Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יותר טוב לישראל, טראמפ או ביידן?

סאמי

פוסטים מומלצים

כמה שזה עצוב infowars הפך להיות המקור הכי אמין לחדשות מארה"ב.

אם תעשו חיפוש תמונות בגוגל של Ku Klux Klan

תקבלו דגלי ישראל ותמונות של טראמפ

https://www.infowars.com/rigged-google-search-for-ku-klux-klan-brings-up-picture-of-trump/

YNET כתבו השבוע על המלחמה של טראמפ בפייק ניוז של גוגל אבל זה כבר פוגע בנו

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5336765,00.html

תחשבו כמה יהודים וישראלים יושבים בגוגל שנראה להם רעיון טוב שיש דגלי ישראל שכותבים Ku Klux Klan

מי שלא מכיר את המציאות Ku Klux Klan הוקמה ע"י הדמוקרטים

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.infowars.com/rigged-google-search-for-ku-klux-klan-brings-up-picture-of-trump/

YNET כתבו השבוע על המלחמה של טראמפ בפייק ניוז של גוגל אבל זה כבר פוגע בנו

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5336765,00.html

תחשבו כמה יהודים וישראלים יושבים בגוגל שנראה להם רעיון טוב שיש דגלי ישראל שכותבים Ku Klux Klan

מי שלא מכיר את המציאות Ku Klux Klan הוקמה ע"י הדמוקרטים

תקשיב, אתה משהו מיוחד אתה.

ביום ש-infowars יהפוך להיות מקור אמין למשהו, אפשר לתלות את הכפפות וללכת הביתה.

להגיד שזה הפך להיות "המקור הכי אמין" זו בדיחה עצובה במיוחד.

וחוצמזה, הנה חיפוש מברזיל מעכשיו (דרך VPN):

brazil.PNG

לסיום, "מי שלא מכיר את המציאות", להגיד שה-KKK הוקמה ע"י הדמוקרטים זו עוד טענה שקרית שהגיעה מאיזה גאון במפלגה הרפובליקנית. לא מפתיע אותי שנפלת קורבן לפייק ניוז, במיוחד אם אתה אשכרה קורא ב-infowars וקונה את מה שהם מוכרים לך.

הנה, תהנה:

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא יש קשר בין ה-kkk לדמוקרטים, והם אכן רדפו והרגו רפובליקנים, אבל לקשר בין דברים שקרו ב-1865 לבין שנת 2018 זה קצת, אהם, איך לומר? לא לעניין. עולם אחר, נסיבות אחרות, תופעה אמריקנית למהדרין וכיו"ב, לא קשור בשום צורה לדיון הנוכחי.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שאתה פשוט נופל בדיוק תחת מה שתארתי בעמוד הקודם. "אמין = מתאים לתפיסת העולם שלך".

בולשיט. הרצתי חיפוש כזה עכשיו בשביל הכיף. עשרות תמונות היסטוריות, עד שנמאס לי לדפדף למטה. שתי תמונות מאתרים כלשהם שבאחת מהן הודבק טראמפ ובאחרת זו קריקטורה שלו. אפס תמונות של דגלי ישראל.

עברתי גם על שני עמודים בתוצאות חיפוש הרגילות. 0 אזכורים לטראמפ. 0 מוחלט של אזכורים לישראל.

אבל היי.. זה כתוב באינפווורס - האתר שהחלטת שהוא ה"מקור הכי אמין לחדשות מארה"ב".

לא בטוח מה ניסית להגיד במשפט הזה, אבל לגוגל יש מרכזי פיתוח בארץ, של מוצרים שונים ומגוונים. מצד שני, אין באמת חדש תחת השמש.

אה וכן, היסטורית הkkk הוקם על ידי מי שהפסיד במלחמת האזרחים.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואתה שוב חושב שאני מתייחס רק למה שהוא אומר ולא למה שהוא עושה, אבל זו טעות. נכון, הוא מדבר הרבה יותר ממה שהוא עושה, אבל זה לא אומר שאין התייחסות למעשים (יש, והרבה).

מצטט את עצמי :-P

הנה סרטון טרי מהתנור שמדגים יפה מדוע טראמפ (ואחרים) משקר באופן שהוא משקר, ולמה זה חשוב לא להתעלם מאותם שקרים.

זה הכל קשור לדבר אחד - כוח.

הוא לא סתם משקר, הוא מבהיר שהמציאות לא מגבילה אותו. ושהוא יכול לאתגר כל דבר, אפילו דברים שברורים לנו לחלוטין.

הוא בעצם מכריח אותך להתמודד עם מה שהוא אומר, אפילו שמדובר בדבר שגוי לחלוטין.

והוא מצליח תחת מטריית ה"אנטי PC" לסחוף אנשים אחריו. הם מקשיבים לשקרים שלו ואומרים לעצמם "הנה בנאדם שהוא לא פוליטיקלי קורקט. הוא מעז להגיד מה שאחרים לא אומרים".

המטרה הסופית - לגרום לך לחוסר אמון במציאות ובעובדות, כדי שתאמין רק באג'נדה של בעל הכוח.

המשפט של טראמפ בדקה 8:00 של הסרטון ממחיש בדיוק את העניין.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מצחיק, סרטון של Vox, אותם אנשים שיצאו סרטון בו הם מסבירים איך MS13 הם בסך הכל אנשים תמימים שרוצים לחיות בשלווה.

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא התייחסת בכלל לתוכן אלא רק למדיה. אבל שים לב מה עוד אתה עושה: אתה מתעלם לחלוטין מסרטון בגלל שהוא מגיע ממדיה שאתה לא אוהב, בגלל סרטון אחר שהם עשו בנושא אחר לחלוטין, ושאתה לא מסכים איתו (ואגב - שהבנת לחלוטין לא נכון, כי הוא לא טען את זה).

זה בערך כמו לראות בחורה יפיפיה ולהגיד שהיא בטוח זונה כי בחורה יפיפיה אחרת שפגשת פעם היא זונה.

או, שזה ב-ד-י-ו-ק כמו לראות כתבה של CNN ולא להאמין לה באופן אוטומטי בגלל שמישהו חופר לך בשכל במשך שנים ש-CNN זה פייק ניוז.

ואני מצחיק...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה אתה הגבת לכל סרטון שאני העלתי

א. לא נכון, למרבית הסרטונים שהעלית התייחסתי במידה כזו או אחרת לתוכן.

ב. אם אתה משווה את הסרטון המנומק והערוך היטב הזה לקומפילציות המבולגנות של קטעים שהוצאו מהקשרם, או לסרטוני הדעה או הראיונות מלאי החורים שאתה העלית, אז שיהיה לך בהצלחה. זה כמו לצפות ב"קטנטנים" כי ערוץ ההיסטוריה יותר מדי מורכב בשבילך.

ג. תגיד, כשחבר שלך קפץ מהגג גם אתה קפצת "כי ככה הוא עשה"?

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינתיים אני זה שהולך נגד הזרם.

אתה כן דאגת להגיב לכל סרטון שהעלתי כ"מופרך" רק בגלל הדמויות שהופיעו בו, אני לא הולך לחפור בהיסטוריה של השרשור בשביל לצטט אותך, אני עסוק מדי כרגע.

והנה, סתם בכדי שתבין כי עריכה טובה ודיבור רהוט לא מספיקים בשביל לרצות אותי.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הצגתי את הדמויות כמופרכות בגלל מה שהן אמרו או מי שהם, יש הבדל.

וכן, זה הסרטון שטענתי שהבנת לא נכון כי הוא לא טען ש-MS13 הם "אזרחים תמימים שרוצים לחיות בשלווה", אלא יותר שהם לא הכנופיה המאורגנת והמפחידה שטראמפ ותומכיו מנסים להציג.

אבל כל הכבוד - הסטת את הדיון מהשקרים של טראמפ. פעם הבאה פשוט תצעק "ספייס פורס", יהיה לזה אותה קר-דביליות.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפעמים טראמפ עושה דברים טובים:

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5338811,00.html#autoplay

כל הכבוד לטראמפ שהיה לו את האומץ לחתוך את צינור החמצן לארגון המושחת הזה שהוקם במטרה לפתור את סוגית הפליטים הפלסטינים ובמקום לפתור את הבעיה פעל להנצחתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק.

עדיף שיתחילו להשקיע את הכספים הללו בשילוב ה"פליטים" במדינות בהן הם חיים כיום, במקום להנציח ולשמר את הפליטות והמסכנות הכה אופיינית לשכנינו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי ההנאה הברורה מתחיבת אצבע בעין הפלסטינאית, לא בטוח שזה דוקא לטובתנו, מכמה סיבות:

א. כי זה עלול לדרדר את עזה מ"כמעט משבר הומניטרי, עולם שלישי פר אקסלנס" למשבר הומינטרי אמיתי, ואם זה יקרה זה יתפוצץ לנו בפרצוף.

ב. כי אף אחד לא מבטיח לנו שהפלסטינים שהתרגלו לחיות על התרומות האלו יקחו פתאום את עצמם בידיים ויהפכו להיות אומת הייטק יצרנית מחר בבוקר

ג. כי איך שלא תהפכו את זה, מאוד קשה לעשות יח'"צ לביטול סיוע אזרחי של כמה מאות מיליוני דולר לצד אחד, כשהצד השני נהנה מ-4 מיליארד דולר סיוע צבאי כל שנה

ד. כי ההמשך הברור הוא קיצוץ בסיוע לישראל מהיום למחר אם משום מה לטראמפ ימאס מאיתנו

או בקיצור, זו אחלה שליפה מהמותן שמאוד עוזרת ליח"צ של טראמפ, אבל בשטח עלולה להיות בעלת השלכות שליליות הרבה יותר מחיוביות.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הכיוון הוא לחתוך בהוצאות חוץ תוך שימוש בכל מיני סיבות/תירוצים שמוציאות אותם באור חיובי כלפי התומכים במהלך.

AMERICA FIRST זה המוטו של הנשיאות הזו לדעתי.

בינתיים אין לי ממש בעיה עם זה, אבל גם אני דואג שיום אחד ימצאו סיבה ויחתכו בסיוע גם לנו.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...