Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת קוד בקודן - כיצד?

Revitalush
שימו לב! השרשור הזה בן 298 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מתעלק על האשכול, לי בפיקנטו יש בדיוק אותו קודן והייתי מעוניין לדעת איך משנים למקרה וארצה לשנות בעתיד.

בקשר להקשה שגויה בקודן, הכי הרבה פעמים שיצא לי להקיש את הקוד הלא נכון ברצף, היה פעמיים, לא קרה שום דבר, הקשתי את הקוד הנכון ונסעתי.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסי (סתם, כי הקודנית הזו דומה שתי טיפות מים לGEMEL)

1. להקיש קוד ישן. לחכות לנטרול.

2. להקיש מיד 3 פעמים ברצף את הקוד החדש. (קודים שכוללים חזרה על אותו מספר פעמיים ברצף או יותר לא יתקבלו)

אם זה לא עובד, תתקשרי לא.ד.י מערכות. הם המתקינים של קרסו, והם ככל הנראה התקינו את הדבר הלא מוכר הזה.

1-700-704-100

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא מוכר מאוד. נקרא RANGER ונפוץ מאוד ברכבים יוצאי ליסינג והשכרה (כנראה אצל חברת השכרה ספציפית שאיני סגור מי היא)

אבל אין לי מושג איך משנים קוד בקודן הזה.

FIAT Punto SX75 1998 > Punto EVO active 2010 > Bravo sensation 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

שלום לכולם. אני מבקש עזרה לדעת איך להזין קוד חדש בקודן שיש לי ברכב. מצורף צילום.

זה קודן טוב או שמומלץ להחליף לאחר? קניתי את הרכב שלשום ואני רוצה לשנות את המספר או להחליף למשהו טוב יותר. 

אם יש המלצות איפה לעשות את זה ומה המחירים בערך. 

20200521_125617.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...
  • שנתיים מאוחר יותר...
בתאריך 15.11.2016 בשעה 11:15, natco כתב:

תנסי (סתם, כי הקודנית הזו דומה שתי טיפות מים לGEMEL)

1. להקיש קוד ישן. לחכות לנטרול.

2. להקיש מיד 3 פעמים ברצף את הקוד החדש. (קודים שכוללים חזרה על אותו מספר פעמיים ברצף או יותר לא יתקבלו)

אם זה לא עובד, תתקשרי לא.ד.י מערכות. הם המתקינים של קרסו, והם ככל הנראה התקינו את הדבר הלא מוכר הזה.

1-700-704-100

האם עבד לכם? השינוי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 298 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...