Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

BMW M140 - שרשור בעדכונים

Smiro
שימו לב! השרשור הזה בן 888 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ממה שקראתי, ה135 שונה רק במערכת הקירור ובעוד איזה 14 כ"ס. נשמע כאילו אתה משכנע את עצמך וממש ממש מתאמץ לתאר שני רכבים שונים בתכלית.

Oh well.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

משכנע את עצמי? ממש לא. המנוע שונה לגמרי, מדובר במנוע חדש לחלוטין. לא יודע בדיוק בטכני מה השתנה בדיוק. רצועת הכוח השתנתה והרכב מהיר משמעותית מה-135. זה לא מילים שלי, כי שוב אני לא לחצתי בה עדיין, אלא מילים של כאלו שנהגו. אתה יכול לצפות בהשוואה גם ביוטיוב.

תתחדש ותהנה. לגבי ה2,000 סל"ד שים לב שההמלצה לתקופת ההרצה היא דווקא לאפשר למנוע לעבוד בעומסים וטווחי סל"ד שונים אך מתחת ל 5,000 וללא פתיחת מצערת מלאה.

לפי ספר הרכב לא לעבור 4500. לפי המלצה של חבר שמוכר BMW לעבור בטווחי סל"ד שונים אכן, במהירות משתנה. זה בדיוק מה שאני עושה.

אגב, לגבי הביטוח, 250 שח בחודש זה לא כזה הפרש רציני. כנראה חבר שלך מקושר יותר במקומות הנכונים, שכן עובדה, הוציא הנחה של 3000 שח לעומתך על אותו הרכב פרקטיקלי.

טוב, הבנו שאתה חושב שזה אותו רכב ואני משלה את עצמי ובלה בלה בלה. החבר ביטח באותה חברה כמוני, דרך הסוכנת של BMW - הפלא ופלא, זו הסוכנת שדרכה אני ביטחתי. מסתבר, תחזיק חזק, שיש פאקינג הבדל בין הדגמים ושהמחירים השונים ועצם הועבדה ש-140 זה כאילו רכב חדש מבחינת סוכנויות הביטוח (למרות שזה "אותו הרכב פרקטיקלי" -למרות שזה בתכלס רכבים מאוד דומים) מעלה את מחיר הביטוח משמעותית. ואם הוא כזה מקושר, היה מסדר גם לי את אותו המחיר.

בכל אופן התגובות שלך מריחות לא טוב. מטרת השרשור לא הייתה לשתף בקניית הרכב החדש, לא הייתה להתלהב, אלא לשתף פרטים על הרכב ממשתמש פשוט, מחירים ותחזוקה שאנשים יוכלו לקרוא ולדעת איך זה להחזיק רכב כזה, למטרות קנייה עתידיות אולי, או סתם מתוך עניין. בדיוק כמו שעשיתי עם ה-OPC. ותראה איזה יופי, אני מכיר 4 אנשים שונים שקראו וזה עזר להם להחליט אם לקנות או לא, את ה-OPC. אם זה יקרה עם הבימר - יפה, עזרתי. אם לא - לא נורא. אחלה חומר קריאה לזמן אסלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקריאה שניה ראיתי שהתייחסת לנושא ההרצה, כשקראתי "לא עובר 2,000 סלד" חשבתי לרגע שזה קשור.

אם ככה- אחלה!

פרויקט חדש, מאור יוצא להתחרות - עקבו כאן

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להיפך, הבנת אותי ממש לא נכון. לבריאות, תתלהב כמה שאתה רוצה, זה בריא, אני מפרגן לך. פשוט לא מבין מה השינוי המהותי בין שני הרכבים האלה. ניסיתי למצוא הבדלים באוטומוטור אונד שפורט( auto motor und sport לדוברי הplattdüütsch) ולא מצאתי שום אזכור לכך. להיפך, הבוחנים טענו שם שמדובר באותו הרכב, למעט הבדלים מינורים באבזור וכמובן בשנת יציאת הדגם.

#נכתב_בעודי_יושב_על_האסלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנועים מאוד שונים אחד מהשני

למעשה, יש לי את הTECHNICAL LITERATURE של שניהם מול העיניים.

את ה N55 [הישן] אני מכיר בע"פ, את ה B58 יקח לי כמה ימים, מנוע מרשים מלבד העובדה שהוא בנוי "הפוך" בתא מנוע, כלומר שרשרת טיימינג לכיוון פנים הרכב.

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש ותהנה!

לפחות מהנסיון שלי ההבדלים בכח אינם באמת מורגשים, למרות המנועים השונים. 135 או 140, בשני המקרים מדובר על רכב מרשים.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלי מרשים מאוד.

מצטרף לבקשה לתמונות פנים.

תתחדש ותהנה.

אם מצאת רכב טוב - זה פשוט פצצה של רכב. הוא לא הכי טוב בכלום. הוא הכי טוב בהכל ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוכל בבקשה להסביר מה ההבדל באיכות פנים בין ה135 שהיא פשרה שאינה עומדת בציפיה מבווארית איכותית, לעומת 140 שהיא בדיוק האיכות שמצפים מבימר? איך זה מורגש בגימור? במושבים? באיכות החומרים? בנוסף, אשמח לדעת מה מבחינתך הוא רכב ספורט אמיתי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוכל בבקשה להסביר מה ההבדל באיכות פנים בין ה135 שהיא פשרה שאינה עומדת בציפיה מבווארית איכותית, לעומת 140 שהיא בדיוק האיכות שמצפים מבימר? איך זה מורגש בגימור? במושבים? באיכות החומרים? בנוסף, אשמח לדעת מה מבחינתך הוא רכב ספורט אמיתי?

קצת מוזר לומר את זה, כי המקט של הדשבורד בכל סדרות ה F20\21\22\F87 זהה

מעניין במה ניחן ההבדל באיכות הפנים

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! ואפילו בצבע הכי יפה שאפשר לרכב הזה.

תודה על הסקירה והמחירים, יהיה מעניין אם תוכל לפרט בעתיד עלויות טיפולים וכו׳.

(סקירה לאחר קניה) Alfa Romeo Giulietta 170 2014 Manual

Honda Civic 2006 Manual - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 888 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...