Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

UNIDEN R1-הגלאי המוביל בשוק?

Krd
שימו לב! השרשור הזה בן 528 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

יש ברשותי V1 בגרסה האחרונה 2019 ורכשתי לאחרונה R1

הגדרתי אותו על פי ההמלצה של KRD

אתמול במפגש מול שוטר עם לייזר הגלאי לא זיהה כלל גם כשהייתי כמה עשרות מטרים בודדים מול השוטר והבליינדר כן ובקלות!

אל תסמכו על ה R1 בגילוי לייזר גם אם הגילוי מאוחר.. פשוט אין גילוי.

אשמח אם תרכזו כאן שוב את ההמלצות להגדרות שיכללו גילוי של הלייזר {גם אם זה מאוחר מידי כשהוא מצפצף}

יום טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שלום, כפי שנאמר פה לא מעט, גלאי רדאר אינם יעילים בהתגוננות מפני ממלז, מה שכן, ליונידן אין שני כרגע מבחינת יכולות רדאר( שלא לדבר על המחיר שהמעולה). להשוות גלאי רדאר למכשיר כמו בליידר זה פשוט לא רלוונטי, אלו מכשירים שונים, שעובדים אחרת למטרות שונות.

אגב, זה שהייתי ממש קרוב לשוטר רק מחזק את זה שהגלאי לא היה רלוונטי בסיטואציה, בטווחים קצרים קשה לגלות קרן לייזר מכיוון שהיא ממש צרה ולא מתפרזת הרבה.

עריכה אחרונה על ידי Krd
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום, כפי שנאמר פה לא מעט, גלאי רדאר אינם יעילים בהתגוננות מפני ממלז, מה שכן, ליונידן אין שני כרגע מבחינת יכולות רדאר( שלא לדבר על המחיר שהמעולה). להשוות גלאי רדאר למכשיר כמו בליידר זה פשוט לא רלוונטי, אלו מכשירים שונים, שעובדים אחרת למטרות שונות.

אגב, זה שהייתי ממש קרוב לשוטר רק מחזק את זה שהגלאי לא היה רלוונטי בסיטואציה, בטווחים קצרים קשה לגלות קרן לייזר מכיוון שהיא ממש צרה ולא מתפרזת הרבה.

היו 2 לזירות.

אחת רחוקה ואחת קרובה יותר ובשתיהן היונידן לא צפצץ.

אני לרגע לא משווה בין הבליינדר ליונידן...

יש לי שלט שמדמה לייזר, רק בלחיצה מול הגלאי הוא מצפצף ובלחיצה מאזור מספר הרישוי כבר לא.

אולי זה קשור למדבקה על השמשה הקדמית המגנה מפני אבנים שחוסמת.

את הV1 זה לא חסם והוא צפצף בדיוק כמו הבליינדר.

יתכן וזה קשור להגדרות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

יש ברשותי V1 בגרסה האחרונה 2019 ורכשתי לאחרונה R1

הגדרתי אותו על פי ההמלצה של KRD

אתמול במפגש מול שוטר עם לייזר הגלאי לא זיהה כלל גם כשהייתי כמה עשרות מטרים בודדים מול השוטר והבליינדר כן ובקלות!

אל תסמכו על ה R1 בגילוי לייזר גם אם הגילוי מאוחר.. פשוט אין גילוי.

אשמח אם תרכזו כאן שוב את ההמלצות להגדרות שיכללו גילוי של הלייזר {גם אם זה מאוחר מידי כשהוא מצפצף}

יום טוב.

יש ברשותי את ה- R3 כבר כמעט שנתיים, הוא אף פעם לא זייף כמו שאתה מתאר (גם עם ציפוי קרמי שקוף על השמשה).

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Dr car

איפה הגלאי שלך ממוקם על השמשה?

עם לייזר אין משחק בהגדרות, או דלוק או כבוי, מידי פעם משנים את הרגישות שלו בעדכון גירסה.

היי,

מימין למראה בחלק העליון עם קצת זווית לכיון הכביש.

אדגיש שוב, גם בבדיקה עם השלט בגלאי הגיב רק במרחק של 30 ס''מ מקסימום.

ה V1 קלט בעצמה חזקה משמעותית מה R1

יתכן ויש לי בעיה עם הגלאי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ברשותי את ה- R3 כבר כמעט שנתיים, הוא אף פעם לא זייף כמו שאתה מתאר (גם עם ציפוי קרמי שקוף על השמשה).

לא מדובר על נאנו - זאת מדבקה שקופה חיצונית..PPF לחלון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היונידן מגלה את הלייזר רק אם ממש מכוונים כלפי המכשיר. ככה הוא מכויל.

גם אצלי זה ככה. וגם במכשיר השני שיש לי.

מי שרוצה להיות מוגן מלייזר, שיפעיל וויז.

יש גם פתרונות לא חוקיים, כמו משבשי רדאר.

וויז יעיל יותר מכל גלאי לייזר אחר.

משבש הכי יעיל, אבל אתה מסתכן בעבירה, ובצרות אחרות.

היונידן יעיל כנגד הדבורה, יותר מהוולנטיין. הוא גם זול ממנו משמעותית.

לגבי הוולנטיין, אתה אומר שהוא מתריע טוב יותר בלייזר, רק שאתה מפספס דבר חשוב, הוולנטיין מצפצף כל 3 שניות בממוצע ומתריע על לייזר גם כשאין כזה.

בשלב מסויים אתה לא מתייחס לצפצופים שלו כי הם חסרי ערך לחלוטין.

ואז, וכשבאמת תהיה לזירה, אתה לא תתייחס לצפצוף.

אנשים מבטלים את גילוי הלייזר בוולנטיין, מה שאתה לא צריך לעשות ביונידן.

ככה או ככה שני המכשירים לא יעילים, כי:

נניח ותתייחס לצפצוף לייזר אמיתי, ותבלום. ברגע שלזרו עליך, תפסו אותך. גם אם היית סופרמן עם זמן תגובה של 0 שניות מדוד מדוייק, זה לא היה עוזר לך כי הרכב מוגבל ביכולות הבלימה שלו.

שורה תחתונה, ואיך שלא תסתכל על זה, גילוי לייזר הוא מיותר.

אתה כן יכול:

1. לפתוח את העיניים יותר בכביש ולהיזהר. פעם אנשים בנתיב הנגדי היו מהבהבים עם האורות כדי להתריע לך שיש משטרה בדרך, שהם כמובן ראו אותה כי הם באים מהכיוון הנגדי שלך. פעם אחרונה שראיתי את זה זה היה לפני כמה שנים טובות. זה כבר סימן שלא קיים להערכתי.

2. להפעיל וויז. סביר להניח שכל מלכודת משטרה כבר מסומנת על המפה.

3. לרכוש iRoad או צ'יטה. הן מתריעות לא רק על מצלמות, אלא גם על מקומות שמשטרה נוהגת לעמוד בהם הרבה ("התכנות למלכודת מהירות").

4. לרכוש משבש רדאר, להביא לארץ בחלקים, להרכיב, ולהסתכן בעבירה. אתה אולי תחסוך את הדו"ח, אבל התוצאה לא תהיה בהכרח טובה יותר.

הגלאים, כמו היונידן והוולנטיין, מעולים כנגד מלכודת שיושבת ברכב משטרה וניתן לגלות אותה לאורך קילומטרים. ואז אתה יודע להיזהר. בארץ יש את הדבורה, תדר KA, שמשדר על 33.8.

עריכה אחרונה על ידי ProMeR

עומר :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היונידן מגלה את הלייזר רק אם ממש מכוונים כלפי המכשיר. ככה הוא מכויל.

גם אצלי זה ככה. וגם במכשיר השני שיש לי.

מי שרוצה להיות מוגן מלייזר, שיפעיל וויז.

יש גם פתרונות לא חוקיים, כמו משבשי רדאר.

וויז יעיל יותר מכל גלאי לייזר אחר.

משבש הכי יעיל, אבל אתה מסתכן בעבירה, ובצרות אחרות.

היונידן יעיל כנגד הדבורה, יותר מהוולנטיין. הוא גם זול ממנו משמעותית.

לגבי הוולנטיין, אתה אומר שהוא מתריע טוב יותר בלייזר, רק שאתה מפספס דבר חשוב, הוולנטיין מצפצף כל 3 שניות בממוצע ומתריע על לייזר גם כשאין כזה.

בשלב מסויים אתה לא מתייחס לצפצופים שלו כי הם חסרי ערך לחלוטין.

ואז, וכשבאמת תהיה לזירה, אתה לא תתייחס לצפצוף.

אנשים מבטלים את גילוי הלייזר בוולנטיין, מה שאתה לא צריך לעשות ביונידן.

ככה או ככה שני המכשירים לא יעילים, כי:

נניח ותתייחס לצפצוף לייזר אמיתי, ותבלום. ברגע שלזרו עליך, תפסו אותך. גם אם היית סופרמן עם זמן תגובה של 0 שניות מדוד מדוייק, זה לא היה עוזר לך כי הרכב מוגבל ביכולות הבלימה שלו.

שורה תחתונה, ואיך שלא תסתכל על זה, גילוי לייזר הוא מיותר.

אתה כן יכול:

1. לפתוח את העיניים יותר בכביש ולהיזהר. פעם אנשים בנתיב הנגדי היו מהבהבים עם האורות כדי להתריע לך שיש משטרה בדרך, שהם כמובן ראו אותה כי הם באים מהכיוון הנגדי שלך. פעם אחרונה שראיתי את זה זה היה לפני כמה שנים טובות. זה כבר סימן שלא קיים להערכתי.

2. להפעיל וויז. סביר להניח שכל מלכודת משטרה כבר מסומנת על המפה.

3. לרכוש iRoad או צ'יטה. הן מתריעות לא רק על מצלמות, אלא גם על מקומות שמשטרה נוהגת לעמוד בהם הרבה ("התכנות למלכודת מהירות").

4. לרכוש משבש רדאר, להביא לארץ בחלקים, להרכיב, ולהסתכן בעבירה. אתה אולי תחסוך את הדו"ח, אבל התוצאה לא תהיה בהכרח טובה יותר.

הגלאים, כמו היונידן והוולנטיין, מעולים כנגד מלכודת שיושבת ברכב משטרה וניתן לגלות אותה לאורך קילומטרים. ואז אתה יודע להיזהר. בארץ יש את הדבורה, תדר KA, שמשדר על 33.8.

תודה על התשובה המנומקת.

יש לי גם צ'יטה.

הלזירה הייתה בנסיעה עירונית.

אתה צודק בנוגע ל V1 למרות שבגרסה האחרונה הוא פחות מתריע משיבושים כאלה ואחרים ושנים שהאח הזקן שלו עשה את עבודתו נאמנה :)

אני לא מתחרט שקניתי R1 ההפך, היה נחמד יותר אם היה גם מגלה גם את הלייזר גם אם זה מאוחר מידי כשמצפצף.

בנוגע לדבורה, יצא לי לשמוע אותו פעמיים מתריע אך לא ראיתי את הניידת ומהסיבה שאין לו כמעט התראות שווא נזהרתי יותר.

בנוגע למשבש, בגרסאות האחרונות יש מצב של גילוי ללא שיבוש וזה היה המצב שהייתי בו באותו היום כך שזו לא עבירה אלה גלאי לכל דבר, נכון כשיש התראה יש לזירה ונעילה של השוטר אבל בנסיעה עירונית אני לא עובר את ה 60 קמ''ש בכל מקרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כיביתי סופית את התראת הלייזר בוולנטיין מאחר ו99.9% מההתרעות שלו הן מול רכבים אחרים עם מערכות אוטונומיות כאלה ואחרות (או שערים ושאר התקנים אחרים).

מה ששבר אותי סופית הוא העובדה שהחלפתי רכב וכעת הרכב שלי עצמו גורם לטריגר של הלייזר.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה יעזור לך לדעת שלזרו עליך, אם נצא מנקודת הנחה שהV1\R1 הם גלאים מצויינים של לייזר?

לפעמים לוזרים על רכב אחר והגלאי מזהה לפני שהשוטר לוזר עליך ישירות בגלל ''ריצוד'' קרן הלייזר.

הגלאי אמור לזהות/לגלות לייזר, הוא לא. בדומה לחברות אחרות שמספרות סיפורים יפים.

לפחות במקרה של היונידן על פי התגובות כאן, עושה את עבודתו נאמנה בזיהוי הדבורה ללא התראות שווא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הניסוי שרציתי לבצע בזמנו - השוואת היונידן ל- v1 בגילוי לייזר.

אני כרגע ב- v1 עם גילוי לייזר פעיל - נכון שיש לעיתים רחוקות התראת שווא אך זה ממש מעט (לאחר כיול ועבודה במקביל לאפליקציה בטלפון).

יש המון שאצלם זה בכלל מכובה - ואז כמובן שאין התראת שווא.

לי זה מאוד חשוב מכיוון שאני אף פעם לא הראשון בנתיב...

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפעמים לוזרים על רכב אחר והגלאי מזהה לפני שהשוטר לוזר עליך ישירות בגלל ''ריצוד'' קרן הלייזר.

הגלאי אמור לזהות/לגלות לייזר, הוא לא. בדומה לחברות אחרות שמספרות סיפורים יפים.

לפחות במקרה של היונידן על פי התגובות כאן, עושה את עבודתו נאמנה בזיהוי הדבורה ללא התראות שווא.

בפועל הסיכוי שזה יקרה הוא שואף לאפס, ולא שווה את ההתראות שווא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הניסוי שרציתי לבצע בזמנו - השוואת היונידן ל- v1 בגילוי לייזר.

אני כרגע ב- v1 עם גילוי לייזר פעיל - נכון שיש לעיתים רחוקות התראת שווא אך זה ממש מעט (לאחר כיול ועבודה במקביל לאפליקציה בטלפון).

יש המון שאצלם זה בכלל מכובה - ואז כמובן שאין התראת שווא.

לי זה מאוד חשוב מכיוון שאני אף פעם לא הראשון בנתיב...

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

אל תבנה על היונידן בגילוי לייזר!

ה V1 עושה את זה טוב בהרבה אבל יחד עם התראות שווא גם בגרסה האחרונה 2019 והאפליקציה.

כתבו לפניי, כשהגלאי מתריע זה מאוחר כבר ברוב המקרים ולמרות זאת הייתי רוצה שהיונידן יקלוט את הלייזר גם כשזה מאוחר.. זה היעוד שלו.

לפעמים הלזירה היא על הרכב מקדימה ואז ניצלת מתפיסה אם אתה מגיב מהר ויש לך מזל.

ההגנה והגילוי היחידים שיעילים כנגד לייזר זה משבש ממודל מתקדם שניתן להפעיל רק במצב של גילוי או גילוי ושיבוש.

ואגב גם זה ל 100% כי אין 100%

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 528 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...