Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Polo 2018 -השקה (עריכה 11.6: הושקה בישראל)

Idan233
שימו לב! השרשור הזה בן 2064 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הזמינו אותי להשקה של הפולו באולם התצוגה בחיפה היום, כולל נסיעות מבחן. יצאתי באמצע יום עבודה, בזבזתי חצי שעה, הגעתי לאולם ו... הנציג אומר לי שהביאו רק 2 פולו GTI, ושכרגע הוא לא יכול לתת לי אפילו הצעת מחיר.

לא יודע אם זה טמטום, זריקת זין או תודעת שירות מחורבנת, אבל את ההתלבטות לגבי הפולו GTI הם בהחלט פתרו לי.

אגב, מחיר הרכב בתצוגה עמד על כ-169 אלף ש"ח, כולל אגרת רישוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 171
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עצוב ומרתיח.

2 הסיבות שעוצרות אותי מלבקר מחר בסוכנות הן היחס האנושי וההתנהלות של צ׳מפיון והן המחיר הדי גבוהה ביחס לאפשרות רכישת גרסה מופשטת בעולם והוספת התוספות לפי הצורך והבחירה של הרוכש.

בעבר: יאריס TS , פולו GTI , לאון 4 20VT , קליאו ספורט MK1.

היום​: טסים לחו"ל כדי "לנהוג" מדי פעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמינו אותי להשקה של הפולו באולם התצוגה בחיפה היום, כולל נסיעות מבחן. יצאתי באמצע יום עבודה, בזבזתי חצי שעה, הגעתי לאולם ו... הנציג אומר לי שהביאו רק 2 פולו GTI, ושכרגע הוא לא יכול לתת לי אפילו הצעת מחיר.

לא יודע אם זה טמטום, זריקת זין או תודעת שירות מחורבנת, אבל את ההתלבטות לגבי הפולו GTI הם בהחלט פתרו לי.

זה מראה כמה אנשים ממשיכים ללקק ליבואן הזה, אחרת הוא היה נלחם על לקוחות ומגדיל את האחריות.

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני,הסוכן אמר לי לבוא היום בשעה 14

איך שנכנסתי לאולם הוא צועק שאיחרתי לא נשארו רכבים ושהוא גילה את זה מוקדם יותר,

להתקשר להזמין אותי הוא יכל,להתקשר להגיד לי שהרכב בן ז...יכל

אבל להתקשר להגיד לי שאין מה לבוא,קשה

Vw Polo GTI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא מבין את צמפיון, הבלגן ב VAG חוגג וכל זה באשמה ישירה שלהם עם הדיזלגייט. על פי הדיווחים ברשת הם במצב הכי גרוע מכל יצרניות הרכב

מבחינת הערכות לתקנים החדשים, אני מהמר שלפחות בנוגע ל GTI לא נראה אותה משווקת מחדש לפני סוף 2018, הבשורות הטובות הם שהם שעל פי הדיווחים

עד אז יתחלו ליצר גם גרסה ידנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל רע. בשעה 14:30 עמדתי ברמזור בדולפין ובחניה (על שד' רוטשילד) ליד הסוכנות עמדה פולו לבנה חדשה מיותמת (מספר רישוי התחיל ב-450). כמובן שאין לי מושג באיזה גרסה מדובר, ראיתי אותה בחטף ומרחוק.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

169 ומה זה כלל? מחיר עם תוספות או בלי?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בואו נחזור לרגע לקומפורטליין הידנית:

94K ש"ח?

זה מחיר אמיתי או שאפשר לרדת לפחות מ90K לאחר מיקוח או במבצע ?

האם קומפורטליין זו הגרסה הבסיסית/ ה

זולה ביותר?

מישהו יודע כמה עולה תוספת סאןרוף? אם קיימת בנפרד, או מחיר החבילה המינימלית שכוללת סאןרוף.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הידנית הקודמת התחילה מ99 אז זו הוזלה ביחס לדגם הקודם.

צ'מפיון עדיין לא טרחו להוסיף אותה לאתר שלהם עד כה.

לא רשום על מבצעי השקה אבל מבצעים בטוח יהיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

169 ומה זה כלל? מחיר עם תוספות או בלי?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

זה כולל את התוספות שצ׳מפיון הוסיפה ל-GTI במיתוג המינימאלי שלה בישראל שכן הרכב מגיע בעולם לרוב בצורה מופשטת.

התוספות ״המובנות״ שאפשר למצוא בארץ (שבחו״ל הן בתוספת תשלום): גג פנורמי חשמלי, פנסי לד אחוריים וקדמיים, מערכת מולטימדיה 8 אינצ׳, כניסת USB כפולה, חיישנים קדמיים ואחוריים (לפי תמונה של הרכב שעבר מבחן רישוי), מצלמת רוורס, מערכת App Connect ובקרת אקלים מפוצלת. זה בגדול, ממה ששמתי לב.

עריכה אחרונה על ידי כוח-סוס

בעבר: יאריס TS , פולו GTI , לאון 4 20VT , קליאו ספורט MK1.

היום​: טסים לחו"ל כדי "לנהוג" מדי פעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהתמונות ברשת מהסוכנויות לא הצלחתי להבין האם הפעם הג'אנטים מקוריים ומגיעים מגרמניה או שעדיין מתקינים כאן ג'אנטים סינים זולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי היום עם הסוכנות.....

לדבריהם נשארו 2 פולו שחורות מנוע 1100.....

כל השאר "נמכרו"......כולל כל ה GTI

לא צפויות להגיע מכוניות נוספות על ינואר 2019 !!

הזוי, משהו בסיפור הזה לא נראה לי....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2064 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...