Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

UNIDEN R1-הגלאי המוביל בשוק?

Krd
שימו לב! השרשור הזה בן 562 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כפיר,

1. האפשרות של KA NARROW נשארה גם לאחר העדכון

2. לאחר העדכון התווספה האפשרות של KA Segmentation

ע"פ תיאור הפי'צר הזה, הוא אמור להגביר את ביצועי הגלאי ולהפחית התראות שווא..

אני באופן אישי לא הגדרתי לגלאי סגמנטים ספציפיים לסריקה (דרך אפשרות החדשה: KA Segmentation) והשארתי אותו על KA WIDE (שימשיך לסרוק את כל הטווחים הרלוונטיים).

משיטוט בפורום https://www.rdforum.org האהוב על KRD, לא נראה שיש שיפור משמעותי ששווה לבטל עבורו סגמנטים מסויימים.

קח בחשבון שביטול סגמנטים מסויימים עשוי להיות מסוכן, מכיוון שאם השוטר יעבוד עם ציוד לא מכויל שסוטה מטווח התדרים הספיציים שהוגדר בסגמנטים הפעילים, אז לא יתקבל דיווח מהגלאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

\/ \/

"שאם השוטר יעבוד עם ציוד לא מכויל שסוטה מטווח התדרים הספיציים שהוגדר בסגמנטים הפעילים, אז לא יתקבל דיווח מהגלאי."

אם השוטר יעבוד עם ציוד לא מכויל- הדו"ח ייפסל. לא ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ אתה צודק כפיר, הגדרתי KA Narrow ולא WIDE אך ללא KA Segmentation.

הגדרתי ע"פ מה שהומלץ בשרשור ע"י KRD:

K off

X off

Ka on

Ka narrow

Ka pop on

K pop off

Laser on

Vigi,

לגבי השאלה על ציוד שאינו מכיול וכו' וביטול הדו"ח,

לפי מה שקראתי, לעיתים תיתכן זליגה מסויימת מהטווח גם אם הציוד מכיול.

זה עשוי לקרות למשל כתוצאה משינוי טמפ' - כגון התחממות המכשיר ואז תיתכן זליגה גם אם המכשיר עבר כיול לפני תחילת השימוש.

מכיוון שאנחנו בכל מקרה עובדים במצב KA Narrow (סורק פחות תדרים) ולא ב- Wide, אז קרוב לוודאי שלא יהיה הבדל בביצועי הגלאי אם נכבה סגמנטים מסויימים ולכן, לדעתי שימוש ב- KA Segmentation עשוי להיות מועיל יותר בהפחתת התראות שווא (אם תהיינה) אך ישפיע פחות על ביצועי הגלאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרוב מסתפקים בוויז, אני משתמש וממליץ על צ׳יטה, מכשיר ייעודי למצלמות נייחות. לי יש c150.

אין משהו שהוא AIO? או חייב יותר ממכשיר אחד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה עליו כבר סיקור שהוא לא כ"כ טוב, לא? או שאני טועה?

אני לא אוהב מכשירים aio. לטעמי, מדובר בפוטנציאל לתקלות, זה אחד, דבר שני לי לא נראה הגיוני שהצליחו להכניס כל כך הרבה תכונות למכשיר כה קטן. לדעתי מדובר במשהו מוגבל יחסית.

אני נוסע עם צ'יטה, מתכנן על יונידן...

עומר :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא אוהב מכשירים aio. לטעמי, מדובר בפוטנציאל לתקלות, זה אחד, דבר שני לי לא נראה הגיוני שהצליחו להכניס כל כך הרבה תכונות למכשיר כה קטן. לדעתי מדובר במשהו מוגבל יחסית.

אני נוסע עם צ'יטה, מתכנן על יונידן...

אני לא נגד 2 מכשירים אבל ברגע שאנשים מסתמכים על וויז או גורמים לדשבורד שלהם להיראות כמו קוקפיט של מטוס זה נהיה מגוחך

השילוב המנצח בישראל כרגע הוא ציטה + R1?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי השילוב החוקי המנצח הוא ציטה+r1.

התמורה ביחס למחיר(5000) שהאיירוד נותן היא מאוד נמוכה. הוא מגלה גאטסו כמו הוייז והציטה, גילוי ראדאר שהוא בסדר אבל לא משתווה לוולנטיין ובטח שלא ליונידן.

ומבחינת לייזר אף גלאי לא שווה יותר מידי בהתמודדות מולו.

חשבון פשוט:

יונידן (כולל מיסים)-1400 שח

ציטה- 800 שח

מצלמת דרך מסוג vifo -300 שח

2500 שח סהכ וכבר קיבלתי הגנה טובה משמעותית מהאיירוד ובחצי מחיר.

לגבי ההתקנה-התקנה שתבוצע באופן מקצועי כמעט ולא תורגש ברכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי התדרים-

ככל שאני יודע הגלאי גם ב ka narrow

מאפשר סטייה קטנה מתדר 33.8.

בכל אופן ההבדל בין ka wide ל ka narrow, בהנחה שתדר k מכובה הוא לא ככ משמעותי.

רק לצורך הבהרה, בכדי ששוטר יפעיל את הדבורה בתדר k נדרשת אנטנה מיוחדת למכשיר שאין ברשות משטרת ישראל,מה גם שאין באמת סיבה לעשות את זה. גלי רדאר בתדר kהם בעלי אורך גל נמוך יותר, מה שבעצם מקטין את טווח הלכידה של השוטר

עריכה אחרונה על ידי Krd
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי השילוב החוקי המנצח הוא ציטה+r1.

התמורה ביחס למחיר(5000) שהאיירוד נותן היא מאוד נמוכה. הוא מגלה גאטסו כמו הוייז והציטה, גילוי ראדאר שהוא בסדר אבל לא משתווה לוולנטיין ובטח שלא ליונידן.

ומבחינת לייזר אף גלאי לא שווה יותר מידי בהתמודדות מולו.

חשבון פשוט:

יונידן (כולל מיסים)-1400 שח

ציטה- 800 שח

מצלמת דרך מסוג vifo -300 שח

2500 שח סהכ וכבר קיבלתי הגנה טובה משמעותית מהאיירוד ובחצי מחיר.

לגבי ההתקנה-התקנה שתבוצע באופן מקצועי כמעט ולא תורגש ברכב

יש לך את השילוב הנ"ל? אני רוצה לקנות ציטה אבל אני לא כ"כ יודע אם הממשק מתאים לי. איך הוא בדיוק מתריע על מצלמות? הכי נוח זה כמו וויז, שזה אומר לך עוד כמה מטר יש לך מצלמה וכמה מותר לנסוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 562 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...