Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גם אני התחדשתי בצרפתיה לוגמת דיזל (פיג'ו 208 דיזל)

GAD57
שימו לב! השרשור הזה בן 2721 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 56
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• חברי המעגל הראשון

תלוי כמובן במחיר, אצטרף לשטיחי גומי ל 208 (תא נוסעים, תא מטען) ואם גם יש ל c3 פיקאסו אז בכלל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל רכב יש שטיחי גומי. הבעיה שלארץ הם לא מגיעים בצורה סדירה.

אין בעיה לרכוש בקנייה קבוצתית - אפשר כך להוזיל את עלויות המוצרים. יש בעיה להכניס משלוח גדול (במשקל) לארץ ולכן זה מגביל את המשלוח לחבילה אחת לאדם.

השטיחים עצמם שוקלים בין 5 ל-6 ק"ג. שילוח של פריט כזה עולה 150 ש"ח לפחות. מחיר השטיחים לבד עולה 300-350 שקלים בחו"ל (הגה שמאל).

לא משתלם להזמין רק שטיחים. צריך להוסיף לזה עוד כמה אלמנטים כדי שמחיר המשלוח יתפרש על כמה מוצרים.

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל על הכסף שלכם, תכנסו IKEA תקנו שם 2 שטיחונים ב 40 שקל לאחד, תסמנו עם גיר ותחתכו עם סכין יפנית, אחר כך תיקחו מצית ותעברו על הקצוות והופה קיבלתם אחלה שטיחונים לחורף! אהה ולשטיח הנהג תעבירו את הקליפסים מפלסטיק מהשטיח המקורי לאחד שחתכתם ככה הוא יישב בול 1 ל 1 כמו המקורי ולא יזוז לכם.

20160913_153554.jpg

20160913_154255.jpg

20160913_154713.jpg

20160913_155123.jpg

20160913_155129.jpg

20160913_155133.jpg

20160913_160647.jpg

20160913_160652.jpg

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

בוקר טוב,

ראינו את עניין האביזרים המשלימים לרכבי פיג'ו וסיטרואן, ואנחנו חושבים על פתרון, אם כי בשלב זה איננו יכולים כרגע להתחייב או להבטיח דבר.

מחד, צריך להבין שכשאדם מביא מוצר בודד עבור שימושו האישי לא חלות עליו הרבה עלויות שקיימות כאשר יש ייבוא מסחרי. מאידך, מן הסתם המחיר למוצר בייבוא מסחרי נמוך משמעותית מהמחיר הקמעונאי לצרכן בודד.

עדיין קראנו את מה שרשמתם, וזה העלה אצלנו דיון בנושא.

יום טוב,

צוות לובינסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מעוניין להצטרף לרכישה.

אני רוצה סט שטיחי גומי ל308 דור קודם.

תעדכנו אם מתפתח משהו.

לובינסקי - יישר כוח. מקווה שייצא מזה משהו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

היום הגיעו לסניף הדואר סט שטיחי גומי מקורי ל-C4 קקטוס, מגיני בוץ ו-וילון לחלון אחורי.

לא התבקשנו לשלם מעבר למה ששולם לספק בחו"ל.

אעלה תמונות בהמשך.

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחתי לעדכן על זה,בסוף הקליפסים לא היו שבורים, זהמגיע ככה.

אני אעלה תמונה בערב של החלק.

הבטחתי ושכחתי...:oops:

באדום סימנתי את הקליפסים שנראים שבורים , אך במרכז השירות נשלף כיסוי חדשמהניילון( מגיע כסט עם 4 טאסות), ומתברר שהיצרן החליט לקטום את שני הקליפים הללו, למרות שקיים להם חור בהתאמה מתחת להגה..

בירוק, מסומן המיקום של הכלי לשליפת פיוזים שחסר, הושלם באותו המעמד, ולי לפחות כן היה צורך בו, לשלוף פיוזים עם האצבעות זו משימה דיי מעצבנת וצפופה...

20161006_081442.jpg

את השגרת טיפולים קיבלתי בשעה טובה, מעלה אותה לכאן לשאר המשתמשים שיחפצו בה.

שגרת טיפולים גד.pdf

ומפרט נוזלים:

שמן מנוע 00W30 B712312

כמות עם החלפת מסנן שמן 3.75 ל

כמות ללא החלפת מסנן שמן 3.25 ל

הפרש במדיד שמן בין מקסימום למינימום 1.5 ל

שמן גיר ESSO 75W80 EZL 848 TOTAL 75W80 H6965

כמות גיר ריק 1.9 ל

כמות גיר לאחר ריקון 1.8 ל

נוזל קירור ARTECO מק"ט 9735K1 2L

9735K0 5L

ואם כבר הקפצנו, אז עדכון קל על הרכב.

עוד שלושה ימים הרכב חוגג חודשיים על הכביש הוא הספיק לחטוף 3 שפשופים, 2 מהם "בזכות" תושבי/מבקרי תל אביב האדיבים ,ואחד בזכותי, ירדתי עם הרכב לקמפינג בשעת לילה מאוחרת ופספסתי סלע:?, לא משהו שפוליש לא יצליח לפתור...

המונה רץ מהר מדי ומציג 4,900 ק"מ על השעון:shock:, אומנם מהנים אבל עדיין אני מופתע כל פעם מהמספר...

צריכת הדלק, בהתאם לאופי הנסיעה שהוא דיי נמרץ נותרה יציבה על 1ל20, בנסיעה דומה הI20 הייתה מציגה 1 ל8 -10 במקרה הטוב :lol:.

שטיחים לא יצא לי לקנות, וכמו שנראה האופציה לייבא יוצאת יקרה יותר מדי, אני חושב שאאמץ את הפתרון של סלווה ואקפוץ לאיקאה.

בהקשר למגיני בוץ, המקוריים נראים לי קטמים מדי ולא מתאימים לרכב, לבינתיים לא ראיתי חליפיים ש"יושבים טוב בעין", כרגע נדחה עד שנמצא סט יפה...

נרכשה מצלמת רכב (a118c)אך טרם הורכבה, אין לי ממש ניסיון בהרכבה כזו למתח קבוע ברכב ואני קצת מפחד לגרום לנזק בריפודי הגג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2721 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...