Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

UNIDEN R1-הגלאי המוביל בשוק?

Krd
שימו לב! השרשור הזה בן 556 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 1.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הגיע הזמן, אחרי התעללות שעברת מגיע לך שיעבור חלק.

קיבלת כבר זיכוי על הקודם?

תודה רבה, מחר אני צפוי לקבל אותו.

לגבי ההחזר-gcx הפנו אותי לאיביי, איביי הפנו אותי לפייפאל, כרגע הם מנסים להוציא החזר מהמוכר. לדעתי זה לא יעבוד ובצדק, המוכר היה בסדר גמור, אני מכוון עכשיו את המאמצים נגד gcx מכיוון שהם היו צריכים לתת לי התרעה לגבי השמדה עתידית של החבילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[ATTACH=CONFIG]501156[/ATTACH]

הגלאי הגיע היום והותקן ברכב

תתחדש

עם איזה חוט התקנת אותו?

אני בינתיים בלי התקנה קבועה, די מעצבן האמת.

יש לי את החיבור הקבוע של הוולנטיין, מעניין אם יעבוד אם אחבר אותו ליונידן...

עומר :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש KRD. לא הבנתי אבל למה התקנת את הגלאי במקום כזה גלוי לעין. כאילו אין לך אינטראקציה עם המסך, רק עם הקול שהגלאי מפיק, אז למה לא לשים אותו ליד השקע OBD2\ליד המחזיק כוסות\כל מקום שלא רואים אותו מבחוץ? תשמור את המקום הזה למצלמת דרך או איזה ציטה או משהו. או שהוא מגיע ללא אנטנה ודורש התקנה גלויה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ אני לא מכיר גלאי שניתן להתקין אותו במקום אחר מאשר על השמשה הקדמית.

הבנתי. מבחינת קליטה אתה מתכוון? שמעתי פשוט שלאנשים פה גנבו ציטה אז אני לא רוצה לדמיין מה יקרה עם הR1, במיוחד בעובדה שלא כ"כ קל להביא אחד לארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי. מבחינת קליטה אתה מתכוון? שמעתי פשוט שלאנשים פה גנבו ציטה אז אני לא רוצה לדמיין מה יקרה עם הR1, במיוחד בעובדה שלא כ"כ קל להביא אחד לארץ.

למכשיר קולטי רדאר. חובתו לשבת על החלון הקדמי אחרת לא יקלוט אותות.

ברגע שאתה יוצא מהרכב תוכל לנתק את המכשיר ולהכניס לאחד המגירות. פעולה שלה 3 שניות אם אתה עצלן (החיה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם

תתחדש

עם איזה חוט התקנת אותו?

אני בינתיים בלי התקנה קבועה, די מעצבן האמת.

יש לי את החיבור הקבוע של הוולנטיין, מעניין אם יעבוד אם אחבר אותו ליונידן...

ניסיתי בהתחלה כבל מיועד להתקנה קבועה שהזמנתי מאיביי, הוא אמנם התחבר לגלאי אבל לא העביר מספיק חשמל(ראיתי שחסרה אצלו שן אחת בהשוואה למקורי).

מה שעשיתי לבסוף היה ליצור עוד חיבור מצת ליד התיבת פיוזים, אליו חיברתי את הספק כח שמגיע עם הגלאי והעברתי את החוטים מאחורי הפלסטיקים.

תתחדש KRD. לא הבנתי אבל למה התקנת את הגלאי במקום כזה גלוי לעין. כאילו אין לך אינטראקציה עם המסך, רק עם הקול שהגלאי מפיק, אז למה לא לשים אותו ליד השקע OBD2\ליד המחזיק כוסות\כל מקום שלא רואים אותו מבחוץ? תשמור את המקום הזה למצלמת דרך או איזה ציטה או משהו. או שהוא מגיע ללא אנטנה ודורש התקנה גלויה?

הגלאי חייב להיות ממוקם על השמשה הקדמית. כל הרעיון של הגילוי הוא קליטטת אותות רדיו ולייזר מהסביבה, אם תשים אותו במקומות שהצעת הביצועים ירדו משמעותית עד לכלום.

יותר מזה, גם למיקומו על השמשה הקדמית יש השלכות ליכולות הגילוי

עריכה אחרונה על ידי Krd
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם

ניסיתי בהתחלה כבל מיועד להתקנה קבועה שהזמנתי מאיביי, הוא אמנם התחבר לגלאי אבל לא העביר מספיק חשמל(ראיתי שחסרה אצלו שן אחת בהשוואה למקורי).

מה שעשיתי לבסוף היה ליצור עוד חיבור מצת ליד התיבת פיוזים, אליו חיברתי את הספק כח שמגיע עם הגלאי והעברתי את החוטים מאחורי הפלסטיקים.

הגלאי חייב להיות ממוקם על השמשה הקדמית. כל הרעיון של הגילוי הוא קליטטת אותות רדיו ולייזר מהסביבה, אם תשים אותו במקומות שהצעת הביצועים ירדו משמעותית עד לכלום.

כן, הבנתי. סה"כ דאגתי שלא יגנבו לך אותו כמה שקרה פה בעבר על ציטות למינהם..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לפתוח וויז זה 3 שניות ואנשים עדיין קונים גלאי גאטסו. ^

הנה התחלנו :)

1. את הוויז תפספס ברוב המקרים, הן מסיבות שיחה נכנסת, ווליום חלש, סוללה שנגמרה, ובלי קשר הוא לא "צועק" או מתריע משהו.

2. גלאי ייעודי יתריע על המתקרב והמהירות המותרת במקטע.

3. גלאי ייעודי יתריע על מהירות חורגת ולא ירפה עד שתאט את הרכב.

4. גלאי ייעודי יתריע על מקומות בהם משטרה נוטה לעמוד עם ממל"זים. הוויז לא. אמנם הוא מתעדכן אונליין, אבל בלילה שתהיה לבד בכביש לא יהיה מלפניך מי שידווח על כך.

תודה לכולם

מגניב. אנסה לחבר עם חוט המתח הקבוע של הוולנטיין, אמור לעבוד (עדיף לי מלהתעסק עם בית מצית).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 556 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...