Jump to content
בעקבות "מתקפת בוטים" הפורום הטכני נסגר לכתיבת אורחים. לכל שאלה, מוזמנים לפנות באמצעות ה"צור קשר" בתחתית העמוד
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Taptalk דוחף מלא פרסומות. מה האלטרנטיבות?

Nakamichi
שימו לב! השרשור הזה בן 2540 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

באנדרואיד אפשר להוריד גירסא יותר ישנה מ6.5.5 העכשווית, גוגל יעזור.

למחוק את הקיימת ולהתקין, חשוב לבטל עידכון אוטומטי בחנות האפליקציות.

עריכה: גירסא 6.2.0 ללא פרסומות.

עריכה אחרונה על ידי Adamm
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף. האפליקציה הזו שהייתה מצויינת, מתחילה להיות ממש מעצבנת.

גם אני עם אייפון.

בן

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טעפעטוק היא דוגמא לאיך אבולוציה של אפליקציה יכולה פשוט להחריב אותה מכל כיוון אפשרי (כנ"ל לגבי Truecaller, שגם הולכת ונהרסת עם כל עדכון שעובר), כ"כ הרבה פיצ'רים מיותרים ועכשיו גם פרסומות. אני מתגעגע למה שהיא היתה מלפני 3~ שנים.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה קרה אבל מהרגע שקראתי את הפוסט הזה יש בפורום יותר פרסומות "מומלצות" מאשר הודעות

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג על מה אתם מדברים,אנדרואיד - גרסה אחרונה והאמת מעולם לא נתקלתי בפרסומות באפליקציה.

בדפדפן אני עם ADBLOCK,בכללי יש באתר מלא פרסומות,אבל ביטלתי את כולן,ומאז אין לי אפילו פרסומת אחת,לא במחשב ובטח ובטח לא בסלולרי.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי זו הגדרה שהפורום הפעיל.

הפרסומות האלו הופיעו אצלי גם בגרסאות קודמות - בפורומים אחרים. כאן בקארספורום הן התחילו להופיע רק היום או אתמול. יחד עם עוד שינויים (תיאור הפורום עכשיו מופיע ברשימת תתי הפורומים. פורום מסחרי עבר תפריט אחד אחורה).

Sent from my MI MAX using Tapatalk

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2540 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...