Jump to content

Idan233

 • הודעות

  88
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של Idan233

נהג חדש

נהג חדש (2/14)

1

מוניטין

 1. היי חברים , ברשותי ליאון 17 מנוע 1.2 ידנית. המוליטימדיה החלה לעשות בעיות בשיחות בדיבורית. לא מצליחים לשמוע אותי טוב מאוד מאוד חלש. מישהו נתקל ? יודע איפה המיקרופון יושב והאם ניתן לסדר רק אותו מבלי להחליף את המולטימדיה ?
 2. Idan233

  מבחן דרך: מאזדה 3 החדשה

  כתיבה מעולה , תודה רבה.
 3. https://www.wallashops.co.il/nexar/lpA866AE62DBEA45869F8BFB3740D8F139?cfm=eml_4B1E0E94&psuid=a4c7dc380be7dc19&utm_source=activetrail&utm_medium=email&utm_campaign=140819_group_all מה דעתכם על המצלמה הזו?
 4. שלום לכל החברים, סתם מתוך סקרנות. מה לדעתכם הרכב עם הכי הרבה גאדטים ? שכל חובב טכנולוגיה היה מתלהב ממנו ? כמובן לא מדבר על רכבים במעל חצי מיליון שקל. רכב ממוצע מה שנקרא.
 5. יופי של רכב. צבע רכב המבחן ממש לא עושה חסד עמו
 6. כבר פניתי לשירות הלקוחות של צמפיון. הם טוענים שאין להם שום דרך לעזור כי הרכב כבר מחוץ לאחריות. אף על פי שהוסבר כל הדברים לעיל
 7. חברים!! אתם שומעים את עצמכם?כל אלה שהצדיקו שזה לגיטימי לרכב בן 4! אני מזכיר לכם שוב פעם איבוד המים החל עוד בתקופת האחריות ונטען מהמוסך כי זה מהפקק של המיכל עיבוי. איבוד המים היה מינורי לכן רק בטיפול השלישי שמו לב לזה. חוץ מזה... גם אחרי 4 שנים הרכב עומד על 35 אלף קילומטר!!!
 8. הפקק הוחלף בטיפול כי נטען שמשם יש איבוד מים. האיבוד מים היה מאוד מינורי לכן לא היה דרך לדעת אם זה בגלל הפעלת החימום באוטו או איבוד מים בגלל סיבה אחרת.
 9. אז כנראה שטבלת המסירות לא משקרת והסיבה ש VW ירדו חזק במכירות היא גם המחירים המטורפים של הטיפולים , החלפים היקרים והשירות המזעזע של היבואן. ברשות ההורים שלי פאסאט 2015 , לפני כשנה וחצי בערך התלוננו באחד המוסכים בטיפול על כך שהאוטו מאבד מים אמרו שהכל בסדר והסיפו מים. בטיפול זה הרכב היה עם קילומטרז נורא נמוך פחות מ 30 אלף קילומטר. בטיפול השני לפני מס' חודשים במוסך אחר הזכרנו את העניין של איבוד המים שנית ולטענת המוסך הבעיה היתה בפקק של המיכל עיבוי , הפקק הוחלף תמורת כ 240 שקל. סכום , שללא קשר מטורף! עבור פקק של מיכל סך הכל מפלסטיק. אמרנו בסדר , כאשר הרכב נכנס לטיפול נוסף חודש וחצי אחרי סיום האחריות עם סך הכל 35 אלף קילומטר הודיע לנו שהמשאבת מים הלכה. אמרנו להם שכל הזמן התרענו על העניין , אמרו אוקיי תשאירו פה צק אנחנו נבדוק אפשרות לזיכוי מול היבואן. הצק ניתן לחודשיים קדימה. התנהלות בזויה כי א'. לא אמרו לנו שפודים את הצק ב' צפיון החליטו שאין להם מה לקחת אחריות כי הרכב כבר מחוץ לאחריות. ביזיון! אנחנו עם 3 VAGS בבית וככל הנראה הפעם האחרונה. מעניין מתי מישהו יתעורר במטה החברה בוולסבורג ויבין שיש לו עסק עם נותני השירות הגרועים ביותר שקיימים בשוק הרכב.
 10. e-golf כשמה המסחרי. שווקה בעולם לפני לא מעט זמן. תמוהה מדוע לא מביאים לארץ. לכן מחפש מידע. אולי נציגי צמפיון בפורום ינדבו לנו קצת מידע.
 11. שלום לכולם האם למישהו מידע מתי הגולף ההיברדית מושקת בישראל? לא מצאתי שום מידע במרשתת.
 12. אם נהגת על הרכב של ההורים אתה יכול לקחת את ההיסטוריית ביטוחים שלהם.
 13. נקנתה בסופו של דבר סיאט ליאון. תודה לכולם.
 14. האמת שהסתכלתי ... I 30 מאוד מאוד חלשה. אפילו חלשה יותר מהפולו שיש לי כרגע ומבחינתי זה big no no . אשמח לחיזוקים לגבי הפיגו .
 15. האם ידוע על בעיות מיוחדות במנוע ה HDI ? למיטב הבנתי גם ניתן להוסיף תוכנה שמעלה הספק ל 153HP
×
×
 • תוכן חדש...