Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט איביזה 2013 - משהו מוזר

digidigi
שימו לב! השרשור הזה בן 2770 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תקשיבו אבא שלי עשה בדיקה במוסך מורשה לבדוק היסטוריית טיפולים לגבי הרכב, הרכב לא נכנס למוסך מורשה כלל וכלל כל מהלך ה3 שנים - להתרחק כמו מאש?

עריכה: דבר נוסף הוא אמר שהוא לא מתחייב בבדיקה על גיר ומנוע רק על השאסי.

שוב להתרחק או לא ? המחיר מאוד מפתה ואני לא יודע מה לעשות

על שאסי הוא מתחייב בגלל שהוא בטוח שהרכב לא עבר תאונה, גיר ומנוע גם אני לא מתחייב במכירה בגלל שאני וגם המוכר לא מכונאים (או שהוא כן).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עוד שהמוכר לא הציג קבלות או על טיפול או על החליפים שקנה והחליף לבד (אם הוא עשה זאת), מבחינתי הרכב לא עבר טיפול מעולם.

אני חושב שפות"ש צריך לדעת לעמוד על שלו, ולשאול שאלות מול המוכר. בטח לא לתת מסקנות ממחזה ג'ריקן שמן שיש מאחורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי לא לקפוץ למסקנות אבל כן לשים לב לפרטים חשודים.

אישית, רכב כזה שנמצא בשפע בשוק - אם משהו היה נראה לי חשוד הייתי מוותר ועובר לרכב הבא ולא מבזבז את הזמן שלי ובטח לא מבזבז כסף על בדיקת רכב שמעורר בי חשדות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה השטויות האלה , גם אני מחזיק בבגאז מים לרדיאטור וגלון שמן 4 ליטר, עוד לא ייצא לי להשתמש בהם אבל תמיד טוב שיש.

ההפך הוא הנכון זה שיש לו גלון שמן מראה שהוא ער לרכב בודק שמן ומים בתכיפות .

אני לא הייתי רואה בזה רתיעה

לגבי הרכב, אני מכרתי כזאת 2013 לפני שמונה חודשים ב 43 אלף שקל, ככה שהמחיר הגיוני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

קודם כל אם הרכב לא טופל במורשה זה לא בעיה, אבל שיביא הוכחה שהרכב עבר טיפולים במוסך כלשהו. בלי זה אתה יכול לעבור הלאה לרכב הבא.

בעניין המיכל שמן, לפעמים במוסך ממלאים שמן מג'ריקן 5 ליטר ולא ממיכל גדול, ואז נותנים את הג'ריקן עם השארית לבעלים כי מחייבים אותו במחיר של ה5 ליטר.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה השטויות האלה , גם אני מחזיק בבגאז מים לרדיאטור וגלון שמן 4 ליטר, עוד לא ייצא לי להשתמש בהם אבל תמיד טוב שיש.

ההפך הוא הנכון זה שיש לו גלון שמן מראה שהוא ער לרכב בודק שמן ומים בתכיפות .

אני לא הייתי רואה בזה רתיעה

לגבי הרכב, אני מכרתי כזאת 2013 לפני שמונה חודשים ב 43 אלף שקל, ככה שהמחיר הגיוני

למה אתה שם באוטו ולא בבית? הרי כשהאוטו בחוץ ולא מוצל, יש עליה בטמפרטורה בתוך הרכב שפוגע באיכות הנוזל והשמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב יד ראשונה? בדקת ברשיונות דהוא בכלל בעל הרכב?

אני חושד שהוא סוחר שמוכר רכב ליסינג.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2770 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...