Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוק הנדל"ן מתחיל להתקרר בדרך למטה?

iceco

פוסטים מומלצים

לגבי חלוקת תשלומים

הקבלן יכול כבר היום לקבל את מלוא התמורה עבור הדירה, כל עוד יש לפרויקט ליווי והוא מסוגל לנפק ערבויות על הסכומים הללו.

הבעיה היא אחרת - הכספים לא נכנסים לעו"ש של הקבלן. הכספים נכנסים לחשבון הגוף המלווה, ומשוחררים לקבלן בהתאם להתקדמות הבניה עפ"י דו"ח שמאי.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שהקבלן מקבל ריבית על הכספים שבחשבון המלווה, ואולי גם יכולים לתת לו הלוואות בריבית יותר טובה עקב הכספים ששם, אז בגלל שהריבית עלתה שווה לו, במיוחד שמדד התשומות מוגבל בגלל החוק החדש.

--------------------------

Škoda Fabia mk2 TSI&DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, avargel כתב:

לגבי חלוקת תשלומים

הקבלן יכול כבר היום לקבל את מלוא התמורה עבור הדירה, כל עוד יש לפרויקט ליווי והוא מסוגל לנפק ערבויות על הסכומים הללו.

הבעיה היא אחרת - הכספים לא נכנסים לעו"ש של הקבלן. הכספים נכנסים לחשבון הגוף המלווה, ומשוחררים לקבלן בהתאם להתקדמות הבניה עפ"י דו"ח שמאי.

זה נכון. אבל זה משפר את הקבלן מאוד תזרימית וזה נמדד, הקבלנים לא אדישים לתשלום מראש, זה שווה להם גם

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה שבו קבלן יעריך שמדד תשומות הבניה יעלה יותר מהריבית שהוא מקבל על הפול, הוא יסרב להקדמת תשלומים

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 5.3.2023 בשעה 22:13, yor2 כתב:

זוכרים תפרסום של גינדי רמת אפעל.

אחשב הם יוצאים במבצע חדש. 20% ממחיר הדירה לשלם ב2030. היה היום פרסום בחדשות.

https://www.ramotefal.co.il/?utm_source=1318&utm_medium=search&utm_campaign=answer&utm_term=google&gclid=CjwKCAiAmJGgBhAZEiwA1JZollpxZm8f6GbKIa21ax942N5K9ytoEIt00GC6E5aQkanaaat8Z3E2GBoCfFAQAvD_BwE

1178803926_.thumb.jpg.2c56bee128a8cf071d34d132ba387a9d.jpg

במקרה הזה אני עוקב אחרי הפרויקט, והתנאים האלו הוצעו מהיום הראשון שהפרויקט החל שיווק.

שום דבר לא השתנה, רק הניסוח. בתכלס הקבלן לא נותן כלום, והבנק רק מרוויח - כל ההלוואות שניתנות בפרויקט הן צמודות מדד.

גינדי ידועים בשיווק האגרסיבי שלהם, וכך גם פועלים הפעם. אין להסיק מכך שהם מתקשים לשווק את הפרויקט.

• מעניין 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פאוול מודיע שהריביות כלל הנראה יעלו מעבר למצופה..

הנגיד יעשה copy-paste?

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם מה שקורה אצלו זה לא יהיה קופי פייסט אלא קצת יותר, גם אם זה יתבטא בהעלאה של 22.5 או 10.7. תודה לוין ורוטמן.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

8% נשמע הרבה אבל ריאלית זה אומר ריבית של 1.5% אז זה לא הרבה.
הכל שאלה של מה תהיה האינפלציה, הוא בטח ינסה לכוון לריבית ריאלית של 1%, סתם ניחוש כי זה מה שמכוונים אליו כאן וכל הכלכלנים בסוף עובדים לפי אותם מודלים.
אם זה לא יתכנס לשם אז כן זה יכול להגיע ל7-8% בקלות.
אני מברבר הרבה אבל תכלס אני לא כלכלן. אני רק יודע דבר אחד - מישהו הולך לשלם על זה ואני מקווה שזה לא יהיה אני.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 2

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...