Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב קטן חמוד וספורטבי ב 30K -25K

007
שימו לב! השרשור הזה בן 6988 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפי מה שאני יודע ויתקן אותי מישהו שיודע יותר טוב...

עד שנת 99 הדגם היה:

214SI

או: 216SI

משנת 99, גם דגם ה214SI וגם ה216SI נקראים 200.

ולכן כשאתה רואה רובר 200 עם סן רוף ומגנזיום, סביר שהיא 216:) כלומר מנוע 1600, כי זה האבזור שלה, ואם אתה רואה רובר 200 בלי מגנזיום/סן רוף אז סביר שהיא 214SI...

תבין, זה רק השם...הדגם הוא אותו דגם...והכל אותו דבר פשוט משנת 99 קוראים לשני הדגמים 200.

Audi S5 4.2 V8 FSI Quattro

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשלושה חברים שלי היתה את הרובר הזאת ולכולם היו כל שבועיים בעיות!!! לשניים מהם אפילו הלך ראש מנוע... אפילו אחרי שהחבר הראשון אמר שזה רכב מעפן הם לא הקשיבו לו ובסןף כולם מכרו אותה... למה ניראה לך שהיא כל כך זולה? זה לא שאין הרבה כאלו בארץ... והיא גם לא ספורטיבית בכלל... בכל אופן שיהיה בהצלחה... אם כבר לא אמין אז בישבילי רק צרפתיה עם xsi מאחורה!!!ועם אפשר גם סאן רוף...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ד"א קוראים לי עידן

דניאל נכון ?!

בשעה האחרונה קראתי על הדגם הנ"ל ורבים טוענים שהוא אינו אמין אבל כל מי שאמר את זה הוא אינו בעלים של הרכב ..לעומת זאת אתה ועוד כמה בעלי רובר מעטים טוענים שהרכב סביר לפחות .

אני כבר לא יודע מה לחשוב :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרובר רכב מזעזע. יש לידידה שלי מהכיתה וכל יום היא מספרת על תקלה חדשה.

כמובן שתקח את ההודעה הזאת כעוד עדות ספציפית ולא כגזר דין לכל הדגם. רק עוד נקודת מבט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז איך זה שלי יש רובר קרוב לשנה........! ועשיתי איתה כבר קרוב ל20K ולא היה לי כלום!@@!@!!@$

???????????

רק תסבירו לי את זה?, כלום כלום חוץ מטיפולים שותפים...

אה כן, החלפתי ברקסים קדמיים...כי הקודמים היו גרועים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז איך זה שלי יש רובר קרוב לשנה........! ועשיתי איתה כבר קרוב ל20K ולא היה לי כלום!@@!@!!@$

???????????

רק תסבירו לי את זה?, כלום כלום חוץ מטיפולים שותפים...

אה כן, החלפתי ברקסים קדמיים...כי הקודמים היו גרועים...

אז יש לך מזל (בלי לפתוח עיניים) אני דיברתי מניסיון של שלושה חברים קרובים שאני רואה כל יום כמעט. כמובן שדיברתי על שלושת הרכבים שאני מכיר ספציפית ולא היתכוונתי לעשות הכללות... לפי דעתי כל רכב שטופל כמו שצריך לא אמור לעשות בעיות. הבעיות מתחילות אם לא טיפלו בו כמו שצריך... ואתה בדרך כלל לא יודע איך הבעלים הקודמים טיפלו בו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזה אתה צודק אם הוא לא טופל כמו שצריך סביר שיהיו בעיות....

אבל אני קניתי אותו מיד ראשונה, שטופל במוסך המרכזי המורשה של רובר..

ויש לי ספר טיפולים...

שמע אני לא פותח עיניים גם, ומקווה שהמצב ישאר ככה:) בלי בעיות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו לי אתם נורמלים ?

הוא ביקש רכב קצת ספורטיבי צעיר.

ה306 , הZX, בהחלט המלצה במקום ... אבל אחרי זה זה רד מדרדר

פיאט ברבו? למה? ספידבול , מה שתית ? ועל איזה 106 בדיוק נהגת שהיא יותר נוחה וכיפיות יותר מ106 ספורטיבית? פיאט בראבו? כולה אותו עם צורה "צעירה" , זה כמו להגיד שקולט זה אוטו ספורטיבי.

קליאו 1.6 לא ספורטיבית בשום דרך , אבל היא זריזה , קשה למצא , קליאו B זה הדגם העגול אחרי מתיחת הפנים , ד"א כדאי לבדוק דווקא את הקליאו RSI שאולי תהיה אחלה אופציה , 1.8 מהדור הישן יותר , אבל עדיפה על רוב ההמלצות פה.

106XS , חביב בצורה , עדיין 106 1.4 בכל השאר , כנ"ל לגבי סקסו 1.4.

בין רובר 214 לרכב טוב אין שום קשר לדעתי , מילא ה216 וה200 מנוע 1.8 , אבל ה214 די מזעזעת מכל בחינה , והבעיה היותר גדולה היא לא שהיא מתקלקלת הרבה ( שאולי יקירינו לא נתקל בזה ... במשך 20אלף ק"מ , שזה לא הרבה במיוחד ולא מדד ) אלא שכשהיא מגיעה למוסך זה כואב בחלקים.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי יש טעם לחשוב על 205 1.6/1.9GTI

היא ספורטיבית .

יש כמה למחירה אפילו פה בפורום ...

ישארו קצת מזומנים לטיפולים/שיפורים קלים

אבל היא דיי ישנה .:|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Liviur

הגעתי למוסך, האמת היא שבדקתי כמה וכמה חלקים והשוואתי מחירים...

משאבת מים לדוגמא, ברקסים, רצועת טיימינג...ועוד חלקים, ונחש מה?

מזדה- יקרה יותר בטיפולים מרובר!

גולף והונדה- באותם המחירים בהפרש של -+5%

ועוד משהו, יש את אתר ה:

www.ebay.com

שם ניתן לרכוש לרובר ולשאר הרכבים חלקים רבים כמו משאבת מים או מראות וכו'....

אז על איזה חלקים אתה מדבר ??

אם תוכל לתת לי חלק לדוגמא אשמח...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6988 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...