Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי I20 2017

mulidavid
שימו לב! השרשור הזה בן 2650 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ליונדאי ולמילה ביצועים אין ממש קשר,אבל לפחות הגאז חיסכונית.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 77
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מצחיק שאנשים כאן ממליצים על ג'אז בלי לנהוג עליה או על i20. דווקא מבחינת ביצועים ה i20 מרגישה זריזה יותר. כשנהגתי על ג'אז התאכזבתי מהביצועים שלה הגיר הרציף שם מסרס את המנוע קשות. הi20 החדשה יושבת על על כביש הרבה יותר טוב היא לא מטוס אבל זה גם לא המטרה שלה. באשר לצרפתית תנסו למכור פז'ו או רנו ותבינו למה זו עסקה גרוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעתי על ה20 דור קודם,וגם על הנוכחי שאותו סיקרתי בפורום,בשום מצב הרכב לא מרגיש זריז.

נכון שהפיגו ורנו לא שומרות על ערכם,אבל וכמובן לכול אחד שיקולים משלו,אם אני משלם כבר כסף אני רוצה להנות מהרכב,ביונדאי אין שום דבר מהנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה נסעתי על I20 חדשה 5000 ק"מ על מד האוצ, נסעתי למרכז וחזרתי, היו שלל תנאי נסיעה, כביש מהיר, עליות ומישור.

הדבר היחיד שהיה לי להגיד הוא שזה הרכב היחיד שמגיע ל 5000 סל"ד, עושה הרבה רעש והמהירות יורדת.

יונדאי זה ההפך מזריז.

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש

אתה רוצה רכב חדש, חסכוני ואמין.

ציינת שאתם זוג אם אני לא טועה. אין ילדים.

לא מבין למה אתה לא מסתכל על רכבים קטנים יותר שזה בדיוק מה שצריך לזוג ונסיעה עירונית בעיקר.

יש המון אופציות בהרבה פחות מ 96 אש"ח.

מעבר לזה, קניתי להורים שלי לפני 3 שנים i20 חדשה מהחברה.

צורה טיפה שונה בפנים בעיקר אבל אותו מנוע וגיר.

הרכב נוסע בסדר. צריכה ממוצעת בעיקר עירוני 1:12. נסיעה רגועה מאוד מאוד.

תא מטען סביר. מרווח סביר.

אמין מאוד.

אבל שוב, במידה ואתם זוג בלבד שווה לשקול רכבי מיני זולים יותר וחסכוניים יותר.

זו דעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל פותח השרשור כבר הבהיר כמה פעמים, שהביצועים לא מעניינים אותו ב 20-30 קילומטרים שהרכב צפוי לנסוע על בסיס יום יומי. מה שחשוב לו זה רכב פרקטי, אמין, חסכוני כמה שאפשר. את כל זה, פלוס סחירות עתידית הוא יקבל בהונדה ג'אז, כולל התאמה לתכנית עתידית להרחבת המשפחה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיבה היא שאני כמעט 2 מטר ולא נכנס לרוב המוחלט של רכבי המיני.

היום אנחנו זוג, אבל אני לא רוצה להחליף שוב רכב ברגע שיהיו ילדים.

לגבי הנוחות, אני יודע שיהיה לי קצת קשה עם זה, אני ממש רגיש לפיג'ו שלי, לא היה לי רכב יותר נוח, אבל אי אפשר להנות מכל העולמות, משהו חייב לבוא על חשבון משהו אחר, כרגע אני מוכן "להקריב" את הנוחות לטובת אמינות, צריכת דלק ופרקטיות.

mikush1: אני חושב שרוב הרכבים בארץ מתרסקים על כל גבשושית, אבל זה כבר קשור לשרשור אחר, המצב החרא של הכבישים בארץ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיבה היא שאני כמעט 2 מטר ולא נכנס לרוב המוחלט של רכבי המיני.

היום אנחנו זוג, אבל אני לא רוצה להחליף שוב רכב ברגע שיהיו ילדים.

לגבי הנוחות, אני יודע שיהיה לי קצת קשה עם זה, אני ממש רגיש לפיג'ו שלי, לא היה לי רכב יותר נוח, אבל אי אפשר להנות מכל העולמות, משהו חייב לבוא על חשבון משהו אחר, כרגע אני מוכן "להקריב" את הנוחות לטובת אמינות, צריכת דלק ופרקטיות.

mikush1: אני חושב שרוב הרכבים בארץ מתרסקים על כל גבשושית, אבל זה כבר קשור לשרשור אחר, המצב החרא של הכבישים בארץ...

אני גם 2מטר (ולא קטן פיזית), קח בחשבון שמהלך המסילות שך כסא הנהג בג'אז לא גדול כ"כ ויש תחושה של צפיפות (וכפועל יוצא יש המון מקום אחרי הנהג).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טעות,נא למחוק.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע שתדפיס את המפרטים של כל הרכבים הרלוונטיים ותשווה נתונים ומידות.

אנשים זורקים משפטים ואז כשמסתכלים על הנתונים רואים שהם רחוקים מאוד מהמציאות.

כמו למשל כאשר טענו פה שהג'אז חזקה מהיונדאי

בעוד הנתונים מראים שהג'אז חלשה בהרבה- מומנט 12.5 ב- 5000 סל"ד לעומת 13.7 ב- 3500 סל"ד ביונדאי. או כמו כשטענו שהפיאט טיפו חזקה מיונדאי i25 בזמן שהנתונים מראים שהיונדאי חזקה בהרבה- 110 כ"ס ומומנט 15.5 ב 4500 סל"ד בפיאט לעומת 124 כ"ס ומומנט 15.9 ב- 4200 סל"ד ביונדאי. כל זה כאשר היונדאי קלה ב- 200 ק"ג מהפיאט. גם בעניין המידות שווה לבדוק. כבר ראיתי שטענו שקיה פורטה ה"משפחתית" מרווחת יותר מה- I25 ה"תת משפחתית" ואז כשבדקתי מידות גיליתי שה i25 מרווחת בהרבה מקדימה.

וסתם מתוך סקרנות

איך הג'אז לעומת הסקודה פאביה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2650 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...