Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חידה קלילה בנושא כלי עבודה (כולל תמונות של שרון פרי בעירום)

מרק10
שימו לב! השרשור הזה בן 2770 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלומות,

שבת בבוקר נזקקתי למברג מיוחד לשם ביצוע עבודה מסויימת בתחום השמע. מכיוון שמברג כזה לא ניתן לרכישה בארץ החלטתי לייצר בעצמי את המברג המיוחד.

פשוט לקחתי מברג יישן ובעזרת אבן משחזת אשר הרכבתי על מקדחת עמוד בחדר העבודה השחזתי את הצורה הבסיסית של המברג ואת הפיניש ביצעתי בעזרת פצירה עדינה ובד שמיר.

למה מיועד המברג בתמונה המצורפת ?

* ההשתתפות מותרת לכול חברי הפורום כולל אלה אשר במעקב, חסומים, עצורים ובעלי הרשאות פליליות אחרות. :wink:

ייצור מברג.jpg

ייצור מברג (2).jpg

ייצור מברג (4).jpg

עריכה אחרונה על ידי מרק10

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע למה הוא משמש..

אבל יש לי ביט כזה מתוך סט ביטים מיוחדים מרובע משולש וכו.

קניתי את הסט בשזר, אבל כל הכבוד על היצירתיות.

Sent from my SM-N910F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במציאות המברג שייצרתי נראה טוב יותר מאשר בתמונות. לא יודע למה בתמונה החריץ נראה עקום...:roll:

חבר'ה, אתם חזקים וקרובים לתשובה הנכונה.

רמז : ניתן לבצע את אותה עבודה בעזרת פלייר אף ארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בעצם PRY TOOL - כלי לחילוץ מחברים ופנלים ואפשר למצוא כאלו בכל הגדלים והמידות.

ומה שקרה לשרון פרי, מדהימה ככל שתהה, זה אונס.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכלי שייצרתי מיועד למטרה אחת בלבד והיא...

רמז נוסף: המידות חייבות להיות מדוייקות במיוחד העובי של המברג 1 מילימטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או הברגה של מכסים עם פתח של שתי נקודות. כשהייתי צריך לתקן מיקרופון למדידות ברכב הייתי צריך כלי כזה במידה מסויימת, בסוף הסתדרתי עם מהדק נייר.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מנסה לחלוץ גריל ממקומו?

לנתק מחברי מולקס עם גישה קשה כבר אמרתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2770 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...