עוד אין בריחת אוויר - אין לזה משמעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה בסדר.

חושש לגבי הכמו חתך הזה בתמונה של הצמיג הקדמי. אם זה מופיע בנקודה אחת בלבד - זה מחפץ חד, אין סכנה (אלא אם רואים דרכו את המתכת, ואז כמובן פסול). אבל אם זה מופיע בכמה נקודות, על אותו קו היקפי, הצמיג פסול.

בכל אופן האחורי יש לו בשקט עוד שנה. אפשר להעביר קדימה ולהרכיב רק זוג אחורי חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם קונים רק זוג, הכי טוב לקנות דגם זהה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא כזאת, אני לומד בצפון ונוסע פעמיים בחודש להורי באזור השרון 172 ק"מ לכל כיוון.

נוסע גם בחורף,האם לחכות חודש חודשיים ולהחליף רבעייה או להחליף עכשיו זוג?

האמת גם לא יודע עוד כמה אחזיק את הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחליף זוג בכל מקרה - האחוריים יעברו קדימה ויחזיקו עוד שנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2046 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...