Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אכזבה גדולה בטרייד אין

rdriver
שימו לב! השרשור הזה בן 2441 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא חושב שהעלימו ממנו, פות"ש העלה כאן רק את עניין האחריות.

אם לא היה כאן הנחה משמעותית אז המלצתי לא לקנות מבחברות הליסינג רכבים ישנים.

מה שחברות הליסינג נותנים זה למעשה תשלומים נוחים ואחריות (חלקית אך למכלולים היקרים), ברכב ישן וזול יחסית את שני המעלות, מה גם שחברות הליסינג לרוב יקבלו במחיר הזה את הרכבים שהמוכר לא הצליח למכור פרטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

קצת חופש בפרונט ברכב בן 9 זה לא אסון, אני חייב לומר שאם הרכב היה עם רישוי תקף, הרי מן הסתם בעת ביצוע מבחן הרישוי היו אמורים לעלות על הבעיה ולכן בסופו של דבר, חופש בפרונט יכול להיווצר, לפעמים קשה לאתרו סתם כך בנסיעה במיוחד אם כל הרעשים מיוחסים לציריה, גם עלות התיקון לא בשמיים (אני מבין שזה כלל גם את הציריה עליה היה ידוע).

הבעיה העיקרית היא הצמה שנשרפה ושאלת השאלות, האם בכלל הייתה לסוכנות הטרייד אין איזו שהיא אינדקציה לתקלה שעלולה להביא לשריפת הצמה. אם אין כזו אז מה הטענות כלפיה? ייתכן שפשוט קנית רכב שבו נוצרה תקלה יקרה מאד (וצמת חשמל אכן יקרה), תקלה שהייתה יכולה להופיע ללא קשר למוכר/ת.

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. בכלל לא בטוח שידעו.

2. סוחר קונה בפחות ומוכר ביותר - מצב הרכב לא בהכרח ידוע לו.

3. רוב הסוחרים מבצעים בדיקה שטחית בעצמם - הם בדרך בכלל לא יודעים את מצב הרכב לעומק.

4. לא נראה לי שיש עילה לתביעה, תתנחם בכך ששכר הלימוד שלך אינו גבוה במיוחד.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צבי,

בהחלט יש עילה לתביעה של מי שבדק את הרכב מטעמו.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין הרבה עילה לתביעה, בטח לא במכונית שעלתה רק 15K.

הבעיה הגדולה שבמכוניות של ימינו אין "בלאי אמצע" - או עובד או לא עובד.

ולפעמים גם סוחרים אוכלים אותה, הרבה יותר ממה שחושבים.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חן, מה זה משנה בן כמה האוטו? הוא לקח אותו לבדיקה לפני רכישה, לא אמרו כלום על בוקסות משולשים, למה לא לתקוע אותם על בדיקה רשלנית?

תפקידם סתם לקחת כסף בשביל למלא טופס עם אמירות כלליות או שתפקידם לבדוק את תקינות הרכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב את מכון הבדיקה, איך לא עלו על זה בטסט ?

למיטב זכרוני, לא ממש בודקים לעומק את מערכת המיתלים בבדיקות קנייה.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בודקים לעומק?

כשהרכב באויר ושניה אחרי שבדקו חופשי מיסבי אופן וזרקו מבט לכיוון הברקסים, אתה תופס את הגלגל ומזיז אותו בכח שמאללה ימינה, למעלה למטה.

בתקין לא יזוז מ"מ בלא תקין יזוז בקלות רבה.

אין באמת עניין של "בדיקה לעומק".

במידה ומדובר במכון בדיקה גדול ומוכר ובבדיקה עם תוצאה מודפסת, הייתי קודם כל הולך לשם לבוא בטענות, לראות לאן זה זורם ואז מחליט מה עושה הלאה אבל דבר אחד בטוח, לא הייתי מחזל"ש אחרי ששילמתי מאות שקלים והם התרשלו ועכשיו בגלל רשלנותם אני עומד בפני הוצאה לא קטנה.

הנעלם הגדול הוא למה בדיוק התכוון פות"ש בזה:

בכל זאת לקחתי למוסך לבדיקה קצרה לראות שאין משהו מהותי

אם זה סתם בדיקת מכונאי חפיפית ששולמה במזומן, לשכוח מזה. אין את מי לתבוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סביר להניח שבבדיקה חפיפניקית בכלל לא נלקח כסף (בדיוק בגלל הסיכון לתביעה) אגב לפני שנים רכשתי לחבר סיטרואן AX בשליש ממחיר המחירון, ללא בדיקה מסוחר-חבר שאמר שהוא קיבל את הרכב בטרייד שעתיים קודם, ואין לו מושג ירוק מה מצב הרכב.

ליתר בטחון בקשתי מבן-דודו של החבר שבבעלותו מוסך 5 דקות משם, לבדוק את הרכב ולראות שאין תקלות מהותיות. הוא בא, עשה סיבוב, הסתכל על המנוע - והדיע שהרכב נראה לו במצב סביר.

- אחרי שבוע נקרעה חגורת התזמון...

- אחרי שלושה חודשים הסתבר שהרכב עבר תאונה בעקבותיה הולחם כל החלק הקדמי...

בקניית רכב משומש בגיל מתקדם - יש אלמנט של הימור. לפעמים מצליח, והרבה פעמים - לא מצליח.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מופתע שלא שאלו לפני, האם לאחר הקנייה בוצעו התקנות/הסרות כלשהן? מערכת, שלטי נוחות, חיישנים, דיבורית, אזעקה, פנסי לד וכו'

אם משהו בוצע, לעניות דעתי שם צריך לחפש את הסיבה לקצר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רוכשים רכב ממגרש רכב ללא אחריות מינימלית של 3 חודשים לפחות, כאשר מגרש רכב מחתים אותך על טופס שאין לך טענות במקרה של תקלה, תתחיל לחשוד ותעזוב את המקום בריצה קלה. שוק הרכב רדום ויש הרבה מציאות . לא צריך מגרש היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר לצמה שנשרפה,אני מנחש שכדרכם של מגרשים וסוחרים ,שטפו את המנוע טוב טוב עם קיטור כדי שהקונה

הממוצע יחשוב שהרכב מטופל היטב.תמיד כשאני בודק רכב שתא המנוע מבריק אני יודע שיהיו לכך השלכות שאינן לטובת הקונה.

עליך לטפח מוזרויותך מגיל צעיר,כדי שלכשתזדקן לא יחשבו שעף לך בורג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
שלום

לפני כחודש רכשתי בסוכנות טרייד אין ידועה מאוד רכב משפחתי יפני 08. במגרש נאמר לי שהרכב במצב מעולה,אמין מאוד, רק לתדלק ולסוע..... והוצגה לי בדיקת רכב שהיתה נראית טובה. בכל זאת לקחתי למוסך לבדיקה קצרה לראות שאין משהו מהותי והתברר שצריך להחליף ציריה ולתקן משהו בסעפת. החלטתי לקנות את הרכב והחתימו אותי שאין אחריות על הרכב.

זה הרגע שבו הייתי אומר יפה שלום, והולך, מינימום שטרייד אין שמכבד את עצמו יתן 3 חודשי אחריות מנוע וגיר,

בדיקה שנראית לך טובה? מה היה כתוב שם? כמה ק"מ היה כתוב בזמן הבדיקה וכמה ק"מ בפועל היה בזמן שהעברת בעלות? כל הליקוי הגדול היה חייב להיות רשום,

חובה לקחת לבדיקה מטעמך, במכון בדיקה שאתה רוצה, אני בטוח שהם היו עולים על העניין,

ראוי שהטרייד יקח אחריות במיוחד שעבר פחות מחודש מאז הרכישה, לפחות כ"רצון טוב" או איזה משהו בסגנון,

לפי ההתנהלות שלהם הם פשוט רצו להפטר מהרכב שלקחו כחלק מעסקת טרייד ולעשות עליו קופה.

ביצוע תיקוני שפכטל ועבודות צבע בבתים,

פרטים בה"פ .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2441 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...