Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה נסגר עם ההטרדות המיניות בארץ?

Benor
שימו לב! השרשור הזה בן 2344 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תרומת הזרע שלי לזיון

שיר מלפני 50 שנה+

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 224
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אחרי הרבה שנים דן אלמגור התחרט על הניסוח וכתב שלא זה לא.

ומה אם

?

נכון, מדובר כביכול על ילדים תמימים/צעירים, אבל להראות תחתונים כתשלום... ואז בגיל מאוחר יותר מה נותנים?

והשיר רצוף ביטויים מטרידים.

עריכה אחרונה על ידי Ron Poh
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקצרה: גברים חתיכים מתחילים עם נשים, וגברים לא חתיכים מטרידים אותן.

זה לא קשור לחתיך או לא. החיים מורכבים, ורב הסיטואציות הן לא שחור ולבן.

אבל...

כל אדם נורמלי רואה ומבין שכשהוא מתחיל עם מישהי, אם היא לגמרי לא בעניין. אם הוא ממשיך ומתעקש, הוא במינימום מציק, ואין סיבה להציק. אם אתה מנסה לנשק מישהי והיא לא בעניין, אי אפשר לטעות לגבי זה, אלא אם אתה דושבאג וזה לא מעניין אותך מה היא רוצה.

אם היא כפופה לו מבחינת סמכות, את זה כבר הבהירו שזה אסור, וזה היום די מובן וברור. גם אז אני חושב שאדם נורמלי יידע אם היא בעניין או רק לא מתנגדת, כי לא נעים לה.

ירים את היד מי שהיה בסיטואציה אינטימית, אפילו עם אשתו של 10 שנים, ולא שם לב שבאותו היום, היא לא בעניין...

עכשיו, אפשר לבוא ולאמר שנשים נעתרות יותר ונמשכות יותר לגברים עם אוטוריטה. כן, זה נכון, זה ידוע, אבל שמו את הגבול במקרים של סמכות ישירה. סבבה. ומה עושים אם הבוס מנצל עמדתו לרעה?

יש המון מקרים מכל מיני סוגים שהבוס חרא ומתעמר בעובד על בסיס יחסיהם האישיים. זה לא צודק, זה לא נכון, אבל לפחות במקרה של הטרדה מינית זה גם פלילי. כן, לפעול בעניין זה קשה. כולם ידעו שאלכס גלעדי חרמן, אפילו אני. הוא לא הסתיר את זה שהוא מממן בחורות צעירות כדי שהן תהיינה איתו, ומנסה עם כל דבר שזז. חלק מהזזות גם השתמשו בזה, כי זו היתה ההזדמנות שלהן... מי שלא, אולי נפגעה לה הקריירה.

האם זה תקין?! לא, זה פלילי. אבל לגמרי מבין את מי שלא התלוננה, כי לך תיכנס למלחמה הזו, עם פאקינג אלכס גלעדי, שרק התלונה כבר תדפוק לך את הקריירה.

ולכי תוכיחי שלא קודמת כי לא יצאת איתו לדייט, וזו שקודמה, זה קרה בגלל שהיא כן.

כאן נכנס מה שטוב בחשיפת המטרידים השיטתיים הללו. אפילו טוב מאוד, כי זה מחדד את הנורמה הנכונה, וזה חשוב, כי במישור הפלילי מאוד קשה להוכיח את הדברים הללו.

עכשיו בו נדבר על לואי סי קיי. הוא היה מבקש רשות להוציא את הזין ולאונן בפני נשים. הן לא אמרו לו לא, כי לא היה נעים להן. אוקי... כמה אנשים אתם מכירים שזו ההתנהגות המינית שלהם?

הוא קצת, בו לא נאמר סוטה, נאמר חריג, וכנראה כל הקטע של אינטראקציה עם נשים קצת מסובב אצלו, וזה שהוא מפורסם שם אותו במקום בו הוא יכול לבטא את הדפיקות מסוגשל עמדת כוח. אוקי. ביננו, אני יותר מרחם עליו מכל דבר. הוא בעיקר דיביל.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבוקר נתן זהבי עלה לשידור בגל"צ.. נראה לי הוא צריך עו"ד יותר טוב. לדעתי רק עשה לעצמו יותר נזק עם זה שהוא תקף את שטייף אישית וקרא לה ערפדית וברקודה..

זה לא הוגן להוציא דברים מהקשרם.. ולצטט רק חלק מהנאמר.

הוצאתם משפט אחד הקשור לשאר הטקסט - וההסבר מדוע הוא חושב כך.

- גם לדעתי - ברגע שיש דבר חריג, כן צריך לדבר על-כך מיד.

עם החברות, החברים, עם מנהלות ועובדות אחרות - לשתף ולהזהיר.

וגם אפשר לפנות ולברר - ואולי ההסבר כי זה בוצע בהיסח דעת, נתקלנו בלי-כוונה וכו'

- והבחורה לא תסבול 15 שנה, בהרגשה שהיה משהו.

ואולי באמת האדם הוא חוצפן ומטרידן, יבדקו יעמידו אותו במקום או יעיפו אותו ..

יש אדם בנקודה מסוימת, והוא מתעלל ומטרידן סדרתי ואולי אנס.

ולהשאיר כך 15 שנה -

אפשר גם כעבור שבוע.. לכתוב מכתב בעילום שם להנהלה, ליצר תהודה ואזהרה.

אייל.

את זה אתה אומר כפסיכולוג מומחה לנשים שנפגעו מינית? אין שום משקל לדעה של גבר בעניין לטעמי, אלא אם הוא באמת מומחה בתחום..

עריכה אחרונה על ידי arco1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה אם

?

נכון, מדובר כביכול על ילדים תמימים/צעירים, אבל להראות תחתונים כתשלום... ואז בגיל מאוחר יותר מה נותנים?

את השיר הזה בכלל אפשר לפרש בדרכים מטרידות מאוד.

לבני אין אמא, הוא אומר שהיא נסעה...

לי יותר נראה שהיא ברחה מהאבא שהיכה אותה, כי כשהם "משחקים באבא אמא" אז "הוא צועק עלי וגם נותן מכות".

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבוקר נתן זהבי עלה לשידור בגל"צ.. נראה לי הוא צריך עו"ד יותר טוב. לדעתי רק עשה לעצמו יותר נזק עם זה שהוא תקף את שטייף אישית וקרא לה ערפדית וברקודה..

לא שמעתי, אבל נראה לי דווקא הפוך.

אני חושב שבמקרה הזה שטייף חרגה מתחום הדיווח שלה, ואין פה שומדבר שאפשר להאשים אותו בו. מישהי יצאה איתו מהבר, שניהם שתויים, הגיעה לרכב שלו, עלתה לדירתו, התעוררה בבוקר במיטה, לא זוכרת מה קרה.

אז על מה בדיוק היא מתלוננת?

אז דווקא לא להתנצל איפה שלא צריך להתנצל. לא צריך להיות סמרטוט של טרנד. יש תלונות וסיפורים שפשוט מוציאים שם רע למתלוננות אמיתיות. אז היא התעוררה בבוקר אחרי סקס שבדיעבד היא התחרטה עליו. קורה לכולם, גם לגברים, לא נורא, ממשיכים הלאה. זה לא שהיא חיה במנזר כל החיים והסקס הזה היה חוויה מכוננת עבורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה אם

?

על מה מדובר אתה תחליט, אבל זה שיר על מציאות של ילדים, והחיים מלאים בחוויות מיניות טרום-התבגרות. זה נורמלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שמעתי, אבל נראה לי דווקא הפוך.

אני חושב שבמקרה הזה שטייף חרגה מתחום הדיווח שלה, ואין פה שומדבר שאפשר להאשים אותו בו. מישהי יצאה איתו מהבר, שניהם שתויים, הגיעה לרכב שלו, עלתה לדירתו, התעוררה בבוקר במיטה, לא זוכרת מה קרה.

אז על מה בדיוק היא מתלוננת?

אבל שטייף אומרת שיש לה תלונות של 10 נשים נגדו.. בסיטואציות שונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא זהבי בעצמו כן התייחס לעוד סיפור ואמר שהעובדת ברדיו עשתה לו עיסוי של 2-3 דקות בצאוור כאשר הבוסית של אותה עובדת (למיטב זכרוני, אולי טעיתי בתפקיד) תפסה אותם והוא לא הטריד את אותה עובדת מינית. לא נשמע כל כך אמין, אבל בית המשפט כנראה יחליט אם וכאשר זה יגיע לשם.

עריכה אחרונה על ידי arco1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא אמין?!

כשרתתי בצבא, היו כמה בנות שהייתי עושה להן עיסוי, צוואר, שכמות. לא בהכרח כאלו שיצאתי איתן, סתם ידידות מהבסיס. אם היו תופסים אותנו, זה יכול עקרונית היה להגמר במשפט.

מה לזה ולהטרדה?

נ.ב. הקשבתי עכשיו לריאיון איתו. הוא נשמע לי אמין לגמרי, ואם מה שיש להם נגדו זה מה ששמענו... יאללה, יאללה. אז גם אני הטרדתי מינית, כי גם בתור לא בליין רציני, מצאתי את עצמי מתמשמש עם זו או אחרת תחת השפעת אלכוהול, ולעיתים לא ממש זוכר מה היה למחרת...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מה מדובר אתה תחליט, אבל זה שיר על מציאות של ילדים, והחיים מלאים בחוויות מיניות טרום-התבגרות. זה נורמלי.

אצל ילדים בני 4.

מהמילים בשיר ברור שהם ילדים יותר בוגרים, אבל כפי שכתבת כל אחד והפרשנות שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה הורה?

אני לא ואפילו אני יודע שהורים נתקלים במעשים על רקע "מיניות" בכל הגילאים של הילדים.

זה לוא דווקא מקטע של מיניות (בטח לא בגיל הרך אבל גם לא בגיל 10) אלא יותר סקרנות וחקרנות.

לא שמעת/שיחקת אף פעם על המשחק הידוע "רופא וחולה"?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצל ילדים בני 4.

מהמילים בשיר ברור שהם ילדים יותר בוגרים, אבל כפי שכתבת כל אחד והפרשנות שלו.

אצל ילדים בכל הגילאים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...