Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוונסיס 2008 תקלה p0175 לאחר החלפת מזרקים

carbonfiber
שימו לב! השרשור הזה בן 2234 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בלינק שממנו הזמנת אין שום אזכור למילה genuine או original, זה טריק קלאסי של מוכרים ברשת להתנער מתביעה נגדם, אפילו אם בתמונה הם שמו תמונה של חלק מקורי.

האם המזרקים שקיבלת הגיעו באריזה של טויוטה לכאורה? מה המק"ט שרשום על הקרטון?

בכל מקרה לא הייתי ממליץ לנסוע עם האינג'קטורים האלה עוד קילומטר בודד. אינג'קטורים של הזרקה ישירה הם אינג'קטורים מורכבים עם המון טכנולוגיה מאחוריהם ובעיקר רכיב עם רמת דיוק מאוד גבוהה. אין סיכוי שתחליף סיני זול יצליח לעשות את העבודה בצורה מהמנה.

אני חושב שבמקרה הזה ולצערך אין לך יותר מדי ברירות, אז או שתזמין רביעייה חדשה ומקורית או שתחזיר את הישנים בתוספת החלפת גומיות, פלאגים, פילטר שמן ושמן.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

בהתכתבות עם המוכר באימייל לפני הקנייה - שאלתי האם הם genuine ונעניתי בחיוב. האם זה חושף אותו לתביעה במקרה כזה?

המזרקים אכן הגיעו באריזה של טויוטה והמק"ט על הקרטון תואם את המק"ט שעל המזרקים.

אני כלל לא שולל שהמזרקים מזויפים או דפוקים, אבל:

1. הבעיה מורגשת אך ורק בסל"ד סרק וביציאה מהמקום לאחר שהרכב היה בסרק (גם לא תמיד).

2. עם המזרקים הישנים, וזו הסיבה העיקרית שהחלטתי להחליפם - היה איבוד לחץ דלק מיידי לאחר כיבוי המנוע, כלומר הם נזלו. עם המזרקים החדשים זה לא קורה.

האם מישהו מכיר מקום שמחזיק סטנד לבדיקת מזרקים מהסוג הזה?

If you live by the GUN

You die by the GUN

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיקה מקצועית של המזרקים עולה כמו סט מזרקים סינים חדשים :-( לכן שקול היטב את צעדייך. כמעט כול מכון לטיפול במערכות הזרקת דלק קיים סטנד לבדיקת מזרקים.

האם ברכבך מותקנים מזרקי דלק פיאזו'אלקטרים או מפוקדים סולונאיד ?

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי מרק,

תודה על התגובה.

ברור לי שזה לא בחינם, אבל מצד שני לפסול מזרקים כי אני "מניח" שהם לא תקינים או מזויפים גם נשמע לי כמו בזבוז.

כבר התקשרתי לכמה מוסכים שמצהירים שהם מתעסקים בהזרקה ועוד לא מצאתי אחד שמחזיק ציוד לבדיקת מזרקים של לחץ גבוה.

לגבי הסוג - לא יודע בוודאות, אבל לפי השרטוט בservice manual, הם כנראה סולונואיד:

injector.JPG

If you live by the GUN

You die by the GUN

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן מדובר על מזרק אלקטרומכאני. נקה היטב את המגעים החשמלים של הקונקטור של המזרק בעזרת אלכוהול ובדוק את התנגדות הסליל

של המזרק.

התנגדות תקינה נעה בין 13.2-14.5 אוהם. אל תשכח להחסיר 0.3-0.4 אוהם מהקריאה המתקבלת בזמן המדידה מכיוון שלפרובים יש התנגדות של 0.3-0.4 וולט.

* הבדיקה כללית בלבד ואם התוצאה תקינה עדיין זה לא מצביע שהמזרק תקין מכיוון שיש צורך לבדוק גם את דליפת המזרק ונפח הדלק המוזרק במשך 15 שניות.

ברמת העקרון את שתי הבדיקות ניתן לבצע ללא ציוד מיוחד אבל קיימת סכנה של שריפת הסליל של המזרק במידה ומחברים את המזרק למשך זמן ארוך למתח של 12 וולט.

קפוץ אל מכון ההזרקות בפתח-תקוה שבו עובד או עבד חבר הפורום חיים יוד שאינו בעל מקצוע מומחה בתחום הזרקת דלק. נסה לפנות אליו בפרטי ולדעתי תקבל תשובות מדוייקות לבעייתך.

עריכה אחרונה על ידי מרק10

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2234 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...