Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך מעבירים הילוכים באופנוע?

viper_gt2
שימו לב! השרשור הזה בן 6968 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התגובה הרשמית בנושא הגמדים היא כדיקלמן:כל מידע בנושא "הגמדים" ,וכל הזכר של הנושא. הן בגדר שקר וכזב .אין שום "גמדים" ,הם לא הוזכרו בשום ישיבה של ה"אירגון",ולא נמצאים בשימוש .כמו כן כל המזכיר את הנושא הוא גורם מסוכן שבא במטרה לגרום נזק ל"אירגון" ע"י פיזור מידע כוזב,הטעיה ,פיזור מסך עשן והמרדה כנגד ה"אירגון" .

(ציטוט מפי גורם בכיר ב"מועדון")

כך שתומר כנראה נרדף בזה הרגע ע"י מרשלים רגועים .

ובכן בתור אופזיציה לוחמת ל"ארגון " אני מסכן את חיי וחיי האופנוע שלי ואגלה לך על ה"גמדים" דבר שמוסתר מעיני הציבור ואף מהחברים פה לא העזו....

כשאתה רוכב על האופנוע (מהר כמובן ) תנועות הרגל השמאלית היא למעשה מודיעה לגמד האם להעביר הילוך או להורידו ...

ואיך אתה יודע באיזה הילוך אתה נמצא ? ובכן שאלה יפה ... עבור זה יש את הגמד המודיע שיושב בתא מיוחד בקסדה ויש לו מכשיר קשר עם הגמד המעביר ( ראה לעיל ) והגמד ה"מודיע" לוחש לך באיזה הילוך אתה ...

אם אני אעלם בזמן הקרוב תדעו שלא הצלחתי להמלט מהמרשלים ...

אני נוסע מהר מדי בשביל לאכול בריא :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
שימו לב! השרשור הזה בן 6968 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...