Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חידה קלילה בנושא כלי עבודה (כולל תמונות של שרון פרי בעירום)

מרק10
שימו לב! השרשור הזה בן 2766 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הפיתרון לחידה.

המברג אשר ייצרתי משמש לפתיחה/סגירה של אומים במידה M6 בעלי שני חריצים אשר משמשים להידוק שקע לאוזניות (PL) במידה 3.5 מילימטר.

מבדיקה שערכתי המברג מתאים לאומים של שקע 3.5 מילימטר תוצרת החברות הבאות: schurter,Switchcraft,lumberg

תמונה מצורפת.

הכלים הסטנדרטיים בקיטים השונים אינם מתאימים לפתיחת האומים האלה.

typ_4832.2211.pdf

ייצור מברג (3).jpg

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרעיון יפה.. אני בעד כלים יעודים לעזרה בעבודה.

לפי הכותרת הייתי יותר בכיוון של פתיחת קרס חזיה..

בפעם הבאה תן יותר רמזים , כגון - להחזיק ת'אוזניים שלא יפלו.

כורדי עבר סריקת מערכות, והתברר כי לרוחב הראש עובר חוט.

הרופאים התלהבו, איזו המצאה מיזעור מוח שלם על חוט.

בוצע ניתוח להבין את המורכבות של התופעה.

אחרי התלבטויות הוחלט לחתוך את החוט ולבדוק את התוצאות.

כאשר חתכו את החוט, נפלו האוזניים.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהההמ אני רשמתי משהו כזה לגבי המיקרופון שלי - הUMIK1 שפתחתי את הדיסקית שלו עם שתי סיכות - אז בעקרון זה אום ואם כך פתרתי את החידה כבר מזמן, תודה תודה, פחית בונזו משומשת תתקבל בברכה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אווווו ביגוז זה אחד הדברים שאמא שלי מכינה שהוא דליקטס אמיתי!

רק חבל שזה בישול של איזה 4 שעות במשך 4 ימים.

היא מוסיפה לזה קוניאק וכדורים שלמים של פלפל שחור - לטרוף!

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2766 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...