Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש עזרה מחברי הפורום, צריך להביא חלקים מאנגליה.

redroze
שימו לב! השרשור הזה בן 6994 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי קופסא עם כמה חלקים שהזמנתי מאנגליה. הבעיה זה שהבחור מוכן לשלוח רק בתוך אנגליה, בשום פנים ואופן הוא לא מוכן להסתכן בשליחה מחוץ לאנגליה. אני יודע שזו פאשלה שלי אבל אני ממש צריך את החבילה הזו (חלקים נדירים ומאוד יקרים למנטה) ולכן אני לא רוצה להכנס לוויכוחים איתו. בנוסף אני צריך את החלקים ממש דחוף (ככה שגם אם אני אצליח לשכנע אותו על לשלוח לארץ זה יצא לי יקר מאוד עם ביטוח).

אם יש פה מישהו שמכיר מישהו שחוזר בשבוע הקרוב מאנגליה ומוכן לעשות לי טובה ולקחת איתו חבילה ממוצעת (לא גדולה ולא כבדה מדיי) אני אודה לו מאוד. אין לי בעיה גם לשלם לו כמה גרושים על העוגמת נפש ...

אני מבקש מהמנהלים בבקשה לא למחוק, אני לא הייתי פותח את השרשור הנ"ל סתם בשביל להציף.

כל מי שמוכן לעזור בבקשה ליצור קשר בה"פ או בטלפון:

0524347334 או 0546203240 (אלעד).

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חס וחסה, החבילה גם לא תהיה סגורה ארמטית כדי שמי שיקח אותה יוכל לפתוח ולבדוק שמדובר בסך הכל בכמה חלקים לרכב ולא בסמים או משהו כזה ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר עם אייל ברקוביץ'.

שמעתי שהוא חוזר לארץ בשבוע הקרוב,ויכול להביא את זה בבגאז' של הבנטלי שהוא מייבא ייבוא אישי

:-D

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה רבה לכל מי שניסה לעזור. אחרי ויכוחים ארוכים הוא הסכים לשלוח לארץ, האם יש שרות (חברה) שמקבלת את המוצר בתוך אנגליה ודואגת למשלוח לארץ (אני יודע שיש דבר כזה בארה"ב)? אם מישהו יוכל לתת לי לינק או שמות זה יעזור לי מאוד ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...