Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

BMW M140 - שרשור בעדכונים

Smiro
שימו לב! השרשור הזה בן 888 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תתחדש.

רק לי מפריע איך שהרכב הזה נראה? משהו בעיצוב שלו לא מסתדר לי. דווקא גרסת הסדאן נראית טוב.

עריכה אחרונה על ידי ETAA
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-M נראו טוב גם בדגם הקודם, הפגוש טשטש קצת את ההבעה המוזרה שיצרו הפנסים אבל מתיחת הפנים עשתה לסדרה 1 רק טוב ומזויות מסויימות היא אפילו נאה, במיוחד עם הג'אנט הזה ובצבע הכחול.

תתחדש ותהנה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

140 סטנדרתית נוסעת כמו 135 עם תוכנה. כל מי שטוען שהם נוסעים אותו דבר. יש סרטון ביוטיוב

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מתוך כתבה של overdrive על ה-240, שזה פנים רכב זהה לחלוטין לשלי. היות ולי אין מצלמה איכותית, אמרתי נשים את זה.

M240I-5.jpg

ב.מ.וו M240i, בשמה המלא, היא בסך הכל מתיחת פנים קלה ל-235 שנמצאת בארץ כבר מ-2014. למה מתיחת פנים קלה? כי תראה אותה ליד הדגם שהיא מחליפה ובהצלחה בחיפושים אחרי הבדלים בין השתיים. בפנים אפשר למצוא הבדלים קצת משמעותיים יותר, אבל רק קצת. עיקר ההבדל בא לידי ביטוי באיכות גימור עדיפה למשטחים השונים. אז זה הכול? אלו כל ההבדלים? לא, לא ממש. יש עוד הבדל ועוד אחד מוחשי ומורגש.

הוא טוען שיש הבדלים. אני האמת, לא זוכר כל-כך את ה-135 בשביל להשוות.

עריכה אחרונה על ידי Smiro
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש. מכונית מרשימה לכל הדעות. עכשיו אני מבין למה התכוונת כשרשמת באוף טופיק "נכס שאינו דירה" ;)

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

140 סטנדרתית נוסעת כמו 135 עם תוכנה. כל מי שטוען שהם נוסעים אותו דבר. יש סרטון ביוטיוב

ה140 עומדת על 135iX עם תוכנה.

ה4על4 של במוו שודד המון כח.

תראה באחת ההודעות למעלה סרטון יותר רלוונטי

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, רכב Mדהים. אין על הנעה אחורית ואין ספק שאין על בימר בתחום הזה. אתה תהנה מאוד במצב SPORT+ ומצד שני גם בקומפורט כשבא לך לנסוע רגוע...

רק דבר אחד שלא הבנתי: למה למען השם הם שמו בגרסה החדשה את כיסוי פנסי הערפל הכסוף הזה? זה פשוט הדבר הכי לא קשור שיש בעיצוב של הרכב. זה מיד הופך אותו לאיזה מאזדה 6 ליסינג שדחפו לה פלסטיקים זולים דמוי אלומיניום פסאודו-יוקרתיים כדי להגדיל את המשיכה אליה. אם הייתי רוכש גרסה חדשה הייתי מזמין מאיביי כיסוי שחור עוד לפני שהרכב היה מגיע אלי...

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 888 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...