Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יותר טוב לישראל, טראמפ או ביידן?

סאמי

פוסטים מומלצים

עכשיו אפילו השמאל האמריקאי קובר את המפלגה הדמוקרטית

הם בעצמם אומרים שהבחירות בתוך המפלגה לא היו כשרות והילרי זכתה לפני שהתחילו הבחירות מול ברני סנדרס

http://edition.cnn.com/2017/11/02/politics/elizabeth-warren-dnc-rigged/index.html

בסיפור אחר מספרים שאובמה הביא את המפלגה הדמוקרטית לפשיטת רגל

https://www.politico.com/magazine/story/2017/11/02/clinton-brazile-hacks-2016-215774

כל זה אחרי שהארווי ויינשטיין שהיה אחד התורמים למפלגה הסתבך

בכוונה אני מביא שני אתרים שנחשבים לשונאים הכי גדולים של טראמפ.

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל זה אחרי שהארווי ויינשטיין שהיה אחד התורמים למפלגה הסתבך

כן, זה מאוד רלוונטי לשרשור או לפוליטיקה באמריקה בכלל.

וזה מרשים איך אתה מצליח להסיק מהפרט על הכלל ("השמאל האמריקאי קובר.."). keep up the good work.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה באמת מביש, וגם עצוב - אם סנדרס היה נבחר, היינו במקום אחר לגמרי עכשיו. רק נשגב מבינתי מה הקשר לויינשטיין.

אה, רגע, הבנתי - ויינשטיין הוא איש רע, והוא תמך בקלינטון, מכאן שקלינטון רעה!

אין, לוגיקה זה כיף.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הופה - ועל זה נאמר - I Called it:

בקיצור - מה הסיכוי שטילרסון הוא הבא ללכת? :-P

במיוחד אהבתי את מתקפת האגו-מנייאק הקבועה, שהפעם התבטאה ב:

"The one that matters is me," Trump said. "I'm the only one that matters because, when it comes to it, that's what the policy is going to be."

טראמפוש'לה, תגיד, חשבת אולי לכתוב ספר חדש שיספר את סיפורך נגד המדיה והדמוקרטים וכל האנשים הרעים? אולי תקרא לו "המאבק שלי"? נראה לי יתאים לך...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה, רגע, הבנתי - ויינשטיין הוא איש רע, והוא תמך בקלינטון, מכאן שקלינטון רעה!

אין, לוגיקה זה כיף.

נכון, כי הרי זאת לא הייתה הלוגיקה לפני כמה עמודים, כשהאשימו את טראמפ בכך ש"מנהיג" של מפלגה ניאו-נאצית תומך בו (ושטראמפ התנער ממנו לא אחת)?

ולנושא אחר - אחרי גנרל לי מגיע כעת תורו של כריסטופר קולומבוס להיות על הכוונת של קבוצות הזויים שונות מהשמאל - התפרעויות ביום קולומבוס, השחתת פסלים ודרישה להסירם ועוד. נו, העיקר שכולם כאן דאגו שתומכי טראמפ לא יקבלו את התוצאות אם הוא יפסיד...

אני כבר רואה את היעד הבא שלהם - ג'ורג' וושינגטון, עקב פשעיו כנגד שבטים אינדיאנים במלחמת "הצרפתים והאינדיאנים" בשנת 1754.

עריכה אחרונה על ידי gadik6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, כי הרי זאת לא הייתה הלוגיקה לפני כמה עמודים, כשהאשימו את טראמפ בכך ש"מנהיג" של מפלגה ניאו-נאצית תומך בו (ושטראמפ התנער ממנו לא אחת)?

שתי עוולות לא עושות צדק.

אחרי גנרל לי מגיע כעת תורו של כריסטופר קולומבוס להיות על הכוונת של קבוצות הזויים שונות מהשמאל - התפרעויות ביום קולומבוס, השחתת פסלים ודרישה להסירם ועוד.[...]אני כבר רואה את היעד הבא שלהם - ג'ורג' וושינגטון, עקב פשעיו כנגד שבטים אינדיאנים במלחמת "הצרפתים והאינדיאנים" בשנת 1754.

וממה נפשך? היית עם קולומבוס בבית ספר?

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא אותו הדבר, כי ויינשטיין הוא סתם מפיק הוליוודי ולא פעיל פוליטי, וכי אין קשר בין הפשעים של ויינשטיין לנטייתו הפוליטית, בעוד שיש קשר הדוק בין מה שרע אצל ה-KKK והניאו-נאצים לבין נטייתם הפוליטית.

אה, ובמרבית המקרים שבהם הנושא עלה, טראמפ פשוט שמר על שתיקה. רק כשמכריחים אותו הוא מתנער, וגם אז לרוב בצורה דרך אגבית והרבה פחות אגרסיבית מאיך שהוא מתנהג לדמוקרטים או למדיה או לרוזי אודונל או לכמעט לכל אדם שהוא לא מסכים איתו.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וממה נפשך? היית עם קולומבוס בבית ספר?

כן, למדנו במגמת "תפסיק לחפור", 5 יחידות לימוד.

זה לא אותו הדבר, כי ויינשטיין הוא סתם מפיק הוליוודי ולא פעיל פוליטי, וכי אין קשר בין הפשעים של ויינשטיין לנטייתו הפוליטית, בעוד שיש קשר הדוק בין מה שרע אצל ה-KKK והניאו-נאצים לבין נטייתם הפוליטית.

אה, ובמרבית המקרים שבהם הנושא עלה, טראמפ פשוט שמר על שתיקה. רק כשמכריחים אותו הוא מתנער, וגם אז לרוב בצורה דרך אגבית והרבה פחות אגרסיבית מאיך שהוא מתנהג לדמוקרטים או למדיה או לרוזי אודונל או לכמעט לכל אדם שהוא לא מסכים איתו.

וואלה, טראמפ שמר על זכות השתיקה?

תמשיך לאכול בכפית כל מה שמאכילים אותך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה, טראמפ שמר על זכות השתיקה?

תמשיך לאכול בכפית כל מה שמאכילים אותך.

תקרא את הכתבה שהעליתי. קל לעשות קולאז' יוטיובי שיגרום לך לחשוב שטראמפ הוא התגלמות המוסר האנושי, אבל בפועל אחרי מה שהוא אמר בשנת 2000, הוא אמר ב-2016 שהוא לא יודע בכלל מי זה דיוויד דיוק, הוא חיכה לא מעט זמן עם הגינויים שלו ל-KKK (לעומת גינויים מיידיים בכל מה שקשור לדמוקרטים או הילארי או מה שלא תרצה שמעצבן אותו).

אבל כל זה לא משנה, כי התעלמת לחלוטין מרוב מה שכתבתי והתייחסת רק לזה.

אז אתה תמשיך לאכול בכפית כל מה שטראמפ מאכיל אותך. בינתיים זה עובד לו - אבל החומה מתחילה להיסדק (לא זו עם המקסיקנים...)

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כעת רואים יותר בבירור כי אין ספק שארה"ב, ולמעשה האנושות, ניצלה מהילארי קלינטון כמו גם מהאדיוט השני - סנדרס.

עריכה אחרונה על ידי Cuore Sportivo

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כעת רואים יותר בבירור כי אין ספק שארה"ב, ולמעשה האנושות, ניצלה מהילארי קלינטון כמו גם מהאדיוט השני - סנדרס.

אפשר רק להבין איך רואים את זה בבירור? כי אם תטען שזה בגלל שהקמפיין שלה ניסה להשתלט על המפלגה, אז זה בערך כמו להגיד שבננה היא לא טעימה כי היא צהובה - יענו חסר לוגיקה לחלוטין.

וסנדרס הוא הרבה דברים, אבל אידיוט - ממש לא.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר הדירות במגדלי טראמפ מתרסק ב-30%, אין קונים לדירות במגדלי טראמפ.

או כך לפחות זועקת הכותרת של "האתר הכלכלי המוביל בישראל", ע"ע כלכליסט.

רק כשנכנסים לכתבה מבינים כי מדובר למעשה ב-2 דירות במגדל שאוחדו לדירה אחת, שנמכרת כעת בסכום שווה לכל נפש של כ-28 מיליון דולרים (ירידה כ-30% מהסכום בשנה שעברה - כ-40 מיליון דולרים).

ממש בסוף הכתבה מצוין גם, כבדרך אגב, שאותו מוכר כבר הפסיד בעבר סכום של כ-15 מיליון דולרים במהלך מכירת פנטהאוז בסינגפור.

אז מה אפשר ללמוד מהכתבה? לא הרבה, פרט אולי לכך שאיזה יזם יפני מוכר את הדירה הסופר יקרה והסופר מפוארת שלו במגדלי טראמפ במחיר "הפסד" (ולא בפעם הראשונה).

מה אפשר להבין או להסיק מהכותרת? שאף אחד לא רוצה לגור במגדלי טראמפ, שהמותג טראמפ בירידה, שטראמפ לא פופולרי ועוד.

וזאת עוד כתבה באתר הכלכלי המוביל...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כותרות לעתים נכתבות על ידי עורך שכל מאודו הוא לכתוב כותרת שתמשוך אותך לקרוא על ידי אופיה הצווחני.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו באמת, זה השטויות שאתה מתעסק בהן?

הנה, זה יותר מעניין: ביום שבת טראמפ טען שפוטין אומר לו כל הזמן שהוא לא התערב בבחירות, ושהוא מאמין לו. ביום ראשון הוא כבר נשמע אחרת - "בקשר לשאלה אם אני מאמין לפוטין או לא, אני הולך עם סוכנויות המודיעין האמריקאיות". מעניין מה גרם לשינוי...

ועוד משהו: תוכנית המיסים של טראמפ, שהוא טוען שוב ושוב שתוריד מיסים לאזרח הממוצע, בפועל תוריד בעיקר מיסים לאנשים כמו... טראמפ. מס חברות, מס עזבון וכדומה. ועכשיו מתגלה שתוכנית המיסים גם תשאיר בעינה את הקלת המס לבעלים של מסלולי גולף. נו, לא מפתיע...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...