Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גם אני התחדשתי בצרפתיה לוגמת דיזל (פיג'ו 208 דיזל)

GAD57
שימו לב! השרשור הזה בן 2720 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תודה על התגובות.

האמת שגם הקקטוסולר וגם ה-208 הנ"ל מאד מעניינות אותי, אני שומע רק תשבוחות על מנועי הדיזל של הצרפתיות החדשות.

כל שרשור כזה גורם לי לפזול אליהם מחדש...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם אנחנו בקקטוס, אז שאלונת ברשותך, לאחרונה הוטל ווטו ע"י בת משפחה על הקקטוס משתי סיבות שמקורן אחד, הראשונה שאין פתח מיזוג לאחור, השניה שהחלונות אינם נפתחים באופן רגיל. לטענתה ביום חם וכשהאוטו חונה בשמש הילדה הקטנה על הכיסא תצטרך לעבור דקות ארוכות עד שתרגיש אוויר מצונן. כיום האויר מהחלונות הפתוחים בתחילת נסיעה בתוספת זה מהפתח האחורי של המזגן נותן אפשרות צינון מיידי לאחור שאינה אפשרית בקקטוס, אשמח להארותיך.

"קפץ" מישהו באמצע, אז כמובן שהשאלה לדיסקו ולכל מי שקקטוס וילדים קטנים ברשותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רועי,

ציינת שני חששות שהיו לי, ושניהם התבדו במהרה.

לעניין המזגן ופתחי האוורור שלו, המדחס של המזגן חזק מאוד וכך גם המפוח. קירור חלל הרכב נעשה מהר מאוד.

לעניין החלונות האחוריים - הם לא ממש מהווים בעיה, פותחים חלונות קדמיים והרכב יתאוורר בקלות.

בימים הכי חמים של הקיץ הרכב מתקרר מהר מאוד.

בקיצור - זו לא בעיה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

מקפיץ.

כמעט סגרנו חודש, הרכב עבר כמעט 3,000 ק"מ, ומציג צריכה של כ20 ק"מ לליטר בנסיעה בינעירונית במהירות תלת ספרתית...

מחשב הרכב הפתיע אותי לטובה, והראה צריכת דלק כמעט מדוייקת למשאבה (סטיה של 1 ק"מ לליטר ופחות), לעומת המחשב בI 20 שנראה כמו משהו שזורק מספרים באופן רנדומלי...

אין רעשים/קרשקושים מוזרים, הרכב דיי שקט למעט המובילאיי שעד כה הוכיח שהוא מיותר עבורי.

מהרכב אני מבסוט, מהיבואן הרבה פחות שכרגע גורר רגליים ב2 נושאים, אחד מהם זו בקשתי לקבל שגרת טיפולים עבור הרכב, וכל פעם אני נתקל ב"עיני עגל" של מה זה...

את הנושא השני שדיי מרתיח אפרסם בהמשך.

אני מחפש להוסיף מגיני בוץ ושטחוני גומי במקום בד (כמובן שעדיף מקוריים), מכירים אתר/ מקום מומלץ בארץ ובעולם שנתן להזמין ממנו?

כרגע מצאתי שטיחים ומגיני בוץ מקוריים רק במקום אחד:

https://www.caraccessoriesplus.co.uk/

שעם משלוח יוצאים 138 פאונד

41 לשטיחי גומי, 32 לזוג קדמי/אחורי של מגיני בוץ, ו33 פאונד משלוח .

מישהו מכיר מקום אחר בארץ/חול עדיף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. לגבי שגרת טיפולים: אני פניתי במייל לשרות לקוחות של של לובינסיקי (רשמתי את כתובת המייל באחת ההודעות בשירשר), יום למחרת נשחל אלי קובץ PDF עם שגרת טיפולים.

2. גם לא הייתי מרוצה משטיחי בד, לכן רכשתי באתר אוקראיני kovriki.ua שטיחי גומי לא מקוריים אבל יעודיים לדגם שלי. תואמים לרכב לא פחות טוב משטיחי בד המקוריים. ז"א לא שטיחים אוניברסליים אלא בדיוק בגזרה של המקוריים. הבאתי אותם במזוודה באחת הנסיעות. עלו 200 ש"ח, השטיחים מצויינים. האתר הזה לא שולח לחו"ל, לכן רלוונטי רק אם יש לך מכר או מישהו שיכול להביא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. שלחתי עכשיו מייל, אם תהייה התקדמות, אעדכן.

2. חבל, היה לי חבר באוקראינה לפני שבוע...

פחות קריטי לי שיהיה כתוב עליהם פיג'ו, יותר שיתאימו לחיבור לרצפה כמו של המקוריים ולא יזוזו לי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במייל, אם לא רשמת, תרשום את מספר הרכב.

הם מזינים אותו במערכת ולפי זה מפיקים דף שגרת טיפולים.

שטיחים שאני קניתי כוללים חורים לעיגון, בדיוק במקומות הנכונים. זה בעצם היה התנאי גם אצלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שבאתר האנגלי מדובר בשטיחים לרכב עם הגה בצד ימין, משמע שטיח הנהג שנתפס בקליפסים יהיה בצד ימין.

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אוודא את זה מול המוכר לפני הרכישה, כרגע המחיר נראה לי גבוהה מידי אז אני מחפש אופציות נוספות...

או ש70פאונד זה מחיר סביר לסט שטיחים? (כ330 ש"ח).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סביבות 300 שקלים נראה לי סביר לסט מקורי, אשמח אם תעדכן פה אם אכן יש להם סטים להגה שמאלי.

Sent from my D5503 using Tapatalk

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא עם מחיר השילוח לארץ.

כשהזמנתי לאח שלי שטיחים לקקטוס, לא היה משתלם לרכוש רק את השטיחים. בגלל זה בדקנו מה עוד אנחנו מחפשים להוסיף. הוספנו לחבילה גם וילונות צד מקוריים, וילון אחורי מקורי ומגיני בוץ קידמיים ויצא משתלם (ביחס למחירים שהיבואן רצה בארץ).

כל מה שרשום מעלה עלה (אני לא זוכר כבר בדיוק, אני מזמין הרבה) כ-1100 ש"ח.

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש ביקוש, אפשר להתארגן מספר אנשים ולרכוש קבוצתית... מי מבעלי הצרפתיות שמעוניין בשטיחוני גומי מקוריים?

עד כה שהבנתי משיחה אם אחד הנציגים במרכז השירות, ל208 ספציפית אין בארץ

עריכה אחרונה על ידי GAD57
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2720 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...