Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

BMW M140 - שרשור בעדכונים

Smiro
שימו לב! השרשור הזה בן 889 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תתחדש ותהנה.

לענין הביטוח נשמע יקר ללא פרופורציה.

כבר היו לי מכוניות חדשות בערך מחירוני דומה, מעולם לא שילמתי כאלה סכומים (למרות שבהחלט קיבלתי הצעות במחירים כאלו)

אם תרצה כתוב לי בפרטי ואפנה אותך לסוכן הביטוח שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתוב יפה, נהניתי לקרוא.

שתהנה מהרכב בהרבה נסיעות טובות.

תתחדש

תודה, גם אתה :lol:

תתחדש, רכב Mדהים. אין על הנעה אחורית ואין ספק שאין על בימר בתחום הזה. אתה תהנה מאוד במצב SPORT+ ומצד שני גם בקומפורט כשבא לך לנסוע רגוע...

רק דבר אחד שלא הבנתי: למה למען השם הם שמו בגרסה החדשה את כיסוי פנסי הערפל הכסוף הזה? זה פשוט הדבר הכי לא קשור שיש בעיצוב של הרכב. זה מיד הופך אותו לאיזה מאזדה 6 ליסינג שדחפו לה פלסטיקים זולים דמוי אלומיניום פסאודו-יוקרתיים כדי להגדיל את המשיכה אליה. אם הייתי רוכש גרסה חדשה הייתי מזמין מאיביי כיסוי שחור עוד לפני שהרכב היה מגיע אלי...

תשמע, בתכלס הרכב לא נראה שונה מסדרה 1. רק מביני עניין יבחינו בבלמים הענקיים, בצמיגים הרחבים וב-2 יציאות המפלט מאחורה. אז מראות כסופות + השטות הזאת בפגוש, איך שהוא מבדילים טיפונת את הרכב. אז שיהיה. כנראה רצו לעשות משהו בין צעקני לבין מאוד-מאוד מאופק. יצא להם יותר מדי מאופק, אז החליטו לדחוף את זה. בכל אופן, לי זה לא מפריע. ראיתי שיש כאלו שהזמינו את הפלסטיק שעל המראות, מקרבון. לטעמי פחות יפה.

תודה למברכים. אני אשתף בחוויות + הוצאות כשיהיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ותשתחווה לביבי. *cough*

לפותח השירשור, תתחדש, לטעמי הרכב גם נראה פצצה!.

מה הקשר?

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי השאלה התספספה אז אשאל שוב :-P

יש עוד הבדלים בין ה140 ל135 חוץ מהמנוע, בלמים בולמים וכו׳?

לא, אין.

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סמירו לפי התמונה של האינטריור, הקונסולה/דשבורג מזכיר את המשפחתיות של BMW. יש טאצ'ים ספורטיבים שלא עברו בתמונה ? או שהתא סולידי ?

כולם בכפר עם AK ורק אתה עם קפצונים ?

זה לא קצת דפוק ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה המאפיינים הביטוחים שלך?

גיל? מספר נהגים? תביעות ב 3 שנים אחרונות? איזור מגורים?

מה דרישות המיגון?

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סמירו לפי התמונה של האינטריור, הקונסולה/דשבורג מזכיר את המשפחתיות של BMW. יש טאצ'ים ספורטיבים שלא עברו בתמונה ? או שהתא סולידי ?

הדשבורד לא שונה בין הדגמים הרגילים והספורטיביים, כולל דגמי הקצה. ישנם גימורים (פסי קישוט, כרום וכו) הגה מיוחד, וריפודי אלקנטרה שמגיעים רק עם דגמי הM (כולל חבילת M בדגמים ״רגילים״).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין תביעות, בן 26 סוף החודש. מיגון יש ברכב הכול מה שדרושים, האמת אפילו לא יודע במדויק מה.

מבחינת הפנים - הרכב נבדל כמו שנאמר, ע״י הגה שונה, פס כחול בדש, מושבי אלקנטרה עם כריות צד מתנפחות לאחיזה, ובלוח שעונים במחשב יש כיתוב M140.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 889 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...