Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי I20 2017

mulidavid
שימו לב! השרשור הזה בן 2651 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

במה הוא שונה?

ומה הקשר בין I20 2010 לבין אחת מ 2017? חוץ מהמנוע ותיבת ההילוכים - מדובר ברכב שונה.

בכן אופן הגאז' אכן תהיה בחירה טובה יותר בכל פרמטר.

לגבי עלות הטיפולים של הפיג'ו שיש לך. היה לך רכב עם גיר דפוק שנקרא AL4. הגיר ידוע לשמצה בגלל השסתומים שצריך לתקן בכל כמה זמן. בכל אופן, היום הגירים שפיג'ו עושה בהם שימוש היא של חברה יפנית מהגדולות בעולם, ולכן כבר אין חשש לבעיות אמינות.

לגבי מחירי הטיפולים. אצל כל היבואנים באותה קטגוריה מדובר במחירים דומים עד זהים, ולכן זה לא שיקול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 77
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

חבר טוב הצליח להיפטר עכשיו מפיז׳ו 3008 שקנה לפני פחות משנה.

אחרי שהבדיקה בקניה הייתה מעולה + עם רכב שעבר 40000 קמ, הוא הספיק להוציא כבר 10000₪.

אולי זאת סטיגמה, אבל אני לא נוגע בפיז׳ו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהנתונים נראה שהג'אז חלשה יותר (לא נהגתי ברכב)- מומנט 12.5 ב- 5000 סל"ד לעומת 13.7 ב- 3500 סל"ד ביונדאי.

ומה הקשר בין I20 2010 לבין אחת מ 2017? חוץ מהמנוע ותיבת ההילוכים - מדובר ברכב שונה.

בכן אופן הגאז' אכן תהיה בחירה טובה יותר בכל פרמטר.

לגבי עלות הטיפולים של הפיג'ו שיש לך. היה לך רכב עם גיר דפוק שנקרא AL4. הגיר ידוע לשמצה בגלל השסתומים שצריך לתקן בכל כמה זמן. בכל אופן, היום הגירים שפיג'ו עושה בהם שימוש היא של חברה יפנית מהגדולות בעולם, ולכן כבר אין חשש לבעיות אמינות.

לגבי מחירי הטיפולים. אצל כל היבואנים באותה קטגוריה מדובר במחירים דומים עד זהים, ולכן זה לא שיקול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהנתונים נראה שהג'אז חלשה יותר (לא נהגתי ברכב)- מומנט 12.5 ב- 5000 סל"ד לעומת 13.7 ב- 3500 סל"ד ביונדאי.

אתה נוהג ברכב - לא בנתונים.

היונדאי עם המנוע הזה מרגישה עצלה. תנהג ותנסה.

סה"כ ה-I20 הוא רכב בינוני עם חלקים זולים. לא מצטיין בכלום ולא נכשל בכלום.

יש טובות (הרבה) יותר ויש גרועות (לא בהרבה) יותר.

אני אישית לא הייתי בוחר בה שוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל מי שמגיב פה, אתם באמת עוזרים, אבל, מהירות לא משחק אצלי תפקיד, אני רוצה אוטו אמין מרווח ובעל צריכת דלק טובה עד מעולה.

אם הייתי רוצה מהירות סביר להניח שהייתי הולך לכיוון של סיאט ליאון או דומיה.

המסלול המתוכנן של הרכב בשנתיין וחצי הקרובות הוא בין 20-30 ק"מ ליום, אם זה יקח לי עוד 2-3 דקות לא יקרה כלום.

אני מחפש רכב פרקטי לזוג צעיר. משיטוט בפורום אני שם לב שאנשים נותנים יותר מידי משקל ליכולות דינמיות של הרכב, מהירות וביצועים, אבל כל אחד ומה שחשוב לו.

לגבי מרכזי השירות, החוויה ביונדאי באמת הרסה הכל, הרגתי שאני בא לקנות עגבנייה ולא רכב בכמעט 100K וחבל, מה גם שראיתי איך הם מוסרים רכב ללקוחות, תודה אבל אני אוותר.

הרכב עבר שטיפה חיצונית, ללא ניגוב של שאריות המים, לא היה הכי נקי וזה היה רכב שהוכרז כ-"מוכן למסירה ללקוח".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני 6 שנים עם היונדאי i20, עברתי איתה 120,000 ק"מ (כולל תקופה עם נסיעות יומיומיות מירושלים למרכז) ואני מאוד

מרוצה ממנה. אחלה רכב לזוג צעיר עם ילד אחד. שני ילדים כבר מחייב תא מטען גדול יותר לדעתי וזאת הסיבה שאני מחפש לקנות רכב גדול יותר (בנוסף ל- I20 ולא במקום). קראתי עכשיו חוות דעת על הג'אז ונכתב שם שהרכב מקנה תחושה איטית ביחס למקובל בקטגוריה. לא נהגתי בג'אז אז אין לי אלא להסתמך על חוות דעת ונתונים יבשים.

אתה נוהג ברכב - לא בנתונים.

היונדאי עם המנוע הזה מרגישה עצלה. תנהג ותנסה.

סה"כ ה-I20 הוא רכב בינוני עם חלקים זולים. לא מצטיין בכלום ולא נכשל בכלום.

יש טובות (הרבה) יותר ויש גרועות (לא בהרבה) יותר.

אני אישית לא הייתי בוחר בה שוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצחיק ששטיפה לפני מסירה חשובה לך יותר מביצועים של רכב.

שאנחנו אומרים ביצועים אנחנו לא מדברים על פנייה מהודקת או האצה מיוחדת.

סתם דוגמא, שאתה מנסה להאיץ בנתיב האצה לצורך השתלבות - זה הרבה יותר נעים ובטיחותי עם רכב זריז.

אין פה עניין של להגיע מהר או לאט יותר. אבל נסיעה ברכב זריז - שזה לא אומר בהכרח רכב חזק יותר - היא נעימה, מהנה ובטוחה יותר.

מנועי הטורבו הקטנים 1.2 ו1.0 הם לא תמיד חזקים יותר ממנועי 1.4 או 1.6 "רגילים" אבל ההרגשה שלך כנהג שונה מאוד, בלי קשר למהירות.

וכמובן שהם חסכוניים יותר.

תלך תעשה נסיעת מבחן ברכב כמו פולו או פאביה ואז תעשה נסיעת מבחן ב-I20. אתה תראה שייראה לך מצחיק לקנות את ה-I20.

אם אתה חושש מהגיר של הגרמניות, אז 208 או קליאו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצחיק ששטיפה לפני מסירה חשובה לך יותר מביצועים של רכב.

שאנחנו אומרים ביצועים אנחנו לא מדברים על פנייה מהודקת או האצה מיוחדת.

סתם דוגמא, שאתה מנסה להאיץ בנתיב האצה לצורך השתלבות - זה הרבה יותר נעים ובטיחותי עם רכב זריז.

אין פה עניין של להגיע מהר או לאט יותר. אבל נסיעה ברכב זריז - שזה לא אומר בהכרח רכב חזק יותר - היא נעימה, מהנה ובטוחה יותר.

מנועי הטורבו הקטנים 1.2 ו1.0 הם לא תמיד חזקים יותר ממנועי 1.4 או 1.6 "רגילים" אבל ההרגשה שלך כנהג שונה מאוד, בלי קשר למהירות.

וכמובן שהם חסכוניים יותר.

תלך תעשה נסיעת מבחן ברכב כמו פולו או פאביה ואז תעשה נסיעת מבחן ב-I20. אתה תראה שייראה לך מצחיק לקנות את ה-I20.

אם אתה חושש מהגיר של הגרמניות, אז 208 או קליאו.

שטיפה לפני מסירה ממש לא חשובה לי יותר מביצועים, אבל יש משהו בתחושה שאתה קונה רכב חדש ולא עגבניה או מלפפון ברמי לוי.

לכן שראיתי את ה-I20 היא הרגישה לי קצת "ערומה" לעומת המאזדה 2 או הג'אז. לגבי הפאביה או הפולו, אני קצת חושש מעלות האחזקה שלהן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך היא הרגישה לך ערומה אם אפילו לא היית בפנים?

ראית מכונית מאובקת מבחוץ (בטח את האדומה :)), צמודה למכוניות אחרות בחניון. לגבי השירות של אולם התצוגה אתה לא באמת צריך להתרגש מזה. גם אני הייתי ביום שישי בסניף בתלפיות, וגם אני נרתעתי מהלחץ וגם אני אמרתי שהמוכרים מתנהגים כאילו אתה קונה בגד ב 100 ש"ח ולא מכונית ביותר מ- 100,000.

אם זה בין היונדאי i20 למזדה אז לדעתי זה לא שאלה בכלל- המזדה הרבה פחות מרווחת, תא מטען קטן, מרגיש לטעמי כמעט קטגוריה פחות מהבחינה הזאת. אני לא יודע מה איתך אבל לי זה הרבה יותר חשוב מעוד איזה חיישן שקר כלשהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך היא הרגישה לך ערומה אם אפילו לא היית בפנים?

ראית מכונית מאובקת מבחוץ (בטח את האדומה :)), צמודה למכוניות אחרות בחניון. לגבי השירות של אולם התצוגה אתה לא באמת צריך להתרגש מזה. גם אני הייתי ביום שישי בסניף בתלפיות, וגם אני נרתעתי מהלחץ וגם אני אמרתי שהמוכרים מתנהגים כאילו אתה קונה בגד ב 100 ש"ח ולא מכונית ביותר מ- 100,000.

אם זה בין היונדאי i20 למזדה אז לדעתי זה לא שאלה בכלל- המזדה הרבה פחות מרווחת, תא מטען קטן, מרגיש לטעמי כמעט קטגוריה פחות מהבחינה הזאת. אני לא יודע מה איתך אבל לי זה הרבה יותר חשוב מעוד איזה חיישן שקר כלשהו.

המזדה נפלה בגלל חוסר המקום, גם תא מטען וגם מושב אחוריים, אני נוטה לכיוון הג'אז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז לך על הגאז,מרווחת כמו שאתה רוצה,אמינה,שמירת ערך לדרישות שלך נדמה שהיא עונה טוב מאוד סך הכול.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו אז זה יתרון ליונדאי. אם לא היה לנו שום נתונים לגבי הביצועים היינו יכולים לומר- יש להם הספק זהה אבל המשקל של ההונדה נמוך יותר אז כנראה שהיא מהירה/ זריזה יותר. אבל ברגע שיש נתונים שמראים כי היונדאי חזקה יותר- המשקל העודף הופך דווקא ליתרון.

והיונדאי קצת יותר כבדה מההונדה והגיר של ההונדה יעיל יותר מזה של היונדאי.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך המשקל העודף הופך ליתרון ? יותר משקל שהמנוע צריך להזיז ועקב כך שהגיר פחות יעיל צריכת דלק גבוהה יותר ביונדאי.

ההפרש בביצועים לא ממש משמעותי (פחות משנייה)

ומצד שני היונדאי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2651 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...