Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט ארונה - האם כדאי

Orel910’s
שימו לב! השרשור הזה בן 2179 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בניגוד לדעת רבים כאן, אני חושב שעבורך העיסקה דיי כדאית לעומת האלטרנטיבה הפרטי והסכנה העיקרית שלה זה ששת החודשים ללא אחריות.

מבחינת עלות 1450×30 = 43,500.

נניח שהחיסכון בביטוח ובטיפולים לאורך התקופה הוא 7,500 וזה מאזן את המקדמה.

מימון (או אובדן רווח אלטרנטיבי) ל-30 חודש יעלה כ-5,000 שקל. כך שירידת הערך, כולל "ביטוח ירידת ערך", ו"שירותי מכירת רכב" (אתה לא צריך להתעסק במכירת הרכב או לוותר על הנחות בטרייד אין וכו') - מתומחרת ב-38,500 שקל לשנתיים וחצי.

גם אם יש כאן עלות עודפת - היא לא קרובה ל-20,000. מדובר בכמה אלפים במקרה הגרוע.

אבל, וזה אבל גדול, לא הייתי מחזיק רכב של ואג שאין לו אחריות ומבחינתי על זה היתה נופלת העסקה.

7500 ועוד 1450 בכל חודש זה מאוד יקר.

אני נתתי מקדמה על רכב בשווי 132 אלף אלפיים ש"ח והתשלום החודשי שלי הוא 1500 ש"ח.

גם אם זה כולל טיפולים וביטוחים אין פה הפרש ענקי.

הייתי מציע לך לגשת ולקבל הצעה ישירות מהיבואן ולקחת שנה שלישית של אחריות.

השאלה היא כמה הרכב שעל-הנייר שווה 132 אלף עולה בפועל - יש מצב שכמו ניסאן סנטרה ושות׳ הרב על הנייר עולה 132 אבל בפועל נמכר עם הנחות בקרוב ל100 אלף.

הארונה דווקא כן יחסית נפוצה בליסינג אבל לא בגירסאת הfr.

באופרייט הציעו לי את הרכב ל36 חודשים ב1600 שקל רק הרכב, כולל אגרת רישוי ללא עלות לכול התקופה

ואפשר לצאת אחרי 24 חודשים ללא שום קנס ולהתקדם לוואג חדשה

כמובן שמקדמת לא חוזרת ונדרשת מקדמה חדשה

השאלה אם לאחד כמוני שמתעקש לסוע על וואג ומוכן לשלם קצת ״קנס״ על הנוחות שבלסיניג זה שווה? או שמדובר בירידת ערך אסטרונומית מידי ?

יוצא שאני אשלם 38,000 שקל בשנתיים ירידת ערך+אגרת רישוי..

(המקדמה מתאזנת בעקבות העניין שאני משלם רק 300 שקל על ביטוח וטיפולים)

עריכה אחרונה על ידי Orel910’s
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2179 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...